snajper24

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  105
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O snajper24

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 24 Listopad

Informacje

 • Steam ID
  snajper24
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

450 wyświetleń profilu
 1. Sprawdź czy działają ci inne komendy typu: !poziom !wzor Może to być coś po twojej stronie skoro nawet w/w nie będzie chciało Ci otworzyć. //Dodatkowo zmieniłem nazwę tematu.
 2. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora Tyle w temacie, podanie powinno być z automatu odrzucone, a jak nie to mój głos jest na NIE
 3. Gracz dostał bana,temat zamykam.
 4. Bana dostałeś po tym jak wyszedłeś z serwera, bo wcześniej nie miałem kiedy zrobić "przesłuchania". Jeżeli dobrze pamiętam to vgz dał na ciebie "reporta" na asayu, że go zabiłeś mimo ukazania id oraz miał świadka, który to wszystko potwierdził wraz z tym, że pokazywał id innym graczom, którzy byli razem z nim mtf. Ban jest moim zdaniem w sam raz, bo nie jest to twój pierwszy oraz powinieneś znać regulamin i zasady postępowania w takich przypadkach. W skrócie: Ban zostaje bez zmiany, a temat zamknę potem(pewnie z rana lub w nocy) by każdy mógł się wypowiedzieć. Dodatkowo edytowałem ci odwołanie, bo zapomniałeś podać steam id.... Ale to szczegół.
 5. Za bardzo nie ma co tu oceniać. -Podanie jest wielkości wzoru -3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną.....Po twoim podaniu tego nie widać -Masz tylko 40 godzin na serwerze pod tym nickiem. Chyba na tyle...W skrócie: PODANIE ODRZUCONE. Pozdrawiam snajper24.
 6. Może nie mój dział,ale skoro heroes był adminem na murderze to chyba mogę się wypowiedzieć. Heroes był dość odpowiedzialny,a zarazem potrafił urozmaicić rozgrywke na serwerze będąc adminem murdera.Nie wiem jak tam wygląda sytuacja na PZ,ale patrząc po pozytywnym odzewie administracji i graczy w jego odwołaniu od perma mogę z łatwością stwierdzić,że gracze go szanują i nie powinien mieć problemu z przekonaniem innych do siebie. Jeżeli mój głos się liczy to jestem na.....TAK.
 7. Bana nadałem ja,więc szybko powiem co i jak: Stałeś na przycisku dałem ci nawet slapa jak tylko zobaczyłem,że stoisz na nim. Widziałem wszystko na spectate,kampiłeś ze 106 pod drzwiami do gate A i to nie przez 10 sekund.....ale minute,nie reagowałem,bo nikogo wtedy nie było obok was,więc jakie ukrywanie się? Przed duchem?Rozumiem,poczekać blisko drzwi,bo widziałeś kogoś....ale ty stałeś centralnie przy guziku jako 457 co jest zakazane: Ban zostaje,nawet powinien być lekko dłuższy,ale już pomińmy to. Temat uznaje za zamknięty i wyjaśniony. Pozdrawiam snajper24.
 8. PLUSY +Aktywność +Zero banów(Patrząc po tym,że gra na murderze i na breachu to już plus) +Ładne podanie +Pomaga innym oraz administracji Minusy: -Wiek...ale jak wiadomo to preferowany Mój głos jest na TAK.....Może szybciej dostanie już tego operatora na próbę niż stałego gracza ^^. Pozdrawiam snajper24.
 9. Bana dostałeś dokładnie na 8 dni co moim zdaniem jest dość lekką karą za czekanie na wsparcie/spawnkilling.Dodatkowo powiem tyle,że wraz z tobą jeszcze dwie osoby dostały tego bana,przy tej "akcji" były 3 osoby z administracji: Ja, @Limbo oraz @oSi',żeby tego było mało,to akurat równo jak się zrespiłem wtedy zaczeliścię strzelać.Jedyną rzeczą na plus u ciebie jest to,że nie ma systemu reportów i nie możemy zobaczyć kto dokładnie zadał dmg. Według mnie ban powinien zostać,tym bardziej,że jest on dość krótki jak za taki czyn (Zrespiłeś się w pierwszym wsparciu,a czekaliście na drugie....różnica 6 minut).Co do gate'a,to takie sprawy pisze się na @ i admin powinien zareagować oraz wam pomóc z otwarciem. Aktualnie odwołania nie zamykam,niech reszta obecnej wtedy administracji się wypowie. Pozdrawiam Snajper24.
