Skocz do zawartości

snajper24

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

O snajper24

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 24 Listopad

Informacje

 • Steam ID
  snajper24
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

620 wyświetleń profilu
 1. Administrator <BR#2>: Greese

  Doberek, ja to tu tylko zostawię: Oraz: W przypadku punktu drugiego z zasad Breach twoje jedyne argumenty to: -Mała ilość administracji(mimo, że większa część jest na wakacjach+maja tez range administracyjna na #1 lub #3 i tam aktualnie siedzą) -Poznanie gry od strony technicznej(???) Operator,Moderator i Admin jedyne co mają wspólne ze sprawami technicznymi to kontakt z h@/technicznym chyba, że jako stronę techniczna bierzesz komendy ulx i banowanie. Odnośnie punktu trzeciego z zasad Breach: Tym bardziej, że świadomie zbugowałeś ulepszarke(ostrzegałem cię wtedy, że dostaniesz Bana jak to zrobisz). Jestem na NIE, a podanie powinno zostać zamknięte, bo nie spełnia wymagań/zasad ogólnych i Breacha. Pozdrawiam snajper24.
 2. Podanko na Operatora [BR#2]

  Podanie nie spełnia wymagań(punkty podane wyżej),więc powinno zostać odrzucone, jeżeli chodzi o moje zdanie jestem na NIE. Poniżej zamieszczam screen z GT #2 daxtera:
 3. [BR#2] Domen63

  @NavySealPL @NooBak® możecie z góry zamknąć.
 4. Podanie BR#3

  7. W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać minimum miesiąc od daty zamknięcia tematu, aby napisać kolejne podanie. Podanie zamykam i Odrzucam, bo nie spełnia wymagań(Poprzednie zostało odrzucone 5 dni temu).
 5. Dziennik zmian

  Dodano/zmieniono: -Nową tabele wyników -Aktualizacja map w votemap -Tłumaczenie tabeli wyników -Poprawa tłumaczenia pointshopu(jeszcze zostało trochę do poprawy) -Lekka korekta tłumaczenia w trybie -Zmiana audiowizualna loadingu. -Zmiana ceny jukeboxa z 200 na 300 -Stworzenie Discorda stricte pod murdera: Link Wygląd nowego tabu: Kod promocyjny bez zmian:
 6. <BR#3> Coobalt

  Doberek... Jestem na NIE powody: Cały temat: W skrócie: -Duża ilość banów co równa się z nie znajomością regulaminu -w/w cytat -Ogólny wygląd podania Pozdrawiam snajper24.
 7. [ban] Wilczy

  Dobra.... Czas zakończyć tutaj dyskusje(Pomidory i inne rzeczy rzucać tutaj). Więc tak @Wilczy zmniejszyłem Ci bana do 2 dni, ale jak jeszcze raz usłyszę lub zobaczę wiadomość od ciebie w sprawie punktów(Chyba, że będzie chodziło o utratę) to niech cię nadprzyrodzone zjawisko lub inne bóstwo broni, bo ban będzie minimum na 3 tygodnie. Temat zamykam, gracz dostaje skróconego bana do dwóch dni oraz upomnienie.
 8. Dziennik zmian

  Dodano/zmieniono: -Poprawiono tłumaczenie aslaya -Zmniejszono sloty z 36 do 27 -Dodano łącznie 1111 imion -Zmieniono cenę jukeboxa z 500 na 200 oraz dodano limit piosenek puszczanych przez gracza do 3 USUNIĘTO: -Parę map -3 skiny
 9. [ban] Wilczy

  Well.....: A tutaj dowodziki: Odnośnie drugiej części z navym który dał mi sugestie: W skrócie,bana nie zmniejsze ani nie skróce,bo dość długo cię upominałem i widać to w w/w screenach,że to trwało dość długo i jedynie uciąłem moje wypowiedzi,bo były jednoznaczne: NIE. Tydzień wytrzymasz,a ban i tak krótki jak za takie czyny. Temat zostawię otwarty na parę godzin gdyby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć. Pozdrawiam snajper24.
 10. <BR#1> I'm done

  Jakość twojego podania nie powala na kolana.... Jest zwyczajnie takie, hmmm nijakie. Widać, że pisałeś je na szybko w paru fragmentach gubisz lekko sens z początku zdania(hipokryzja patrząc po moich trzech podaniach :D). Wracając do tematu. Plusy: -Aktywność (całokształt) -doświadczenie Minusy: -Podanie napisane nijak, wręcz na odwal. -Stosunek do graczy... Mogłeś to już sobie pominąć, bo zepsułeś tym ocenę u zapewne części administracji. Jestem tak samo jak @NavySealPL neutralny, ale jak już mam oddać głos na Tak lub Nie to moim wyborem byłoby: NIE. Pozdrawiam snajper24.
 11. Zmiany w ekipie

  Dzień dobry. Na przełomie ostatnich dni administracja murdera lekko się zmieniła(znowu). Administracja techniczna: [email protected] odchodzi z posady admina technicznego po krótkiej rozmowie. [email protected] zostaje nowym adminem technicznym. Administracja: -Usunięcie rangi moderator(osoby z tą rangą przechodzą do operatora). +Awans @Pillow z moderatora(operatora) na admina. +Dodanie @Kare na pozycję SuperAdmina.
 12. [ban] Taco

  Ban został skrócony do tygodnia oraz zostaną Ci odebrane wszystkie uprawnienia, temat zamykam.
 13. [skarga] NavySealPL

  Wait wait wait.... Chcesz powiedzieć, że @NavySealPLdał Ci bana bez powodu i to jest admin abuse? Dla mnie jest to ban 100% zasłużony, przyznałeś się w odwołaniu do większej ilości wykroczeń i jeszcze miałeś czelność ŻĄDAĆ unbana mimo, że zostało wszystko poparte dowodami, które sam nam dostarczyłeś. Admin abuse: Nadużywanie komend administracyjnych lub rangi bez większego powodu lub też działanie na szkodę serwera/graczy...... Także tego, temat powinien zostać zamknięty i MOIM zdaniem możliwość odwołania powinieneś mieć min. Po 3-6 miesiącach bana
 14. Zmiana skinow limit na 15 minut.

  Dzisiaj powinien wejść reset statusu kont i każdy będzie zaczynał od 0 oraz nie będzie miał skinów, więc już nie będzie takiej sytuacji... Bo trochę będziecie zbierać na skin lub opcje dodania muzyki do jukeboxa. Odnośnie kupna tylko jak się jest martwym, sprawę postaram się obadać i posłuchać opinii graczy i wtedy wydam ostateczny werdykt
 15. Trzecia osoba podczas specta.

  Trzecia osoba jest dodana w najnowszych plikach i czeka na wrzute(Będzie wieczorem lub jak @Latającybędzie miał czas)
×