Skocz do zawartości

Pterodaktyl Adam

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O Pterodaktyl Adam

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 29 Wrzesień

Informacje

 • Steam ID
  76561198075550784
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze wsi
 • O mnie
  Jestem Adam, w szkole bylem gnębiony. Mieszkam w Polsce A z matką, która mnie utrzymuje. Mam w domu szczury i sprzątam raz w roku. Mam 22 lata i nigdy nie bzykałem. Pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h i byłem tam pomiotem. 0 znajomych, 0 imprez,0 kontaktów z kobietami. Nigdzie w życiu nie byłem. Jestem gruby i mam zakola. Całe osiedle na mnie plotkuje.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

476 wyświetleń profilu
 1. [BR#2] Domen63

  Poproszę o podania serwerów, na których miałeś rangę.
 2. BR#2 : GracjanxD

  Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne. Błąd na błędzie. Przecinki stoją w złych miejscach, albo w ogóle ich nie ma. Nikt nie wie dlaczego w środku zdania pisane są wyrazy wielką literą. Błędy ortograficzne. Z racji, że została złamana 3 zasada dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną, proszę o zamknięcie i odrzucenie podania. @rainbow.pilch poproszę o podanie fragmentu podania, który pozwala Ci wywnioskować, że jest to porządne podanie. Ja rozumiem, że masz 14 lat i jesteś tylko dzieckiem wychodzącym z założenia, że jak dasz komuś TAK, to on też.
 3. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Po dzisiejszej sytuacji na TTT_Rooftops jestem całkowicie na NIE. Taka osoba nie powinna otrzymać jakichkolwiek uprawnień. Kandydujący zabrał siekierę i zabił nią traitora oraz innocenta. Totalnie bez powodu, biegł za nimi i zabił. Oczywiście ofiary były mało ogarnięte, więc napisałem za nich na niego reporta. Dostałem odpowiedź: ,,Z tobą rozmawiać nie chce". Wiadomo, nikt nie jest święty, ale jak się składa podanie, to trzeba zachować jakieś pozory i nawet udawać. On nie robi sobie z tego nic.
 4. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Czy ja gdzieś napisałem, że jesteś niedojrzały? Właśnie wbiłeś sobie gwóźdź do trumny. Pokazałeś, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, co wg mnie powinno Cię całkowicie skreślić z jakiejkolwiek posady jako operator.
 5. [S] Garrison

