Skocz do zawartości

Pterodaktyl Adam

Użytkownik
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O Pterodaktyl Adam

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 29 Wrzesień

Informacje

 • Steam ID
  76561198075550784
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze wsi
 • O mnie
  Jestem Adam, w szkole bylem gnębiony. Mieszkam w Polsce A z matką, która mnie utrzymuje. Mam w domu szczury i sprzątam raz w roku. Mam 22 lata i nigdy nie bzykałem. Pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h i byłem tam pomiotem. 0 znajomych, 0 imprez,0 kontaktów z kobietami. Nigdzie w życiu nie byłem. Jestem gruby i mam zakola. Całe osiedle na mnie plotkuje.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

624 wyświetleń profilu
 1. Czy to jest legalne?

  Ja tylko chciałbym przypomnieć o pewnym wydarzeniu sprzed roku. Może niektórzy kojarzą: KLIK
 2. [TTT] Death

  Skoro zostałem przywołany, to się wypowiem. Będzie krótko. Wchodzę ostatnio na TTT mapa ttt_town_b1. Kandydujący wszedł przy pomocy propa do T roomu jako innocent. Powiedziałem mu, że złamał regulamin, ale powiedział, że to legalne i mnie olał. Następna runda, niosę jako T kanister potrzebny do secreta. On mówi, że mam mu go oddać i zaczyna we mnie strzelać. Był innocentem. Na koniec rzucił tekst: ,,ze mną nikt jeszcze nie wygrał i nie wygra". Jestem na NIE.
 3. <BR#1>Tornister

  Ja to tylko tu zostawię: A teraz formalności: Kiedy i na jakim serwerze byłeś administratorem? Dlaczego kłamiesz, pisząc, że byłeś administratorem serwera w CS:GO przez 4 lata i, że jesteś codziennie na serwerze? Konto STEAM masz od 2015 roku, a 2017 - 4 = 2013. No i średnio w to wierzę, że 10 letnie dziecko otrzymało jakiekolwiek uprawnienia. Zobacz na stylistykę podania. 4 zdania napisałeś jako 1 zdanie. Odstępy między wyrazami są nieprawidłowe (czasem jest ich kilka, a czasem w ogóle). Robienie czegoś takiego świadczy o braku szacunku do czytających. Jeśli ktoś nie poświęci 30 sekund swojego życia na sprawdzenie, czy post jest przejrzysty, to po prostu nie szanuje czasu tych, którzy potem muszą to przeczytać i podjąć jakąś decyzję. Przejrzałem Twoje wcześniejsze posty i nie są nic lepsze. Kolejna sprawa, podanie to nie portal z ogłoszeniami matrymonialnymi. Nikogo nie interesuje jaki jesteś, jak bardzo wspaniały itp. Jeżeli masz napisać dlaczego chcesz być administratorem, to opowiadasz zgodnie z tematem. W rzeczywistości napisałeś 2 zdania o tym. Nie zgadza mi się też jedna rzecz. Jeżeli prawie cała administracja Breach'a i gracze chodzą teraz do szkoły, to brakuje administracji po południu i wieczorem? Przecież wszyscy wracają ok. 15 do domu i wchodzą na serwer. Nie siedzisz na serwerze 24/7 i uważam, że kolejny członek administracji jest zbędny. Za chwilę zacznie się dla Ciebie prawdziwa nauka i nie będzie czasu na grę. Oczywiście jestem na NIE.
 4. [PERM] Xertes

  Twoje konto, Twoja odpowiedzialność, Twoja wina. Tyle w temacie.
 5. [#1] [Ban] tomek120022

  @Goryczław zanim zaczniesz nabijać sobie posty, to zadbaj, aby były napisane poprawną polszczyzną i poprawne stylistycznie. Według mnie bana powinna dostać osoba, której nie chce się ruszyć 4 liter i naprawić/usunąć opisy przy starcie rundy. Czy gdzieś jest napisane, że są błędne? No nie! To jakim prawem banujecie osoby, za to że się nimi sugerują? Nawet jakby przeczytał regulamin, to i tak nie ma możliwości zapamiętania go całego. Róbcie tak dalej, a długo pociągniecie. Brawa!
 6. skarga na gracza madhappy

