Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  376
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 04/02/95

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

585 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] |Ennλrd|

  Z racji, że czyn został popełniony i bugowanie jest dla mnie gorsze niż RDM bo ludzie skupiają się na latającej skrzynce zapominając o normalnej rozgrywce co psuję ją. Jest to dla mnie karygodny czyn i kończąc tą skargę Ennayrd jako stary gracz Breach'a nie będzie miał z tego taryfy ulgowej i dostanie adekwatną karę do popełnionego czynu.
 2. unban

  Polecam zostawać się do wzoru z tego tematu.
 3. [SKARGA] [#2] bartexpolosko1234

  Z tego co ja wiem to tzw. krasnal nazywa się SCP-TankJ ale to już inna sprawa aczkolwiek mógł on zostać u ciebie na wzgląd tego iż, sam w sobie on nie jest szybkim SCP który niestety nie może dogonić takiego medyka więc dla niego byłeś łatwym kąskiem. Po drugie jeżeli mówimy o tym samym pomieszczeniu to on może z tamtego pokoju sam wyjść i nie jest on na kartę lecz na wajchę u MTF. Po trzecie SCP mogą kampić znacznie dłużej niż normalne inne klasy. Po czwarte Napisz jak długo on kampił na ciebie bo nawet jeżeli mogą dłużej to nie oznacza, że mogą cała rundę stać tylko w jednym miejscu. Chyba, że praktycznie cała klasa jest za drzwiami a jedynie jak możesz się do nich dostać to zniszczenie drzwi.
 4. [Skarga] |Ennλrd|

  Zapomniałem dodać iż ten błąd jest znany od początku istnienia garry's moda ale ciii. Tylko wybrani o nim wiedzieli aż do pewnego dnia kiedy jeszcze jak była mapa bez GATE B zaczęli nagminnie wychodzić z tego typu rzeczami by manipulować na serwerze propem na obserwatorze i uwaga jest o tym podpunkt w regulaminie więc twój post jest zbędny.
 5. [Skarga] |Ennλrd|

  Dostał bo zachowywał się w sensowny sposób ale, że szajba mu totalnie odbiła ostatnio to już inna sprawa. W ogóle dlaczego tutaj robicie offtop w skarge a nie odwołaniu ennarda. Nie zauważyłem by ten temat dotyczył odowołania od bana przez Ennarda. @KafcioPolecam ten punkt 6. W przypadkach sytuacji nie opisanych przez regulamin obowiązują zasady ogólno przyjętej etykiety (netykiety) i zasad moralnych..
 6. Procesor a płyta

  Dziękuje za informację i wasz poświęcony czas do pomocy mojej osobie a teraz proszę jakiegoś moderatora by zamknął ten temat.
 7. [SKARGA] WildWolf

  Osoba zostanie ukarana adekwatnie do zrobionego czynu. Zamykam temat. Powód: Skarga rozwiązana.
 8. [Ban][Breach #1][Coobalt]

  Znając życie ktoś dał na ciebie reporta, że zrobiłeś RDM. Wyszedłeś a co za tym idzie każdy sprawdza logi czy na pewno ty zabiłeś daną osobę. Pewnie zgadzał się fakt iż go zabiłeś, wyszedłeś z serwera i dlatego pewnie dopisek "...+ucieczka".
 9. [ban] Retard Gerden

  Dokładniej został zbanowany na serwerze Breach #4 który już nie istnieje i teraz jest modyfikowany przez Azusa na którym obecnie jest mod Slasher.
 10. Exp,lvl strata

  http://steamcommunity.com/groups/strefagier_breach/discussions/0/1354868867730896756/ Polecam tutaj napisać o utracie expa. Nigdzie indziej nie będą one akceptowane i proszę napisać ją według panującego wzoru.
 11. [Skarga] Krychu

  Każdy który nie będzie miał czytelnego nicku znanego w naszym języku czytaj litery łacińskie, będzie wyrzucany na wzgląd tego iż do ciebie nie można się zwrócić normalnie i przeszkadza to administracji w jakimkolwiek karaniu cię. Po to powstał ten punkt regulaminu by nie było tego typu pseudonimów w grze. Ja mam proste ultimatum dla ciebie. Zmień nick to nie będziesz wyrzucany z serwera. Jako, że skarga jest bezsensowna zamykam ją.
 12. BR#1 Najort

  Jakim cudem ty cały czas masz posadę StrefyGier. Jak dla mnie konto Steam jest twoją wizytówką i powinno wyglądać normalnie. Jestem na nie z tego co napisał wyżej NavySealPL.
 13. [ban] Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Generalnie przychodzę sobie po pracy piszę do @NavySealPL hmm gdzie siedzisz na Discord a on piszę mi iż posiada dwójkę osób które przy nim podpowiadają sobie co chwilę tylko był mały problem bo mieliśmy nick twój Mnich Bącur ale grałeś z kolegą który nazywał się elacz którego szukaliśmy ok 20-30 minut. Dodam, że podczas całej rozmowy oni mówili, że znają regulamin więc ich czyny były w pełni świadome. Twoje odwołanie jest śmieszne i ja nie jestem za wniesieniem unbana.
 14. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Nie rozumiem waszej małej wojenki tutaj w podaniu proszę nie robić offtop'u i proszę argumentować posty. @Pterodaktyl Adam Jak widzę to chyba wspomniałeś o dojrzałości dodając ten cały punkt, więc osoba @rainbow.pilch wspomniała o tym pewnie w swojej wypowiedzi. Nie znam twojej osoby lecz szansę zawsze można dać na okres próbny, gdyż większość osób jest na tak.
 15. Dodając swoje trzy grosze to zdanie według mnie działa na twoją nie korzyść. Moja interpretacja tego zdania jest jak widzisz to zatrzymujesz się utrzymujesz pozycję i zabijesz klasę D lub po prostu zajmujesz się nią do końca i zaniechujesz w tym momencie ucieczkę. Jedyne co została do udowodnienia to czy utrzymałaś pozycję czy jednak chodziłaś strzelając. Proszę użytkownika o nazwie @Suchy o wypowiedzenie się w tym temacie bo jestem ostatnim ogniwem które może rozwiać wątpliwości względem @__krewetkowa_dziewczyna__. Proszę nie robić w temacie nie potrzebnego spamu. Jeżeli świadek @Suchy nie wypowie się w ciągu 24h w tym temacie wszystko uznam za nie prawdę.
×