Pterodaktyl Adam

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O Pterodaktyl Adam

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 29 Wrzesień

Informacje

 • Steam ID
  76561198075550784
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze wsi
 • O mnie
  Jestem Adam, w szkole bylem gnębiony. Mieszkam w Polsce A z matką, która mnie utrzymuje. Mam w domu szczury i sprzątam raz w roku. Mam 22 lata i nigdy nie bzykałem. Pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h i byłem tam pomiotem. 0 znajomych, 0 imprez,0 kontaktów z kobietami. Nigdzie w życiu nie byłem. Jestem gruby i mam zakola. Całe osiedle na mnie plotkuje.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

346 wyświetleń profilu
 1. Skarga nie jest zgodna ze wzorem. Piszesz ją na siebie, czy innego gracza? Wnioskując po nazwie tematu piszesz ją na siebie. PS. Na prawdę doszło do czegoś takiego, że robią się afery o zabranie komuś 20HP?
 2. Od odrzucenia Twojego ostatniego podania minęło 20 dni. 20 dni, to nie 30. Proszę kogoś z administracji o odrzucenie podania. Przy okazji dałbym temu Panu jakąś nagrodę, ponieważ jest to jego kolejne podanie napisane przed czasem. Dodatkowo proszę graczy o niezaśmiecanie forum i nabijanie sobie postów powtarzając moją wiadomość. PS. Ten Pan nawet się nie wysilił i skopiował jedno z poprzednich podań.
 3. Pierwszy raz spotkała mnie taka sytuacja, aby po złożeniu podania ktoś wysłał do mnie wiadomość z pretensjami do mnie. Nie wiem, czy jest to zachowanie godne administratora.
 4. @firemaster poproszę o podanie nicku w grze i profilu na STEAM w tym wątku lub we wiadomości prywatnej, jak podanie będzie zamknięte. Wracając do podania. Podanie jest bardzo słabe. Krótkie i ogólnie beznadziejne. Powód do zostania administratorem totalnie błahy. Pod wszystkimi nickami Cię sprawdziłem i grasz raptem od 12 dni. Oczywiście jestem na NIE. Proszę kogoś o zamknięcie podania, gdyż gracz nie spełnia wymogów.
 5. Podanie jest tragicznie napisane. Błędy interpunkcyjne. Zdania pozbawione sensu i logiki np. Nawet nie postarałeś się, aby podanie było ładne estetycznie. Masz raptem 30 godzin i w ciągu miesiąca przegrałeś raptem 4 dni. Jeżeli faktycznie miałeś problemy zdrowotne i dopiero teraz możesz grać, to pograj regularnie przez te 30 dni i wtedy złóż podanie. Powód do zostania administratorem jest kompletnie bez sensu. Lubisz grać na tym trybie i mamy Ci dać admina? Od siebie jestem na NIE i proszę kogoś o zamknięcie podania, ponieważ jego autor nie spełnia 2 z 7 zasad dot. składania podań:
 6. Mimo, że nie gram na Placu zabaw pozwolę sobie coś napisać. Niech mój wywód przemówi do pana @Donald Tusk. Każdy członek administracji ma własny taryfikator kar i jest on wyjątkowo ostry dla recydywistów. Do tego są logi, demka i zeznania świadków. Każdy da taką karę na jaką taki osobnik zasłuży. Czy to ban na tydzień, czy na dwa, to zależy od admina i od świadomości delikwenta co zrobił. Zobacz sobie ile kar odstał już Janek i ile z nic zostało zdjętych pod pretekstem drugiej szansy. Gracze najczęściej obrażają się w przypływie emocji, kiedy to nie wyjdzie im w grze itp. Janek SPECJALNIE i z pełną świadomością zablokował innego gracza (niedopatrzenie nicku ofiary jest tylko i wyłącznie jego winą). Jak już można zauważyć we wcześniejszych tematach, Janek tylko przeprasza, ale nie widać poprawy w jego zachowaniu. Jeżeli masz problem z karami na serwerze, to nie graj. Nikt nie trzyma Cię tu siłą. Droga wolna.