  1. Nick osoby oskarżonej: Garrison 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:110689741 3. Przybliżona data zajścia: Sytuacje notorycznie się powtarzają. Dzieje się tak cały czas. 4. Nazwa mapy: --- 5. Opis sytuacji: Oskarżony notorycznie trolluje, propkilluje i rdmuje. Praktycznie na każdej mapie możemy oglądać jego marne popisy trollingu. Kilka dni temu grając na mapie ttt_skycraper zaatakował mnie inny gracz. Uciekł do pomieszczenia, a ja postanowiłem rzucić granat zapalający. W ten granat, totalnie bez powodu postanowił wejść Garrison. Oczywiście zginął od tego granatu, a ja zakończyłem rundę z karmą wynoszącą ok. 710. Napisałem na niego reporta, ale z niewiadomych przyczyn nie został rozpatrzony (siedziałem jeszcze 2 mapy i Garrison nie dostał ani slaya). Odpowiedź na reporta była tak samo żałosna jak czyn, którego się dopuścił. Drugą z sytuacji jest dzisiejsza z mapy TTT_Simple_fixd. Kulturalnie sobie stałem jako T i przeglądałem sklep. On podszedł z propem i zrzucił mnie z mapy, po czym wysłał głupią wiadomość z emotikoną. 6. Coś od siebie: Wnoszę o jak najwyższy wymiar kary. Garrison jest stałym graczem, a on notorycznie powtarza swoje czynności. Zdjęcie logów pokazujące, że miałem powód do rzucenia granatu: Garrison w ogniu: Demko do akcji z granatem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1092105063 Dziś z TTT_Simple_fixd: Zdarzenia na TTT_Simple_fixd było w ostatniej rundzie i nie byłem w stanie nagrać demka z death sceny.
 6. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Jestem na NIE. Podanie jest jednym z gorszych, jakie można napisać. Paskudne stylistycznie. Powód totalnie błahy i niezrozumiały. Ba! Kandydujący nawet nie potrafi dobrze skopiować wzoru. To chyba wystarczająco pokazuje o jego zdolnościach. Wiek pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze na 15 byłbym w stanie przymknąć oko, ale 14 to za mało. To jest jeszcze dzieciak. Członek administracji musi cechować się charyzmą i wyróżniać na tle społeczności serwera. Co taki chłopiec może zrobić, gdy na serwerze zapanuje totalna anarchia lub wejdą starsi od niego gracze? Popiszczy chwilę na mikrofonie, napisze z błędami kilka wiadomości, ale dalej każdy będzie go miał w głębokim poważaniu. Na koniec największy gwóźdź do trumny. Brak znajomości jakichkolwiek zasad interpunkcyjnych. Jak dla mnie podanie powinno być z góry odrzucone ze względu na brak przestrzegania zasad dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. Dodatkowo nikogo nie interesuje, co i jak bardzo jest dla Ciebie ważne. To nie jest portal z ogłoszeniami matrymonialnymi, że piszesz o tego typu informacje. Zachowaj je dla siebie. A teraz krótka wiadomość do osóby wyżej. @LeK Poproszę o podanie fragmentów podania, które pozwalają Ci wywnioskować takie cechy. Twierdzisz, że rzadko spotykasz osoby, dla których Breach jest ważny? Ja widzę takie teksty w co drugim podaniu i odwołaniu.
 7. [PERM] Dominik

  Cała ta skarga pokazuję jak bardzo ogarnięta jest cała administracja Breach'a. Zarówno na STEAM, Discordzie i TS istnieje możliwość zablokowania użytkownika. Nie wiem dlaczego administracja tego super trybu go nie zablokowała, tylko dalej niepotrzebnie rozwijała dyskusję. Wystarczyło po pierwszej wiadomości zablokować tego gracza i zakończyć temat raz na zawsze. Ale nie, lepiej prowokować go i wlepić bana. Perm będzie lepiej wyglądać w statystykach. Wyraźnie widać, że Dominik dopiero rozpoczął naukę w podstawówce, więc nie wiem czego się spodziewali po nim. Dodatkowo zdjęcia PutaMadre nie wnoszą nic przeciwko Dominikowi, tylko NAJWIĘKSZY PRZEJAW HIPOKRYZJI PutaMadre. Piszesz w podaniu, że chcesz pomagać każdemu, a jak ktoś prosi Cię o pomoc, to twierdzisz, że to nękanie. Jak dla mnie, Dominik powinien dostać unbana. Zrozumiał swój błąd, odczekał 3 tygodnie, przeprosił. Perm jest na prawdę mocno przesadzoną karą
 8. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Widzę, że temat trochę umarł, więc postanowiłem go ożywić swoim wywodem. Jeżeli mam być szczery, to mój głos jest pomiędzy neutralny, a NIE. Zwyczajnie nie wyróżniasz się z tłumu, nie integrujesz się z innymi graczami na serwerze. Niby jesteś, ale Ciebie nie ma. Po prostu człowiek duch. Dodatkowo dość długa przerwa w grze, po której wróciłeś 2 tygodnie temu nie pomaga Ci w tym. Nowi gracze zwyczajnie Cię nie znają. Nie widzę Cię w roli operatora. Nawet samo podanie nie powala jakością. Odnoszę również wrażenie, że administracji jest już wystarczająco, gdyż prawie zawsze na serwerze przesiadują takie osoby jak Tryczek, Szisz czy Cezary, ale jest to tylko opinia.
 9. 1. Nick osoby oskarżonej: Teemo 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:100435167 3. Przybliżona data zajścia: 23.07 br. ok. 19:15 4. Nazwa mapy: ttt_plaza_b7 5. Opis sytuacji: Miałem 704 karmy, byłem traitorem. Oczywiście nikt oprócz mojej drużyny tego nie wiedział. Ten Pan razem z innym graczem postanowili za mną chodzić, przeszkadzać mi w grze (podchodzić pod celownik itp.), strzelać mi w nogi. Finalnie zostawili mi 4 HP. Wszystkie z wyżej wymienionych czynności miały spowodować u mnie karma bana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Teemo uciekł jeszcze przed moją śmiercią. Drugi z graczy został już ukarany, gdyż nie speniał i został na serwerze. 6. Coś od siebie: Oczywiście mam wiarygodnych świadków całego zajścia oraz screeny przedstawiające kilka ważnych informacji. Najgorszy jest fakt, że oskarżony jeszcze kilka dni temu zamieszczał skargi na forum udając świętego. Wnoszę o najwyższy wymiar kary, gdyż Teemo jest stałym graczem, więc takie zajścia nie mają prawa zajść. Dodatkowo był już karany za cięższe wykroczenia, długimi banami.
 10. [BAN] Adolf F.

