Glace

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Glace

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

121 wyświetleń profilu
 1. Jestem na Tak. Kiedy Troniś jeszcze miał operatora starał się jak mógł aby ogarnąć cały serwer tak naprawdę samemu, więc wcale nie dziwię się, że cała masa pracy na serwerze + nauka po prostu go przerosły. Teraz, kiedy administracji przybyło, myślę że można przyjąć Go z powrotem w jej szeregi. Tak nawiasem mówiąc choć aktywność Tronisia z ostatniego miesiąca nie jest zbyt duża, to i tak jest on jedną z osób, które mają największą ilość godzin na #2.
 2. Widziałem go przy pracy i to całkowicie mi wystarczy aby uznać, że jest odpowiedni na to stanowisko. Jestem na Tak
 3. Skłaniam się tutaj ku @LoOr , ponieważ z tego co sprawdziłem, w odróżnieniu od @ufek11 nie ma on konta na sourcebans'ach. Bany wydawane przez CONSOLE na BR#2 pojawiały się na stronie przed zatwierdzeniem podania @ufek11. Jednym z dowodów na to jest skarga na fox[PL], użytkownik został zbanowany permanentnie z możliwością odwołania za 6 miesięcy przez @LoOr, na sourcebans'ach widnieje, że owy gracz został zbanowany przez CONSOLE.
 4. Jestem na NIE. Widziałem jak grałeś, wydajesz się być dobrym materiałem na operatora, ale sama aktywność nie jest zbyt powalająca. Kiedy to piszę masz niecałe 29 godzin na serwerze, a jakkolwiek by na to nie spojrzeć jest to bardzo mały czas gry. Poza tym podanie jest strasznie ubogie, tak jakbyś pisał od niechcenia. Pograj trochę, zyskaj zaufanie wśród graczy, a jak będziesz pisał podanie to się bardziej postaraj i spróbuj ponownie za miesiąc.
 5. Nie powiedziałem, że to źle po prostu zwróciłem na to uwagę, a jedynym co mam do zarzucenia jest to, że klasa D może mieć za łatwo. Nawet jeśli zrespią się wszystkie 3 niezdolne do współpracy SCP, klasa D nadal będzie miała szanse zaprzyjaźnić się z tymi 2 pozostałymi, a tak jak napisałeś założenie miało wyglądać tak - SCP > MTF > Klasa D / Naukowcy, a nie tak - SCP + klasa D > MTF > Naukowcy. Oczywiście takie sytuacje nie będą zdarzały się zawsze, ale jednak zdarzać się będą i to pewnie dosyć często.
 6. Przedtem mtf'y średnio sobie radziły sobie z 3 SCP + klasa D, ciekawe jak to będzie wyglądać kiedy będzie ich aż 5. Nawet bez klasy D powinny dawać sobie rade bez większego problemu, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.
 7. To też jest ciekawym pomysłem, dzięki takiemu jednemu podpunktowi w regulaminie, którego zapisanie zajęłoby maks. 15 minut można by było załatwić problem relacji SCP-035 z tymi trzema SCP'kami.
 8. Pamiętam Cię z czasów początku serwera, wydawałeś się całkiem miły, ale: - ilość godzin jest bardzo mała jak na czas od powstania serwera, - aktywność także słaba, ale zważywszy, że masz tylko 28 godzin gry raczej nie jest to dziwne. Jedyny plus jest taki, że znasz komendy ULX. Niestety sam czas gry Cię wyklucza, jestem na NIE. P.S Co do liczby operatorów na #2, jest ona spora, aczkolwiek często bywa tak, że jest tylko jeden operator/admin na całą kupę graczy i masa reportów do sprawdzania.
 9. Witam, chciałbym poruszyć temat o swego rodzaju "problemie" w stosunkach SCP-035 z SCP-173. Tak jak wiemy SCP-035 ma te same prawa co Personel klasy D, co za tym idzie nie może mieć on sojuszu z SCP-173, dlatego zwracam się z prośbą o to, by SCP-173 nie mógł się poruszać, kiedy SCP-035 się na niego patrzy, bo w sytuacji sam na sam owy SCP jest bezradny przeciwko takiemu przeciwnikowi, jakim jest SCP-173
 10. Jestem przeciw. Identyfikatory są po to, aby urozmaicić rozrywkę i wprowadzić krztę niepewności. Jeśli klasa D byłaby już zidentyfikowana, to grający ową klasą nie myśleliby i zabijali wszystkich niezidentyfikowanych jak popadnie (prawdopodobnie w tym szpiegów CI).
 11. Nowy SCP zawsze w porządku, night vision tak samo, natomiast co do pomysłu z kartami, musiałbym zagrać, aby stwierdzić czy taka zmiana byłaby na plus (przynajmniej dla mnie).
 12. 1. Wiek (preferowany >=16): 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:97498426 http://steamcommunity.com/profiles/76561198155262581 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nigdy nie byłem administratorem, ale mogę nauczyć się potrzebnych do tego stanowiska komend, itp. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym pełnić tą funkcje, bo tryb mi się naprawdę spodobał, spędziłem na nim masę czasu i chce by inni także czerpali z tego przyjemność jaką ja czerpie. Na serwerze zawsze się coś dzieje, czy to RDM, czy blokowanie drzwi, czy farmienie expa... a operatorów nie ma 24 godziny na dobę. Chciałbym zostać operatorem, by zmniejszyć tą lukę pomiędzy nieobecnościami operatorów, tym samym serwer byłby częściej chroniony przed psuciem rozgrywki. Oczywiście, będą momenty, w których operatorów zabraknie, ale będą się one zdarzać rzadziej. Obecnie na serwerze mam przegrane niecałe 186 godzin, gracze mnie znają, spora liczba osób mnie lubi, ale pewnie jak zresztą każdy, święty nie jestem. Dwa razy zarobiłem bana z mojej własnej głupoty. Wtrąciłbym tutaj coś o sobie: Jestem Michał, mam 15 lat (dopiero co miałem urodziny, dokładnie w święto Wielkiejnocy). Lubię grać w gry komputerowe, mieszkam w Województwie Zachodniopomorskim, w niewielkim miasteczku o nazwie Tuczno. Dziękuje tym, którzy przeczytali moje wypociny do końca i pozdrawiam, Glace