Skocz do zawartości

Troniś

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Troniś

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 05/30/03

Informacje

 • Steam ID
  Tronciu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • O mnie
  To ja Troniś
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

460 wyświetleń profilu
 1. Goryczlaw zaproponował zmianę a wy od razu na niego naskakujecie. W tym momencie to wy sobie nabiliscie post nizeli on. Na przyszłość polecam nie robić takiej tęczy bo źle się to czyta. (z góry przepraszam za błędy pisane na telefonie)
 2. [Skarga] Krychu

  11.1. Zakaz nicków niemożliwych do przeczytania, uniemożliwiających zaadresowanie wypowiedzi. Następnym razem polecam przeczytać regulamin (tu link jeśli nie wiesz gdzie go szukać) Jak na moje skarga bezpodstawna i niepotrzebna.
 3. [skarga] NavySealPL

  To że grają na "naszym" serwerze to jest właśnie zasługa osób które o ten serwer dbają (Navy, minak (który o ile się nie mylę pisze/ogarnia regulamin) i wiele więcej). Tak, dyskutowanie nie jest to powód do permbana ale ŻĄDANIE przeprosin, unbana za coś co TY zrobiłeś i jest to tylko i wyłącznie TWOJA wina to już jest powód.
 4. [skarga] NavySealPL

  Złamałeś regulamin, dostałeś bana. Próbowałeś się od niego odwołać pogarszając sobie tylko sytuacje po czym jeszcze dyskutowałeś z adminem że regulamin jest nie jasny i każesz byśmy Ciebie przepraszali za coś co ty zrobiłeś. To ty powinieneś nam (a raczej Naviemu etc) dziękować za to że możesz (a raczej mogłeś) grać na serwerze na którym nie ma takiego chaosu. Jak dla mnie od razu do zamknięcia :v
 5. [BAN][#2] framboza

  Zrespiło się CI (m.in ja) a ty nagle zacząłeś cofać się samochodem prosto w nas. Zabierając tym mi ponad połowę hp, zapewne reszcie CI też zabrałeś hp. Po czymś takim nie potrzebowałem brać Cię na przesłuchanie bo wszystko widziałem. Jestem w stanie skrócić bana jeśli mi wytłumaczysz po jakiego grzyba chciałeś postawić auto przy ścianie obok respa NTF/CI.
 6. [ban] Najort

  Mapa się tyle zmieniła co zaszły zmiany w HCZ, zmiany działania windy i doszedł Gate B no i nowe wejście do Entrance, podziemia w LCZ i 2 windy. Większych zmian prócz podziemi w LCZ nie było. Spojrzałem właśnie na to ile grałeś i jeśli dobrze widzę to grałeś łącznie prawie 600minut (nie licząc tych 180 minut 5 dni temu...). Wczoraj 63minuty a przedwczoraj 537. W tym momencie jestem skory powiedzieć że okłamujesz mnie że nie znasz "nowej mapy" i próbujesz jedynie się wykręcić od bana. To ostatnia moja wypowiedź w tym temacie i jak napisał Archanioł prosiłbym by któryś z [email protected] rozstrzygnął sprawę.
 7. [ban] Najort

  Byłem wtedy na serwerze była mapa gm_site19 czyli najnowsza, jeszcze coś do dodania (Tym bardziej że sam musiałem na nią przełączać gdy się runda bugowała)? I jeśli dobrze patrze to masz albo 50h, albo 15h i coś Ci nie wierzę byś nie znał mapy po takim czasie.
 8. [ban] Najort

  Ale ty o tym nie wiedziałeś i zamiast uciekać gdy on się "bawił" z scp to strzelałeś do nich.
 9. [Skarga] "Tehorous"

  Temat może i zamknięty ale chce dodać że skoro wrócił z bana to tym bardziej powinien przeczytać regulamin. Inna sprawa że 3 dni bana za wyzywanie graczy + to co zrobił to trochę za mało.
 10. [ban] Najort