 7. Mam ponad 100 kodów rabatowych na gry na STEAM i nie jestem w stanie ich sam zużyć. Jeżeli ktoś widzi interesujący dla siebie tytuł niech napisze do mnie lub wyśle ofertę wymiany, a ja mu go oddam. Link do mojego profilu STEAM i ekwipunku: Profil-----> http://steamcommunity.com/id/104100 Ekwipunek ----> http://steamcommunity.com/id/104100/inventory/ Tradelink-----> https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=115285056&token=O2XkzHPo Oczywiście wszystkie przedmioty pochodzą z legalnego źródła. Dostałem je wbijając dziś 20 poziomów.
 8. Jestem na NIE po pewnym incydencie. Jakiś czas temu, kiedy wszedłem na serwer po odbanowaniu graliśmy na mapie TTT_simple_fixd. Pan Miecio postanowił wejśc do secretu przy uzyciu stucka. Odpuściłem mu wtedy ze względu na brak dowodów i nie chciałem robić kwasów zaraz po banie. Dziś znowu graliśmy na tej mapie i Miecio jako detektyw wraz ze swoim kolegą - Sorokiem, znowu postanowili wejśc do secreta przy użyciu stucka. Czy jest to godne zachowanie osoby kandydującej na administratora? Rozmawiałem chwilę z jednym z operatorów i panowie dostali tylko ostrzeżenie. Regularność również jest powodem do mojego zdania. W weekendy na serwerze prawie zawsze przesiadują młodsi operatorzy - Tryczek, Tomislav, Szisz i nie widzę pwododu dla którego potrzebny powinien być kolejny administrator.
 9. Witam. W formie odkopania tematu chciałbym napisać jak wyglądała moja sytuacja po otrzymaniu bana z poszkodowanym - Plasotem. Będzie to swego rodzaju sprostowanie i pokazanie postawy osoby, która walczyła o bana dla mnie i odpowiedzialności jej do powierzonych zadań. Dzień po otrzymaniu bana napisałem obszerną wiadomość ze szczerymi przeprosinami, w której zawarłem powód mojego zachowania, do pokrzywdzonego. Porozmawialiśmy dłuższą chwilę i doszliśmy do wniosku, iż zdjęcie bana jest możliwe, ale po odczekaniu jakiegoś czasu, ponieważ kara musi być. Po odczekaniu blisko miesiąca skontaktowałem się z Plasotem, pytając czy miesiąc jest wystarczającą karą dla mnie. Odpisał mi, że nie wie i mam sam zadecydować. Skonsultowałem się z innymi osobami i napisałem właśnie to odwołanie. Po 3 dniach od napisania prośby o zdjęcie bana, kiedy nie było w niej żadnej odpowiedzi spytałem się Plasota, czy mógłby spojrzeć na mój temat i ew. go rozpatrzyć. Otrzymałem odpowiedź, która mnie trochę zdziwiła. Brzmiała ona: ,,wiesz wole sie nie wypowiadac bo nawet nie wiem co na pisac. serio. nie mam zdania i nie potrafie obrac". Pewien inny gracz doradził mi, abym spytał się pokrzywdzonego, czy przyjął przeprosiny i napisał to w odwołaniu. Znowu dostałem dość dziwną odpowiedź, która brzmiała: ,,wiesz adam sam nwm" i ,,nwm musze sie zastanowic nad tym". Po tych wiadomościach kontakt z Plasotem się urwał. W między czasie próbowałem się skontaktować z innym z administratorów Breach'a - NavySeal. On również nie był zainteresowany rozmową ze mną, ponieważ nie chciał zaakceptować zaproszenia na STEAM, mimo że starałem się o to na kilka różnych sposobów.
 10. Jestem na TAK. Pamiętam z Jb i nie sprawiał kłopotów. PS. Tomislav jak tam polski?