  Matrixowi nie chodzi o popełnienie czynu, tylko jego rozmiar. Rozumiem pisać skargę, jakby robił to notorycznie i grał dużymi sumami. Jednorazowo postawić 10 pkt i trzeba robić dym? Za chwile będą skargi: ,,źle na mnie spojrzał" ,,nie lubi mnie". To jak pisać skargę na TTT, że uderzył kogoś łomem za 20 HP. W regulaminie i wzorze skarg powinien być punkt, żeby nie pisać skarg za drobne przewinienia, tylko kontaktować się z administracją na STEAM. Nawet sama skarga jest napisana w stylu kupa.
 7. [BR#2] Domen63

  Poproszę o podania serwerów, na których miałeś rangę.
 8. BR#2 : GracjanxD

  Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne. Błąd na błędzie. Przecinki stoją w złych miejscach, albo w ogóle ich nie ma. Nikt nie wie dlaczego w środku zdania pisane są wyrazy wielką literą. Błędy ortograficzne. Z racji, że została złamana 3 zasada dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną, proszę o zamknięcie i odrzucenie podania. @rainbow.pilch poproszę o podanie fragmentu podania, który pozwala Ci wywnioskować, że jest to porządne podanie. Ja rozumiem, że masz 14 lat i jesteś tylko dzieckiem wychodzącym z założenia, że jak dasz komuś TAK, to on też.
 9. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Po dzisiejszej sytuacji na TTT_Rooftops jestem całkowicie na NIE. Taka osoba nie powinna otrzymać jakichkolwiek uprawnień. Kandydujący zabrał siekierę i zabił nią traitora oraz innocenta. Totalnie bez powodu, biegł za nimi i zabił. Oczywiście ofiary były mało ogarnięte, więc napisałem za nich na niego reporta. Dostałem odpowiedź: ,,Z tobą rozmawiać nie chce". Wiadomo, nikt nie jest święty, ale jak się składa podanie, to trzeba zachować jakieś pozory i nawet udawać. On nie robi sobie z tego nic.
 10. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Czy ja gdzieś napisałem, że jesteś niedojrzały? Właśnie wbiłeś sobie gwóźdź do trumny. Pokazałeś, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, co wg mnie powinno Cię całkowicie skreślić z jakiejkolwiek posady jako operator.
 11. [S] Garrison

  1. Nick osoby oskarżonej: Garrison 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:110689741 3. Przybliżona data zajścia: Sytuacje notorycznie się powtarzają. Dzieje się tak cały czas. 4. Nazwa mapy: --- 5. Opis sytuacji: Oskarżony notorycznie trolluje, propkilluje i rdmuje. Praktycznie na każdej mapie możemy oglądać jego marne popisy trollingu. Kilka dni temu grając na mapie ttt_skycraper zaatakował mnie inny gracz. Uciekł do pomieszczenia, a ja postanowiłem rzucić granat zapalający. W ten granat, totalnie bez powodu postanowił wejść Garrison. Oczywiście zginął od tego granatu, a ja zakończyłem rundę z karmą wynoszącą ok. 710. Napisałem na niego reporta, ale z niewiadomych przyczyn nie został rozpatrzony (siedziałem jeszcze 2 mapy i Garrison nie dostał ani slaya). Odpowiedź na reporta była tak samo żałosna jak czyn, którego się dopuścił. Drugą z sytuacji jest dzisiejsza z mapy TTT_Simple_fixd. Kulturalnie sobie stałem jako T i przeglądałem sklep. On podszedł z propem i zrzucił mnie z mapy, po czym wysłał głupią wiadomość z emotikoną. 6. Coś od siebie: Wnoszę o jak najwyższy wymiar kary. Garrison jest stałym graczem, a on notorycznie powtarza swoje czynności. Zdjęcie logów pokazujące, że miałem powód do rzucenia granatu: Garrison w ogniu: Demko do akcji z granatem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1092105063 Dziś z TTT_Simple_fixd: Zdarzenia na TTT_Simple_fixd było w ostatniej rundzie i nie byłem w stanie nagrać demka z death sceny.
 12. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Jestem na NIE. Podanie jest jednym z gorszych, jakie można napisać. Paskudne stylistycznie. Powód totalnie błahy i niezrozumiały. Ba! Kandydujący nawet nie potrafi dobrze skopiować wzoru. To chyba wystarczająco pokazuje o jego zdolnościach. Wiek pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze na 15 byłbym w stanie przymknąć oko, ale 14 to za mało. To jest jeszcze dzieciak. Członek administracji musi cechować się charyzmą i wyróżniać na tle społeczności serwera. Co taki chłopiec może zrobić, gdy na serwerze zapanuje totalna anarchia lub wejdą starsi od niego gracze? Popiszczy chwilę na mikrofonie, napisze z błędami kilka wiadomości, ale dalej każdy będzie go miał w głębokim poważaniu. Na koniec największy gwóźdź do trumny. Brak znajomości jakichkolwiek zasad interpunkcyjnych. Jak dla mnie podanie powinno być z góry odrzucone ze względu na brak przestrzegania zasad dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. Dodatkowo nikogo nie interesuje, co i jak bardzo jest dla Ciebie ważne. To nie jest portal z ogłoszeniami matrymonialnymi, że piszesz o tego typu informacje. Zachowaj je dla siebie. A teraz krótka wiadomość do osóby wyżej. @LeK Poproszę o podanie fragmentów podania, które pozwalają Ci wywnioskować takie cechy. Twierdzisz, że rzadko spotykasz osoby, dla których Breach jest ważny? Ja widzę takie teksty w co drugim podaniu i odwołaniu.
 13. [PERM] Dominik

