Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  508
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

7 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny 04/02/95

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

1487 wyświetleń profilu
 1. [Ban] #1 Foksiak

  Trochę dziwne, że we jednej windzie jechaliście i na dodatek przeżyłeś. Mało tego nawet nie próbowałeś do niego strzału oddać. Tak z tą windą to moje dumanie, ale nie sadzę,aby to był zbieg okoliczności. Zdjęcie wyżej.
 2. Problem z brońmi

  Usunąłeś pliki z folderu addons, bo one zostają po mimo odinstalowania garry's moda ??
 3. Problem z brońmi

  Na twoim miejscu spróbował bym odinstalować garry's moda i zainstalować ponownie, bynajmniej mnie to pomogło jak miałem problem z dodatkami(addons) w grze. Upewnij się, że posiadasz grę na steam counter strike:source bądź pliki z teksturami zawierające z tej gry. Innymi słowy nie jest, to problem serwera, a twojej aktualnej wersji garry's moda.
 4. [Ban] X_SaJeR_X

  Wiesz co, ja dla beki zostawię ci tego bana. Dobra koniec śmieszków przechodzimy na poważnie. Jeżeli zrobiłeś coś tak głupiego raz, to jestem pewien, że za niedługo znowu ci coś odbije i zrobisz znowu głupotę. W tym momencie ban zostaję.
 5. <BR#1> Vantet430

  Brak regularnej gry przez miesiąc podanie zamykam i odrzucam.
 6. Odwołanie Bana //Serwer Breach [#3]

  Po pierwsze @NeCkeR wzywam cię. Po drugie to przecież naturalne, że sojusze między mtf i scp są jak najbardziej legalne na wszystkich serwerach typu breach. Nigdzie przecież nie ma wzmianki o tym, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z przestrzegania jak i dostania kary związane z nieprzestrzeganiem go. Nie wiem, kiedy grałeś ostatnio, ale wzmianka o nieznajomości regulaminu istnieje już od maja zeszłego roku na serwerach naszych breach. Masz tam wszystko napisane czarno na białym, jak możesz i jak nie możesz się zachować w odpowiednich sytuacjach. Nie pochwalam twojego zachowania i mogliście chociaż umiejętnie ze sobą komunikować się i pomagać jak jesteście klasą sojuszniczą, a nie dwoma innymi klasami, które muszą być do siebie wrogo nastawione. Po trzecie komenda !regulamin na #3 nie działa lub niech ktoś mnie oświeci jednak, że działała aczkolwiek nie zwalnia cię z wejścia na forum, bo raczej komunikat istnieję i wyświetla się na czacie specjalnie dla takich osób jak ty, aby mogli wejść na forum i przeczytać regulamin. Jak już pisałem wyżej nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania. To tyle ode mnie. Osobiście nie dał bym ci unbana jedynie może skrócił karę, gdyż stwierdziłeś, że długo nie grałeś , to nie musisz czytać regulaminu i długa przerwa zwalnia cię z możliwości przestrzegania go. Poczekajmy na wersję, którą przedstawi nam NeCkeR
 7. [Ban] Słona Zupa

  Nie widzę w odwołaniu krzty chęci poprawy. Bardziej widzę problem do administracji, bo dostałeś bana za coś, co jest tępione na każdym serwerze. To jest bardzo dziwne, że podpowiadanie jest zakazane w szkole i innych podobnych instytucjach. Dopiero jak, ktoś z administracji napisał, to zapali ci się lampka, że jednak to twoja wina i chcesz się poprawić Jak jest się nowym, to nie jest tak, że na ciebie regulamin nie działa i wszystko ci ujdzie płazem. Na ten moment jestem za zostawieniem bana. Tu nie zależy jaka jest skala czynu. Tylko fakt zrobienia samego czynu. Temat zamykam.
 8. [Skarga] Matrix1773

  Nie chce być nie miły lub nie dobry, ale takie sytuacje, które gracz piszę do mnie, że administracja zrobiła coś nie tak są od razu egzekwowane. Generalnie nie zrobił też niczego de facto nie zgodne z regulaminem, bo punkt "25. Zakaz ranienia/zabijania granatnikiem (M203), zakaz używania ofensywnej amunicji granatnika: HE, BUCK." mówi o totalnym zakazie, co prawda nie jest on egzekwowany, gdyż w większości każdy wie o tym, aby go egzekwować, kiedy naprawdę coś stanie się złego jak zranienie kogoś czymś takim. Tą skargę zamykam i proszę nie pisać skarg o slay'a na forum tylko po prostu zostawić i napisać do mnie. To tyle i dziękuje. Następna podobna taka skarga o kicka,slaya itp będą egzekwowane z banem dla osoby, która złożyła ją.
 9. [Skarga] Słona Zupa

  Dlaczego od razu oskarżasz go, że jest nierzetelny mimo braku jego odzewu w temacie, patrząc na to, że Adam nie podał steamid, gdzie na serwerze w menu masz opcję copyid i nic nie musisz wpisywać w konsoli. Specjalnie ta komenda została dana graczom, aby mogli sobie kopiować bez żadnego problemu ludzi steamid. Co do samej skargi niestety ja ją zamykam przed wcześnie, bo na steam słonych zup, może być tysiące. Administracja nie jest od specjalnego szukania jednego użytkownika wśród 500 osób, poza tym steam zmienił opcję patrzenia profili, więc już nie można kogoś wychwycić po tym, że posiada garry's moda. Przechodząc do meritum sprawy zapytam się, dlaczego Matrix tak zareagował na twoje zgłoszenie i następnym razem kopiuj steamid użytkowników, bo my mamy w tym momencie rozłożone ręce. Ban nadany Steam id znalezione.
 10. >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Po długim przemyśleniu Podanie zaakceptowane. Napisz do mnie na steam po odbiór rangi.
 11. Problem z CS

  Jedyne co znalazłem w internecie to w tym linku https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/618459405710213711/ Mianowicie, że antywirus coś może blokować.
 12. [BAN] (10.02.2018) Husio23 #1

  Sam już nie pamiętam do kogo to pisałeś, ale nie sądzę,aby kolega miał problem z tym. Zostałeś zgłoszony po czym dostałeś ode mnie bana. To nie był jeden raz kiedy napisałeś do tej osoby coś takiego a to był do niego spam. Analogicznie ban zostaje. #Edit 1 W sumie zdejmę tego bana patrząc na czas, kiedy został nadany. Będziesz pod obserwacją administracji i jeżeli nie wykorzystasz tej szansy to już nie dostaniesz trzeciej.
 13. Uwaga! Możesz doznać mindfuck'a po przeczytaniu tego

  Godziny licza sie na nick i nie zależnie na jakim koncie gra tam będzie mial stałego gracza. Takie trudne a ten deagle niech napisze podanie o stałego, bo admini inaczej nie dają chyba, ze usunęlo rangi jsk ostatnio itp.
 14. [BAN] NikoPL[3.19]

  Witam i wypowiem się tylko tyle, że jakbyś zajrzał do regulaminu to widać iż tam wszystko jest dokładnie opisane co to znaczy, jakbyś wszedł w link, który masz na słowie ghosting(nacisnął na to myszką). Jeżeli masz problem z angielskim to krok po kroku możesz sobie wszystko tłumaczyć no chyba, że dla ciebie jest to zbyt trudne. Według mnie odwołanie napisane na odwal, by było. Jak to wyżej napisali nieznajomość prawa szkodzi. Analogicznie nie dostajesz unbana.
 15. <Br#1> MICHAŁ

  Podanie odrzucone.
×