 10. Ban skrócony do 2 tygodni,temat zamykam.
 11. Ja jestem na NIE....mimo,że masz lekkie poparcie ludzi z serwera,to twoje zachowanie zostawia wiele do życzenia,a tym bardziej te twoje eventy oraz zabawy komendami mimo chaosu na serwerze,ze strony młodszych osób.Osobiście byłem świadkiem nadużywania przez ciebie komend oraz wieści o "zabawach" czyli głównie dawaniu slayi doszły nawet na #2 oraz #1. Plusy: +Doświadczenie +wiek Minusy: -Nadużywanie komend -Nie rozpisałeś się -Masa banów(mimo,że według opisu to testowe,ale też sam dawałeś sobie) -Twoja postawa jak zostałeś poinformowany odnośnie "zawieszenia"
 12. Jako,że to ja nadałem bana to powiem tyle: 1.Razem z @Pillow i @wzk obserwowaliśmy ciebie przez dobre 4 rundy przy okazji testując.Dokładniej mówiąc,to jedna osoba obserwowała ciebie(wzk) kolejna patrzyła na adminpanel(pillow,by zobaczyć czy nie ma ghostingu) i jedna osoba wymuszała morderce w next rundzie(ja lub pillow).Jaki był wynik tego? Poduszka zabił jedną osobę po cichu na drugim końcu mapy.....i oczywiście ty: "Pilloo....Czarno-brązowy Foxtrot morderca zabijcie go",potem jak ja sobie dałem morderce i dogadaliśmy się na asayu,że nie będe nikogo zabijał zebrałeś ludzi w miejscu w którym jestem,strzeliłeś prosto we mnie i jeszcze powiedziałeś do admina po nicku steam mimo,że nie pisał ani nie gadał. 2.Nie wmówisz mi,że nie miałeś żadnego skryptu,bo już dałem min.2 permy za dosłownie takie same rzeczy,czyli: Widzenie kto jest mordercą,widzenie nicków graczy oraz widzenie kto ma guna. 3.W banie dodatkowo zamieściłem edita "+Skrypt na BH" widać to było momentami aż za bardzo,bo wątpie,że ktoś potrafi robić "idealne" bh przez dłuższy czas nie psując timingu.....i to za każdym razem. 4.Dodatkowo na twoją niekorzyść jest to,że to już twój 4 PERM na murderze,z czego poprzednie były za ghosting/spam/faszyzm itd. Ja zdania nie zmienie,więc perm ZOSTAJE.Jak ktoś chce się wypowiedzieć dodatkowo to nie zamykam tematu oraz mam prośbę,by nikt kto nie był przy sytuacji lub nie jest związany z murderem nie dawał mu unbana(Tak chodzi o ciebie @azuspl,bo kanade o banie wie zanim jeszczego go dałem). Pozdrawiam Snajper24.
 13. Stały Gracz: Jest to ranga nadawana graczom,którzy są z serwerem od dłuższego czasu i spełniają wymogi podane poniżej.W pewnym sensie jest to uhonorowanie czasu spędzonego na serwerze oraz pomoc dla administracji/serwera. Posiada: -voteslay -votegag -votekick -Prefix Stałego Gracza Wymagania: -Min. 80h na serwerze(Możliwe wyjątki). -Oczywiście bycie odpowiedzialnym(to już zależy od punktu widzenia admina). -Jak najmniejsza ilość banów/upomnień. -Stała aktywność na serwerze/bycie rozpoznawalnym. Administracja w każdej chwili może usunąć range lub też zwyczajnie ją zabrać bez wcześniejszego uprzedzenia!.
 14. Może lekko przesadziłem z tym banem na tydzień tym bardziej,że wtedy zbanowałem 3 osoby w tym ciebie za pixelwalking i patrząc na reporty zauważyłem o rozjechaniu(gdzie widziałem efekt końcowy nie całe zdarzenie).Bana zmniejszę do 4 dni.
 15. Kara słuszna moim zdaniem, ale można mu skrócić tego bana o 1 tydzień.... A potem jak sytuacja się powtórzy to dać na 1.5 miesiąca lub więcej z możliwością odwołania po upływie połowy czasu. Pozdrawiam snajper24.