  Cała ta skarga pokazuję jak bardzo ogarnięta jest cała administracja Breach'a. Zarówno na STEAM, Discordzie i TS istnieje możliwość zablokowania użytkownika. Nie wiem dlaczego administracja tego super trybu go nie zablokowała, tylko dalej niepotrzebnie rozwijała dyskusję. Wystarczyło po pierwszej wiadomości zablokować tego gracza i zakończyć temat raz na zawsze. Ale nie, lepiej prowokować go i wlepić bana. Perm będzie lepiej wyglądać w statystykach. Wyraźnie widać, że Dominik dopiero rozpoczął naukę w podstawówce, więc nie wiem czego się spodziewali po nim. Dodatkowo zdjęcia PutaMadre nie wnoszą nic przeciwko Dominikowi, tylko NAJWIĘKSZY PRZEJAW HIPOKRYZJI PutaMadre. Piszesz w podaniu, że chcesz pomagać każdemu, a jak ktoś prosi Cię o pomoc, to twierdzisz, że to nękanie. Jak dla mnie, Dominik powinien dostać unbana. Zrozumiał swój błąd, odczekał 3 tygodnie, przeprosił. Perm jest na prawdę mocno przesadzoną karą
 14. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Widzę, że temat trochę umarł, więc postanowiłem go ożywić swoim wywodem. Jeżeli mam być szczery, to mój głos jest pomiędzy neutralny, a NIE. Zwyczajnie nie wyróżniasz się z tłumu, nie integrujesz się z innymi graczami na serwerze. Niby jesteś, ale Ciebie nie ma. Po prostu człowiek duch. Dodatkowo dość długa przerwa w grze, po której wróciłeś 2 tygodnie temu nie pomaga Ci w tym. Nowi gracze zwyczajnie Cię nie znają. Nie widzę Cię w roli operatora. Nawet samo podanie nie powala jakością. Odnoszę również wrażenie, że administracji jest już wystarczająco, gdyż prawie zawsze na serwerze przesiadują takie osoby jak Tryczek, Szisz czy Cezary, ale jest to tylko opinia.
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: Teemo 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:100435167 3. Przybliżona data zajścia: 23.07 br. ok. 19:15 4. Nazwa mapy: ttt_plaza_b7 5. Opis sytuacji: Miałem 704 karmy, byłem traitorem. Oczywiście nikt oprócz mojej drużyny tego nie wiedział. Ten Pan razem z innym graczem postanowili za mną chodzić, przeszkadzać mi w grze (podchodzić pod celownik itp.), strzelać mi w nogi. Finalnie zostawili mi 4 HP. Wszystkie z wyżej wymienionych czynności miały spowodować u mnie karma bana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Teemo uciekł jeszcze przed moją śmiercią. Drugi z graczy został już ukarany, gdyż nie speniał i został na serwerze. 6. Coś od siebie: Oczywiście mam wiarygodnych świadków całego zajścia oraz screeny przedstawiające kilka ważnych informacji. Najgorszy jest fakt, że oskarżony jeszcze kilka dni temu zamieszczał skargi na forum udając świętego. Wnoszę o najwyższy wymiar kary, gdyż Teemo jest stałym graczem, więc takie zajścia nie mają prawa zajść. Dodatkowo był już karany za cięższe wykroczenia, długimi banami.
×