  Witam, Zanim przejdę do ogólnego wywodu i konkluzji na temat Twojego bana mam do Ciebie kilka pytań. Dlaczego to zrobiłeś? Co miałeś na celu? Co chciałeś osiągnąć robić to? Liczę na szczerą odpowiedź. Nie liczę na odpowiedź w stylu czegoś takiego jak: nie wiem, nie pamiętam itp. Czekam na szczerą wypowiedź. Nie potrafię zrozumieć Twojego toku myślenia. Piszesz, że zrobiłeś coś, ale tylko raz, więc powinno się Tobie odpuścić. Nas nie interesuje, ile razy coś zrobiłeś. Interesuje nas fakt, czy coś zrobiłeś albo nie zrobiłeś. W tym przypadku zawiniłeś. Uważasz, że złamanie jednego z paragrafów polskiego prawa (Art. 256. KK) jest niewinnym wykroczeniem. Piszesz, że nie pamiętasz co się działo, gdyż było to dawno temu. Sytuacja wydarzyła się 3 dni temu, więc wyczuwam tu naginanie faktów i próbę zatajenia niektórych, niewygodnych informacji. Jak słusznie zauważył kolega wyżej, najpierw się myśli, a potem robi. Dodatkowo nawet nie zadbałeś o wizualną stronę odwołania. Robienie błędów interpunkcyjnych w takiej ilości świadczy o braku szacunku do czytających. Jeśli ktoś nie poświęci 30 sekund swojego życia na sprawdzenie, czy nie ma błędów i czy post jest przejrzysty, to po prostu nie szanuje czasu tych, którzy potem chcąc mu pomóc w odbanowaniu go. Polecam wkleić odwołanie do WORDa i poprawić błędy. Nawet nie podejrzałeś postu i niepotrzebnie widnieją znaki o pogrubieniu. Oczywiście jestem za tym, aby ban pozostał.
 11. BR#2 Sztandar.!

  Zarzucasz mi, że moja opinia jest zbędna? Nie mam sensownych argumentów? Całość wnikliwe przeanalizowałem, poświęciłem swój czas na rozmowę z Tobą, argumenty są rzeczowe i poparłem je dowodami. Za to Tobie nie przeszkadza opinia jednego z kolegów wyżej, gdzie jedynym uzasadnieniem opinii było ,,dużo gra" ,,miły". Jeżeli zależy Ci na pozytywnym rozpatrzeniu podania, to należy się do niego przyłożyć i wnikliwie przemyśleć wszystko,a by nikt nie miał się do czego przyczepić. Niestety nie zależało Ci na tym podaniu skoro nawet nie sprawdziłeś błędów. Swoim uargumentowaniem mojej wypowiedzi pokazujesz brak jednej z ważnej cech, jaką powinien posiadać członek administracji - obiektywność. Opinia pozytywna z zerowym uargumentowaniem (ilość =/= jakość) jest dobra. Opinia negatywna już źle, niepotrzebne, a po co to komu. Po dalszą dyskusję zapraszam na pw. Jeszcze na sam koniec chciałbym dodać, że napisałem mu informacje o moim poście do jego podania. Dostał rage pisząc, że on nie kłamie itp. i na sam koniec Użytkownik Sztandar.! zmienił status na: Offline.
 12. BR#2 Sztandar.!