  Ale skoro SCP zajmował się klasą D to mogłeś uciekać, spokojnie byś uciekł zamykając za sobą drzwi (w końcu po coś jest to że drzwi otwierają się po chwili jak się je zamknie a nie od razu). Zaufać mu mogłem ponieważ mam przegranie z nim ponad 100h (pewnie dochodziło by do 150 a nawet więcej).
 11. [ban] Najort

  Hmm. piszesz że będąc w LCZ ominąłeś klasę D i SCP NIE strzelając do nich, dopiero potem gdy scp CIEBIE goniło zacząłeś do scp strzelać. Z tego co piszesz scp miałoby olać klasę D i zacząć CIEBIE gonić gdy ty zamiast uciekać stanąłeś na końcu korytarza by strzelać do scp. Faramour (osoba poszkodowana, przy okazji byłem w stanie zaufać mu na słowo ze względu że jest operatorem na #2 i zaufanym na #1) opowiedział mi całą sytuacje na spectatorze po czym scp potwierdziło to co on powiedział czyli "Stał i zamiast uciekać (w momencie gdy naukowiec ma NAKAZ uciekania gdy tylko ma okazje a nie stać i się bronić, od bronienia naukowców jest mtf) strzelał do klasy D i scp). Nie potrzebowałem żadnego przesłuchania, tutaj się przyznałeś że zamiast uciekać gdy scp zajmowało się klasą D to stałeś i czekałeś by go zabić...
 12. [ban] Najort

  Po 1. Uciekłeś z serwera przez co nie mogłem Cię wziąć na przesłuchanie. Działać musiałem szybko bo nie byłem pewny czy runda znowu się nie zbuguje i nie będę musiał znowu restartować mapy. Po 2. Na dole zamieściłem ss z logów gdzie widać że przez 10 sekund strzelałeś do klasy D którą chwile po tym zabił scp 76. W reporcie było napisane że strzelałeś pistoletem M1911 do klasy D w LCZ, osoba która była scp potwierdziła że strzelałeś do niego. Po 3. Na pw mi napisałeś że miałeś buga że Ci itemy wywalało (ss na dole) lecz już w odwołaniu nic a nic o tym nie wspomniałeś czy o tym że chciałeś się cofnąć komputerka. (Jeśli ktoś by się dopytywał co było wyżej rozmowy to było tylko wyjaśnienie za co był ban).
 13. BR#2 FmeZy #2

  Mimo że jakość podania nie powala. Mimo tej wiadomości to mogę stwierdzić że fmezy nie jest zły. Nie wyzywa ludzi, nie dostaje banów. Moim skromnym zdaniem można dać mu szanse i sprawdzić jak się sprawuje, jeśli nie będzie za dobrym operatorem to range mu zawsze można zabrać czyż nie? Jestem na Tak.
 14. <BR#2>snajper24™

  Nie rozpisując się, jestem na TAK. Skoro Snajper dobrze sprawuje się jako administrator na murderze to oczywistym jest że na breachu też tak będzie.
 15. BR #2 Troniś

  Wzór zgłoszenia: 1. Wiek (preferowany >= 16) 14 2. Adres e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:0:152003968 http://steamcommunity.com/id/Tronciu/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem na Breachu #2, jakoś od 2 Marca do Maja (coś koło 13 pewnie, nie jestem pewny) 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym dalej pilnować porządku na serwerze ze względu na to że moja decyzja o rezygnacji z "administratora/operatora jak zwał, tak zwał" została podjęta zbyt pochopnie. Po prostu w tamtym okresie miałem bardzo mało wolnego czasu (musiałem skupić się na nauce i poprawianiu ocen). Wiem że nie jestem teraz przekonujący ponieważ moja aktywność na serwerze w ostatnim miesiącu nie była duża (można wręcz powiedzieć że mniejsza od zwykłego niedzielnego gracza) ale postaram się to nadrobić. Jeśli jest to potrzebne, to moja ilość godzin jest równa 205. 6. Na Murder i Zombie Survival dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Tak jak w pierwszym moim podaniu, znam angielski na tyle dobrze by się porozumieć.
×