 11. 1. Nick, na który została nałożona kara: Adam104100 2. Steam ID: STEAM_0:0:57642528 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:57642528&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Bana dostałem za rozpowszechnienie danych osobowych pewnej osoby. Znalazłem ww. osobę na jednym z portali społecznościowych, kiedy tylko złożyła podanie. Informację tę zachowałem dla siebie. Wszystko zmieniło się, kiedy napisana została na mnie skarga. W przypływie emocji, gdy rzuciła się na mnie cała administracja Breach wysłałem ten link w prywatnej wiadomości do jednego ze starych znajomych z TTT. Nie wiem jak do tego doszło, że informacja wyszła na światło dzienne. Inną z przyczyn mojego bana była toksyczność. Zdarzało czasami mi się powiedzieć o parę słów za dużo, zwłaszcza, kiedy się zdenerwowałem jakąś sytuacją na serwerze. Tego dnia wyraźnie przesadziłem i wszystko poszło za daleko. Nie byłem wtedy w humorze i dałem się sprowokować kilku osobom. Zaskutkowało to napisaniem kilku głupich wiadomości na serwerze do ww. administratora. Nie myślałem wtedy racjonalnie, a moje wiadomości pozbawione były sensu i logiki. Wiem, źle zrobiłem. Z tego miejsca chciałbym przeprosić administratora Breach – Plasota. 5. Coś od siebie: Zdaję sobie sprawę z sytuacji, do której doprowadziłem. Nie było to uczciwe w stosunku do Plasota. Proszę o drugą szansę i jeszcze raz przepraszam. Każdemu zdarza się gorszy dzień i robi głupie rzeczy. Naprawdę bardzo przepraszam.
 12. Odezwał się dorosły. Nawet wykształcenia podstawowego nie masz. Większość graczy serwera, to twoi rówieśnicy, ewentualnie osoby niewiele młodsze. Podanie jest katastrofalne. Część podania pisana kursywą, inny fragment normalnie. O zasadach interpunkcyjnych widać, że nie słyszałeś. W podaniu raptem jeden przecinek stoi w poprawnym miejscu. Reszta jest błędnie używa albo nie ma ich w ogóle. Przeczytałem podanie trzy razy, ale dalej nic z niego nie rozumiem. Powód do zostania administratorem jest totalnie bez sensu. Jestem na NIE ze względu na ww. powody. Radziłbym wstrzymać się na najbliższy czas z pisaniem podań.
 13. W pomieszczeniu SCP-205 można się zrespić jako naukowiec, więc byłoby super ułatwieniem dla naukowców.
 14. Dalej udowadniasz, że nie znasz zasad poprawnej polszczyzny. Właściciel serwerowni jest o wiele bardziej wiarygodnym źródłem od Ciebie. On nie miałby na celu kłamać z Twoim stażem bycia administratorem, a ty tak. Co ma serwer Fiziego, do bycia administratorem? Bardzo dziwny ten wypadek. Akurat przypadkiem zbanowałeś cały serwer. Nawet jakby był to wypadek, to wszystko można kulturalnie wytłumaczyć i próbować naprawić. Historia z cyklu:
 15. Nie znasz podstawowych zasad pisowni. Dodatkowo jesteś bardzo dojrzały. Z administratorem sieci, gdzie miałeś admina chwilę pogadałem i powiedział mi coś ciekawego. Nigdy nie zdradzaj nikomu swojego hasła. Adam104100: Witam Adam104100: Jesteś właścicielem sieci serwerów w Gmodzie? fizi: tak Adam104100: Czy był u was na Breach'u administrator o nicku Szkajer? fizi: był ale dawno Adam104100: Sam odszedł, czy coś odwalił? fizi: i w tym samym dniu perma dostał Adam104100: A co takiego zrobił? fizi: zbanował cały serwqer fizi: serwer* Adam104100: Dzięki wielkie za infromację. Złożył podanie na inny serwer i wpisał w doświadczenie, że był u was administartorem, więc chciałem to zweryfikować. Naprawdę bardzo dojrzałe zachowanie z twojej strony. Rzeczywiście @SpiduR maił rację. Jesteś zwykłym trollem. Oczywiście, jestem na NIE.