Skocz do zawartości

Amvera

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Amvera

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 10 Listopad

Metody kontaktu

 • ICQ
  ===
 • Gadu Gadu
  ===
 • Skype
  wiktoria123a

Informacje

 • Steam ID
  xxwiciaxx
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Małopolska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

149 wyświetleń profilu
 1. Propozycja "ulepszenia" SCP-049-02

  Ogólnie na wszystkie serwery To już zostawiam wyższej administracji do uwzględnienia ^^
 2. Witam. Mam taką propozycję, żeby SCP-049-02 był przystosowany "efektem" do swojej poprzedniej klasy. Czyli np. Jeśli SCP-049-02 był przed "uleczeniem" weteranem klasy D, to posiada szybsze bieganie. Jeśli SCP-049-02 był przed "uleczeniem" medykiem, to posiada 50 HP więcej ( Niekoniecznie musi by to tyle) Jeśli SCP-049-02 był przed "uleczeniem" MTF (Każdy, nawet MTF NTF), to posiada większe zadawanie obrażeń. Jeśli SCP-049-02 był przed "uleczeniem" Szpiegiem CI/Żołnierzem CI, to .. Natomiast jeśli by był Personelem klasy D lub Naukowcem to pozostaje bez zmian. Oczywiście nie muszą być to konkretnie te efekty. To jest taki mały pomysł z mojej strony! Pozdrawiam!
 3. [Skarga] Snoop

  1. Nick osoby oskarżonej: Snoop2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:835754433. Przybliżona data zajścia: 12:104. Nazwa mapy:5. Opis sytuacji: Przeszedł do strażników, nie dość, że ciągle zabijał, nie brał nadzorcy to nie miał mikrofonu. Nie dało się grać, psuł rozgrywkę. Jeszcze pisał na chacie "Hahahaha", nie reagował na prośby, aby przeszedł do więźniów.6. Coś od siebie: Mam świadków: Ashi, Angry Doge, KreHu , rzadki piesełeł SS nie zdążyłam zrobić...
 4. (BR) #3 Rainbow.pilch

  No więc tak.. PLUSY: - aktywny (159 godzin na serwerze) - Jest rozpoznawany na serwerze. - posiada tylko 1 bana. MINUSY: - Brak. Do wieku się nie przyczepię, bo sama mam tyle,a co do doświadczenia to choćby podstawowe komendy administratora znasz, w razie czego możesz poprosić o pomoc Życzę przyjęcia, JESTEM NA TAK.
 5. [skarga] NavySealPL

  Jak dla mnie permban jest słuszny.. Obraziłeś HeadAdmina, a potem jeszcze żądałeś o unbana i o przeprosiny.. Na ss było widać, że bugowałeś mapę i kampiłeś tam 2 minuty. Chciałeś jeszcze skróconego bana za przyznanie się..
 6. <BR#3> AmVera

  1. Wiek (preferowany >= 16) 14 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:147751388, http://steamcommunity.com/id/xxwiciaxx 4.Ponad rok byłam w administracji dwóch, już upadłych serwerów CS 1.6, więc znam podstawowe komendy. Miałam też okazję pełnić funkcję Vice-admina na serwerze minecraft. 5. Chciałabym być Adminem sieci SG, ponieważ często jak gram na serwerze i Administracja nie jest dostępna, to dużo osób łamie regulamin, albo nadużywa mikrofonu i niestety zwrócenie uwagi nie daje pożądanych efektów (chcę coś z tym zrobić). Myślę, że byłabym dobrym Adminem, wiele graczy mnie zna, albo choćby kojarzy z #4 i #3. Staram się Pomagać, jeśli ktoś ma z czymś problem. Chcę utrzymywać porządek i ład na serwerze. Na serwerze widzę coraz rzadziej Administrację (jak już jest to przeważnie Osi',[PL]XxGhostRiderxX[PL],Snajper,Wilczy),a przybywa coraz więcej osób łamiących regulamin.Cała sieć SG jest jedną wielką "rodziną" i chyba lepiej żyłoby się nam, gdyby wszyscy przestrzegali wyznaczonych zasad. Dlatego pragnę pouczyć nieświadomych (lub też świadomych) graczy ostrzeżeniem, a w krytycznej sytuacji banem. Każdy z nas (w tym ja) ubiega się o miłą atmosferę i chcę właśnie tego dokonać Tutaj jest link do mojego SB: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:147751388&advType=steamid I tutaj wstawiam moje GT z #3 i #4: 3. http://www.gametracker.com/player/AmVera/193.110.121.82:2323/ 4. http://www.gametracker.com/player/AmVera/193.110.121.82:2324/ /Z góry dziękuję! ^^ ~AmVera
 7. Witam! Mam taki pomysł, żeby na serwerze dodać nową rundę bonusową, a konkretnie Pedobear'a Co on miałby robić? - Chodziłby po mapie , miałby np. sprint mordercy i zabijałby jakby się w niego weszło, albo zabierał 30 HP. Dodatkowo wydawałby specyficzne dźwięki. Z Góry dziękuje i proszę o rozważenie mojej propozycji!
×