GOD

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O GOD

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • ICQ
  Nie mam
 • Gadu Gadu
  Nie mam
 • Jabber
  Nie mam
 • Skype
  Nie mam

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ehh... z Polski.
 • O mnie
  Wstydzę się.
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
 1. Jestem na NIE.
 2. Za tego Harley'a jestem na TAK.
 3. Panowie chce się jeszcze raz wypowiedzieć bo mnie denerwuje to co tu się dzieje. @Ja jestem L. Słuchaj L. a pytałeś się czasem innych graczy czy śmieszą ich twoje ''żarty''? Na przykład nazwanie kogoś dzieckiem nie jest śmieszne. Napisałeś odwołanie a nie skargę że cie lekceważy. To że nie podoba ci się jak Timon nie ma do ciebie szacunku mało osób obchodzi. Takie rzeczy powinniście na pw obgadać a nie na forum. L. jesteś starym graczem source więc powinieneś wiedzieć czy może coś jest nie tak jak się z kogoś śmiejesz? Nie wiem może Timon serio coś ci zrobił ale to nie znaczy że możesz ty mu coś zrobić tak jak to zrobiłeś. Iść pod jego profil o go obrazić czy co tam napisałeś. Albo pokazać jakim to on jest ''hipokrytą i dzieckiem''. Do tego jak dostaniesz jakąkolwiek kare to ci nie pasuje. @Timon Polecam ci żebyś jak już dał mu porządnego bana. Wiem ja nie daje kar ale L. nie rozumie co robi źle. Obgadaj z nim jakąś to na pw. Powiem tak to odwołanie bardziej wygląda jak skarga. I tak chyba nic z tego nie wyjdzie więc temat zamknie lub wypowie się Head Admin @Jesus
 4. Jeżeli mogę to się wypowiem. Muszę ci przyznać racje gracze mogli cię ignorować lecz po co Timona jeszcze denerwowałeś pisząc na admin czacie i pod jego profilem? Po za tym trochę nie fajne jest to '' prostu udowodnić ,że sam zachowuje się jak dziecko'' ale to moja opinia. Wszystko powinno się skończyć na upomnieniu.
 5. Na Tak. Przyda się nowy admin
 6. Przyznam się po ch** piszę tę posty przepraszam moja wina. Przepraszam że nie podobają ci się moje słowa które nie musisz czytać. Emocje. Przeczytaj post Timona. Możesz się kłóć przezywać ale może komuś się czasem to może nie spodobać . Przyznaje jesteś pozytywny zależy dla kogo nawet czasami cie lubię. Nie nie kazał mam swoją wole. Jak dla mnie jeżeli mówisz tak jak było ban powinien być skrócony ale musi być jakaś kara a widziałeś że to był tekst przekreślony? Nw może ja jestem ślepy mogłem ten fragment usunąć i tak zrobię bo miał się ten fragment nie liczyć. No mogę chyba gadać zabronisz mi?
 7. Powiem tylko tyle ''ZAORANE''. Dodam iż narzekasz na innych a sam pomyśl jaki jesteś. Pisząc skargę i odwołanie pokazałeś jakie masz emocje. Revo? Chamski? Sam nie raz byłeś jakby to powiedzieć ''chamski'' w stosunku do innych choć ci nic nie zrobili. Patrz na siebie nie na innych. R.I.P [*] mój czas PS. Zamiast zostawić Kliczko to musiałeś dołączyć do Marcina i powiedzieć parę złych słów o nim.
 8. Tak szczerze L. nic do ciebie nie mam ale problem jest taki że nieraz kogoś obrażałeś. Oczywiście to były pewnie żarty wyzywając się z kimś dla beki ale zawsze jest jakaś bariera którą można przekroczyć. Jak dla mnie jeżeli mówisz tak jak było ban powinien być skrócony ale musi być jakaś kara. Naprawdę moim zdanie nazwanie kogoś dzieckiem to bardziej znieważenie niż obraza. Jak patrze na czat który podał Snetry w skardze to wygląda bardziej na podpuszczanie kogoś i kłócenie się z kimś za to że napisał skargę. Raczej jednak ban powinien być zdjęty i skończyć się na upomnieniu. PS: Jeżeli są jakieś błędy logiczne to przepraszam ;_;
 9. Po ilości Gagów sądzę że trochę przeskrobałeś ale można dać ci jeszcze jedną szanse najwyżej nie poprawisz się to znowu dostaniesz PERMA. Jedynie trochę przeszkadza to że nie ma żadnej skruchy lub przeprosin z twojej strony i chyba nie rozumiesz za co zostałeś ukarany jak to powiedział Pomidor.
 10. Witam. Szukam klawiaturę pod grę CS:GO Wymagania: ✫ Nie musi to być mechaniczna ale lepiej żeby była ✫ Nie może mieć bloku numerycznego ✫ Podświetlenie musi być ✫ Oczywiście przewodowa bez przycisków multimedialnych i żeby był anty-ghosting. Najlepiej żeby była dość lekka, mała. Cena do 240 zł. Za każda odpowiedź dziękuje.
 11. Dość dobry pomysł jestem ZA. A ci co będą chcieli się nauczyć prowadzić Jaila zdążą to zrobić gdyż zobaczą jak to robią inni zanim wejdą do ct.
 12. Ehh wszystko fajnie tylko... Zanim zacząłbyś pisać skargę może być się dowiedział czy powyżsi Admini nie wzięli sobie ''urlop''? Po za tym nie jesteś od tego żeby stracili rangę ADMIN od tego jest główny opiekun serwera który się zajmuje Administracją @Jesus który tak uważa tak robi. Zamiast od razu pisać skargę która nie ma sensu mogłeś pogadać z Jesusem o tym że nie podoba ci się ta sytuacja na pewno by cię wysłuchał. ...
 13. Nie mogę edytować więc cytuje. Sądząc po twoich wypowiedziach i jak unikałeś jedną rzecz z NEUTRAL jestem na... NIE.
 14. Fajny pomysł lecz pewnie widzę jak z 300 osób chce szukać po stronie CT
 15. +Jak dla mnie z jednej strony gościu trochę ogarnięty +Trochę lubiany -Czas trochę słaby -Trochę mało zaangażowany w forum i społeczność serwera. Jak dla mnie poczekaj z dwa tygodnie MAX MIESIĄC PS: Na razie jestem neutral.