Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Statystyki teraz działają. MTF Flame może podnieść zwykłą broń. Temat zamykam.
 2. Zamykam temat Powód: Brak aktywności w temacie.
 3. Sprawa o unbana przeszła nie potrzebnie w skargę na twoją nie korzyść. Gracze jak widać są oburzeni twoją osobą na serwerze i chcieli dodać swoje trzy grosze. Nie od ciebie zależy czy sama administracja ma wypowiadać w tym temacie. Gracze często grają długo na serwerze i widać oni ciebie poznali z tej gorszej strony. Ostatnio robiłem na twój temat report. Na nim byłeś obrażony i podważałeś moje kompetencję do bycia administratorem na serwerze. Twierdziłeś, że bez dowodów nic nie mogę zrobić ci mimo dwóch osób rożnych które łączyło ze sobą tylko to iż napisali na ciebie raporta razem. Widzę, że jesteś problematyczną osobą i wnoszę o przedłużenie kary na wzgląd tego co tutaj dzieje się w tym temacie.
 4. Ja jestem zdania, iż SCP 173-02 J mógłby zostać lecz nie pojawiało się dwóch lub w najgorszej sytuacji dwóch 173-02J i 173. Jak dla mnie jest to za bardzo przesadzone. Rozumiem klasa D ma mieć ciężko ale to jest dla mnie lekka przesada.
 5. @unsuitable Nie wiem jaki jest aktualnie addon/plugin do wyrzucania ludzi aczkolwiek po 5 minutach bezczynności totalnej gracza wywala z serwera.
 6. Podanie ładnie napisane choć niepotrzebnie na niebiesko. Nie znam twojej osoby i jak do tej pory mój głos będzie NEUTRALNY do zmiany czekając jak reszta wypowie się w twoim podaniu.
 7. Jeżeli rzeczywiście tak było to proszę o napisanie Kemysza na forum w tym temacie.
 8. Jeden gracz to nie wszyscy. Pamiętaj, że każdy musi się zgodzić na coś takiego. Możliwe, że było więcej graczy na nie tylko po prostu się nie wypowiadali.
 9. Osoba która tobie odpowiedziała byłem to ja lecz napisałem tobie byś napisał reporta a nie skargę na forum. Istnieje taka komenda jak !report więc sądziłem, że tyle wystarczy do ciebie napisać.
 10. Podanie łamię zasadę mianowicie tą która mówi o "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora". Jako iż podanie nie spełnia wymogów zamykam je i przenoszę do odrzuconych.
 11. Jak nie chcesz bawić się to polecam kupić i7 7700 bo i7 6700 jest gorszy a są w praktycznie tej samej cenie. http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-7700-vs-Intel-Core-i7-6700/3887vs3515 Tutaj test procka. Co do płyty nie wypowiem się bo nie znam się na tym.
 12. W końcu nie będziemy stać z założonymi rękoma jak ktoś piszę skargę na drugiego administratora. Masz jakieś dowody co do tego ?? Jeżeli masz świadków to niech może oni zarejestrują się i napiszą bo jak na razie nie widzę od nich żadnej wypowiedzi. Co do tego niby multikonto to nikt nie jest nie omylny i jak widzę NavySealPl pisał to ok 4 nad ranem więc jakieś błędy mogą się zdarzyć. Tak ja jestem tym jednym z tych administratorów i pytam się ale to tylko dlatego bo osoba która złamała regulamin albo zabiła kogoś z tej samej klasy może jej przebaczyć co wiąże się z upomnieniem bo osoba poszkodowana nie widzi w tym żadnego problemu by nie dostał kary. Pamiętaj każdy zasługuje na drugą szanse. Jak napisałem wyżej proszę o wypowiedzi twoich świadków na temat zdarzenia i tutaj nie ma czegoś takiego iż administracja za wszelką cenę chce obronić swojego członka tylko jak na rzekomo twoi świadkowie nic nie piszą w tym temacie co może wiązać się z kłamstwem.
 13. Owszem miałeś prawo go zabić aczkolwiek nowy gracz z niskim poziomem mógł to odebrać jako akt zdrady. Na moje jest to tylko zwykły przypadkowy TK który jest rzadko karany a częściej nowych graczy upominamy. Skoro wyszedł to pewnie bał się konsekwencji po wykonaniu ów czynu. Czekam na wypowiedzi graczy których wymieniłeś. Jak nie napiszą tutaj uznam to za nie prawdę i zamknę tą skargę. Macie czas do dzisiaj do godziny 20, jeżeli nikt nie napiszę to zamykam tą sprawę.
 14. Zamykam temat. Powód: Brak aktywności w temacie.
 15. Zamykam temat Powód: Brak aktywności w temacie.