Skocz do zawartości

jefrey12

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

O jefrey12

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Cybermachina Poznań <=
 2. Minecraft strefygier

  https://www.kinguin.net/pl/category/33207/minecraft-windows-10-edition-cd-key/ 5 ziko
 3. Problemy po formacie

  @Szjdss limit masz. I na 100% go wykorzystałeś. Wejdź w panel od tego sticka i sprawdź. Na pewno jest napisane.
 4. <TTT> Katyushka

  Ja mam większe piersi. Koniec kropka. //Edit Tak naprawdę danie ww Pani uprawienia administracyjne to tak samo jak byście mi dali admina. Zastanówcie się NOPE
 5. <TTT> Garrison

  Kim ty w ogóle jesteś? NIE
 6. TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Co odwalił LINK XcQ - legendarna końcówka //Radke
 7. [Perm Gag] Sir. Danken Lore

  Na strefie jak to na strefie walki widzę dość często, nikt drugiemu racji przyznać nie chcę; ja naświetlę sytuację moimi spostrzeżeniami co do obu osób. Tomislav: - Łatwy do "ztilotwania", cechuję się słabą odpornością na zaczepki. - Przejawia dość ciekawe oznaki hipokryzji w wypowiedziach. - Jego tok myślenia co do niektórych rzeczy jest błędny, mimo uświadomienia sobie tych błędów w dyskusji nigdy racji nie przyznaje. - Pomimo tych cech potrafi zachowywać się w sposób dojrzały, jego subiektywne odczucia nie przytłumiały tych obiektywnych. - Często na serwerze ludzi szukają sposobu żeby uprzykrzyć mu rozgrywkę czy też go "ztiltować", wynikiem tego jest jego niechęć i złe (ostatnim czasem) podejście do rozgrywki na TTT. - Gdyby nie to jak serwer traktuje tego pana grał by on na wysokim poziomie. - Zależy mu na społeczności i chce żeby klimat na serwerze był przyjazny dla każdego ( aż do przesadnego stopnia ). Danken: - Aroganckie i szczeniackie podejście do kłótni/dyskusji i osób gorszych od siebię. - Sarkastyczny ton wypowiedzi i brak szacunku względem rozmówcy. - Wytrawny gracz TTT, potrafi dobrze strzelić i ocenić sytuacje. ( To też ma przypiętą odznakę "Aim BOT"). Względem tego, że stali gracze odchodzą: - Większość z nich to są dorośli ludzie i po prostu nie mają czasu. - Nie jest tajemnicą, że poziom rozgrywki spadł z tryhardowego do zwykłego casuala i to, że pojawił się ktoś kto jednak reprezentuje sobą jakiś poziom zaczęło odstraszać. Toteż uważam, że cała ta sytuacja jest dość komiczna bo to, iż Danken gra dobrze i podbija poziom serwera powinno cieszyć; niestety jest odwrotnie i to, że aktualny poziom rozgrywki leży w śmietniku jest kwestią tego, że aktualna społeczność graczy TTT boi się grać na poziomie wyższym od zwykłego casualowego - Duża ilość nowych graczy. - Przestają grać. Pragnę też nadmienić, że gdyby arogancja, chamstwo i robienie szumu wokół własnej osoby miało by być przyczyną odchodzenia ludzi z serwera to tak samo ja i paręnaście innych osób mogły być katalizatorami takiego stanu rzeczy.
 8. Metal i Rock

  W sumie ten 3 mój ulubiony :#
 9. No tak przecież gracze którzy nie są w stanie przeczytać regulaminu będą próbować przebrnąć przez tę ścianę tekstu którą tworzycie; jeżeli chcecie już takie coś tworzyć proponuje to zawrzeć w formie krótkich Video.
 10. [TTT] Szejdi

  Lubi dżem, jestem na
 11. [Ban] Zwykły,,SebaDziala''

  Co za nieinteligentna forma ludzka
 12. Po co usuwać magneto stick całkowicie, skoro można by odbierać możliwość używania go gracza którzy dopuszczają się takiego przewinienia. Jak dla mnie to by było fajne rozwiązanie.
 13. [Ban] prądu

  Czyli nie wiesz co to ghosting i twierdzisz, że nic złego nie zrobiłeś? To oczywiste, że skoro nie wiedziałeś co to ghosting to z twojej perspektywy twoje poczynania nie są "złe"; już z samego odwołania widać, że osoba odwołująca się jest winna.
 14. [TTT] Świąteczna Bułka

  No szukamy administratora, a nie stażysty. - NIE
 15. Problem przy formatowaniu

  Skoro masz syf w plikach po tym restarcie to raczej nic nie zrobisz, pozostaje zrobić normalnego formata z płyty bo w ten sposób rozwiązania możesz szukać ojej dużoooo... czasu.
×