Skocz do zawartości

jefrey12

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

O jefrey12

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Metal i Rock

  W sumie ten 3 mój ulubiony :#
 2. No tak przecież gracze którzy nie są w stanie przeczytać regulaminu będą próbować przebrnąć przez tę ścianę tekstu którą tworzycie; jeżeli chcecie już takie coś tworzyć proponuje to zawrzeć w formie krótkich Video.
 3. [TTT] Szejdi

  Lubi dżem, jestem na
 4. [Ban] Zwykły,,SebaDziala''

  Co za nieinteligentna forma ludzka
 5. Po co usuwać magneto stick całkowicie, skoro można by odbierać możliwość używania go gracza którzy dopuszczają się takiego przewinienia. Jak dla mnie to by było fajne rozwiązanie.
 6. [Ban] prądu

  Czyli nie wiesz co to ghosting i twierdzisz, że nic złego nie zrobiłeś? To oczywiste, że skoro nie wiedziałeś co to ghosting to z twojej perspektywy twoje poczynania nie są "złe"; już z samego odwołania widać, że osoba odwołująca się jest winna.
 7. [TTT] Świąteczna Bułka

  No szukamy administratora, a nie stażysty. - NIE
 8. Problem przy formatowaniu

  Skoro masz syf w plikach po tym restarcie to raczej nic nie zrobisz, pozostaje zrobić normalnego formata z płyty bo w ten sposób rozwiązania możesz szukać ojej dużoooo... czasu.
 9. Propozycje piosenek do basscanona

  Pumped up kids od 10s
 10. Jaka to gra?

 11. Jaka to gra?

  To nie Magicka czasem ?
 12. [Ban] Zuwal

  Hm... skoro Zuwal wraca, to może by spiknąć się w Niedzielę o 14~, pozapraszać dawną "Elitę" i rozegrać parę mapek ?
 13. Tak finalnie odnośnie ZS'a

  Tak stwierdziłem, że podsumuję całego ZS bo tak ogólnie to brałem w tym pobieżnie udział. ( Serwer ZS strefy był na samym początku OK, dało się na nim grać Administracja była aktywna i ogólnie mimo braku różnych addonów rozgrywka była ciekawa ze względu na poziom reprezentowany przez graczy. Serwer ten wkroczył w swój Prime za czasów panowania Worma x Ravena, którzy mimo swoich spierdolonych charakterów utworzyli społeczność i dość konkretny gameplay. Ludzie się angażowali, lagów nie było; a wszystko co wprowadzano było w miarę dobrze zoptymalizowane. Pomimo widocznego upadlania graczy którzy nie potrafili grać w ten tryb (budowanie barykad etc.) nie opuszczali oni serwera ze względu na przyjemność i wysoki poziom rozgrywki. Sam byłem tam adminem, lecz gdy ten okręt zaczął tonąć wyskoczyłem pierwszy. Koniec serwera nastał z końcem administrowania Worma, po tym przyszło pełno różnych gównianych nazwijmy to "Azusowych" rzeczy; tak jak kiedyś była możliwość grania przy 30 graczach, tak ta możliwość stopniowo zanikała. Ostatecznie serwer umarł i uważam, że dobrze się stało. Nie ma co wskrzeszać zmarłego, ten serwer jest tak samo martwy jak dobrzy gracze TTT. Najlepszym rozwiązaniem było by rozpoczęcie wszystkiego od nowa, choć tu też musi się znaleźć ktoś kto będzie chciał poświęcić swój czas, musiała by być to osoba która ma pomysł i wystarczającą charyzmę, żeby ludzie wchodzili na serwer tylko ze względu, że on tam jest. TL;DR: Serwer jest RIP. Nie należy go wskrzeszać w aktualnym stanie, lecz zbudować od nowa. Potrzeba znaleźć osobę która ma wizję i zostanie takim jakby "Product Ownerem".
 14. Procesor

  I modlisz się, że akurat prądu nie wyłączą.
 15. [ban]Andar

  Jestem na NIE, podanie na moje napisane dość ogólnikowo; coś kiedyś tam źle zrobiłem przykro mi (nie zależy mi ale może mnie odbanują). Nawet jeżeli to było na początku jak kupiłeś GMODA nie zmienia to faktu iż wyłączyłeś myślenie, dokładnie to samo widać w tym odwołaniu, napisane na ********* bo nic nie tracisz a tylko możesz zyskać. Trochę kultury// Yor
×