Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  426
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 04/02/95

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

752 wyświetleń profilu
 1. [SKARGA] messi5000

  Z racji tego, iż nie było żadnego administratora na serwerze i nie zrobił niczego złego to kończę tą skargę bez żadnych konsekwencji dla pana o nicku messi5000. Gdyby używał tego niedociągnięcia trybu do zabijania ban byłby słusznie nadany, lecz on po prostu sobie latał nie przeszkadzając w rozgrywce graczom na serwerze. Temat zamykam.
 2. Przeprosiny oraz prośba o unbana

  Jak dla mnie w pierwszej kolejności powinieneś przeprosić osobę która była obrażaną a nią jest @Tácõ. Z racji tego iż nie znam całej sytuacji to proszę o wypowiedź takie osoby jak @NavySealPL @Tácõ @LoOr @Alucardd i inne które mają związek ze sprawą.
 3. [SKARGA] FABSHUUU!

  Po zapoznaniu się z tą skargą niestety twoje zachowanie działało na szkodzę reputacji strefy gier i niestety jestem zmuszony dać tobie karę taką jaką napisał @jonek2531.
 4. <PH> kyrE

  Grałem z graczem na serwerach Breach i nie sprawiał żadnych poważnych problemów. Zachowuje powagę kiedy wymaga tego sytuacja. Jestem na Tak.
 5. [SKARGA] konrad

  Wszystko super lecz nie piszcie skarg o jednego rdm na forum ... To jest kara jedynie na slaya. Zamykam.
 6. Wydarzenia na Breach

  2x więcej expa na serwerach Breach #1 i #2 przez ten weekend. Od dnia 24.09.2017-25.09.2017. Start 23.09.2017 16:00 Koniec 25.09.2017 23:59:59 Zmiana z powodu braku możliwości dania +50% doświadczenia i zmienia na dostawanie podwójnego expa.
 7. Nie o takie serwery walczyłem !!!

  W rzeczywistości czasem trochę luzu przypada się na serwerze. Ten powrót ja zrobiłem bo nie podobało się tobie to. Co do banów to były to tzw. fake ban którego jedynie jednego nadałem na odpowiedź Alucarda. Większość która nie była wtajemniczona w owy czyn w tamtym momencie pewnie czuła się zdezorientowana i mnie jedynie zostało przeprosić za ten czyn. Wiem to było nie odpowiedzialne z mojej strony i widzę winne w sobie lecz nie sądzę bym zaszkodził komuś w grze tym występkiem jak to nazywasz i szkodliwość była znikoma według mnie. Jednak nie mnie to oceniać.
 8. Propozycja [BR#3]

  Ja dostałem tak to sprzeczne informację. To jak tobie Azus zajmie 5 sekund to prosiłbym cię o wgranie go na serwer br #3.
 9. <BR#1>Tornister

  Podanie zamykam na wniosek autora.
 10. Skarga Jan Matejko

  Osoba zostanie ukarana adekwatnie do popełnionego czynu.
 11. [Skarga] Exaver45 i V!p3333r

  Zamykam tą skargę na pana Exaver45 dowodów aż do dziś nie ma a kolega V1p333r niestety dostanie karę za popełniony czyn.
 12. [Ban] <BR#2> WOF Szkajerowniczy

  Ban upłynął, temat zamykam.
 13. Propozycja [BR#3]

  Nie sądzę by na #3 brakowało komend do spełniania swojej funkcji administracyjnej. Azus ma problem na wgranie addon'u !reportadmin, gdyż taki zabieg już był trochę czasu temu lecz po prostu nie udał się.
 14. Br#2 RAINYBAINY207

  Nie wiem kogo ty potrzebujesz Death na stanowisko administracyjne, może od razu 20 latka hmmm ale ile ich będzie grać. Mój głos to neutral na wzgląd twojej aktywności Zostawiam link do gametrackera: GT
 15. SKARGA Omega, KJ315XD

  Jeżeli świadek nie wypowie się w ciągu 24 godzin uznam tą skargę za nie prawdę, Zamykam temat na wzgląd upłynięcia czasu.
×