  Skontaktowałem się z kandydującym w sprawie jego doświadczenia. Jego odpowiedź mnie dosyć zaskoczyła. Dostał próbny okres na serwerze, ale zachorował na chorobę pamięciową. Niczego nie pamięta i nic nie wie. Szkoda, że każdy kto dostaje wyższe stanowisko na jakimkolwiek serwerze musi mieć dość spory staż, więc na pewno kojarzy chociaż jedną osobę z serwera. Kandydujący nie pamięta ani jednego gracza, administratora, szczegółu. Ba! Serwer, który podał nigdy nie istniał. W internecie nie ma żadnej informacji o takim serwerze TTT. Sam go nie kojarzę, a mam już dość długi staż z Gmodem i tym trybem. Spytałem się kilku znajomych z TTT, którzy mają większy staż i również nie znają takiego serwera. W webarchive nie ma strony tego serwera. W skrócie: Sztandar robi nas w ch**a ze swoim doświadczeniem. Dodatkowo ma problem z zreinterpretowaniem regulaminu forum - nie stosuje go. No i na koniec problem z poprawną polszczyzną. Zdania nigdy nie zaczynamy od ,,ponieważ". Oczywiście jestem na NIE. Niżej wrzucam dowody mojego wywodu.
 13. BR #3 Nosiu

  @LeK mam do Ciebie pytanie. Czy ty pisząc swoją wypowiedź, chociaż na chwilę się zastanowiłeś nad jej logiką? Jakim cudem ma zdobyć doświadczenie, skoro zawsze będzie skreślany ze względu na wiek? Pragnę jeszcze zauważyć, iż złamałeś jeden z punktów regulaminu forum ---> § 2.4 Zabronione jest używanie koloru czerwonego, który jest zarezerwowany dla administracji. Wracając do podania. Kandydat raptem skończył podstawówkę i już twierdzi, że jest wystarczająco odpowiedzialny oraz dojrzały, aby zapanować nad 30 nieznajomi ludźmi. Poczekaj te kilka lat i wtedy złóż podanie. Co taki 13 latek zrobi w sytuacji, kiedy będzie musiał opanować kilka osób o wiele od niego starszych? Popiszczy chwilę na mikrofonie, ale dalej wszyscy będą go mieli w 4 literach. Członek administracji musi być charyzmatyczni i nie pozwolić sobie wejść na głowę Czy dziecko, które raptem skończyło podstawówkę będzie miało charyzmę wśród dużo starszych graczy? Nie sądzę. Samo podanie jest napisane w stylu kupa. Nie rozpisał się. Zasad interpunkcyjnych nie zna. Jestem na NIE.
 14. Gra na telefon.

  Pozycja godna uwagi: https://itunes.apple.com/us/app/strategy-tactics-world-war-ii/id570655455?mt=8
 15. BR#2 : Pezistens

  @lukasz001100 w dalszym ciągu nie potrafię zrozumieć Twojego toku myślenia. Na siłę próbujesz się we wszytko wtrącić, żeby tylko napisać post i mieć jeden więcej. Radzę się poważnie zastanowić nad swoim postępowaniem. Przeczytaj lepiej swoje podania zanim zaczniesz krytykować w ten sposób inne, jak to zrobiłeś cytując poszczególne fragmenty. Nikogo nie interesuje jaki jesteś zabawny... Normalnie można wywnioskować, że kandydat chce zostać operatorem, gdyż gra w godzinach nocnych i nie ma wtedy nikogo z administracji na serwerze. Jeżeli chodzi o podanie, to jestem neutralny. Nie jest to najwyższych lotów podanie i nie wiem jak z aktywnością.
×