Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  444
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 04/02/95

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

866 wyświetleń profilu
 1. <Br#1> maxus6

  Tak tylko napiszę mój głos to neutral, gdyż twoją osobę słabo znam cię z serwera. #offtop Reporty są sprawdzane przez administrację jak wchodzi lecz bez żadnych dowodów, chyba że jest dużo reportów wtedy delikwent zostanie zbanowany. Nie myśl, że oni są totalnie bezkarni.
 2. [Skarga] м¢н

  Gracz zostanie ukarany za swój popełniony czyn
 3. <Br#1> Pan Autobusik

  Podanie odrzucone.
 4. system dowodzenia{BR#1}

  Taki zabieg przeszedł by na serwerze gdzie masz ok 20-30 slotów a na serwerze 50 slotowym który nie jest strikte w 100% rp nie każdy będzie wchodził specjalnie na discorda by grać w grę i/lub ts3. Na taką grę musiałbyś mieć zgraną stałą ekipę. Administracja nie ma też jak weryfikować twoich rozkazów bo nie sądzę by komuś chciało się specjalnie siedzieć na kanale by tylko słuchać, że ktoś nie słucha się czyiś rozkazów. Już mówi jedno za siebie, że nawet nie mówicie nic o tym by ludzie weszli na radio kanał 5 :(. Kiedyś taki zabieg był normalny i każdy komunikował się ze sobą w grze. To od graczy zależy czy będą ze sobą chcieli współpracować a nie od administracji. Administracja może dać ostrzeżenia w ostateczności bany za nie słuchanie się ale to jest trudne do udowodnienia i bez większych dowodów nie ma jak tego kontrolować. Najlepiej dla takich zagorzałych fanów zrobić osobny serwer z whitelista, gdzie tylko normalni ludzie mogli by grać a nie pierwszy lepszy przejezdny. Tak by to miało jakieś ręce i nogi.
 5. <BR1>Fleksu

  Podanie odrzucone.
 6. <BR#1> Mr.Black

  Podanie odrzucone.
 7. [ban] Hagerr ->> #1

  Te wykroczenie jest już od dawna, gdyż nie każdy z SCP może na nią wejść + łatwiej buguje się samo urządzenie. Ban słuszny a regulamin złamany z pełną premedytacją. Następnym razem nie rób tego co koledzy mówią do ciebie(chyba, że skoczysz z mostu jak powiedzą).
 8. [#1] [skarga] DJ tjakub111

  Gracz zostanie ukarany. Szkoda, że nie podałeś STEAMID tej drugiej.
 9. [M] Akise Aru

  Nie gram często na murder prawie w ogóle ale znam trochę Akise jeszcze za czasów Deathruna i sprawował się tam dobrze. Jest dobrze opanowana osobą, która wie kiedy pośmieszkować a kiedy mieć poważne nastawienie. Tylko nie łap tych bait'ów. Jestem na Tak.
 10. BR#1 TerhertPL

  Podanie odrzucone Polecam najpierw zapoznać się z zasadami pisania podań na serwery Breach.
 11. [SKARGA] kocica2670

  Gracz zostanie ukarany adekwatnie do popełnionego czynu.
 12. Skarga - La Muerta

  Gracz zostanie ukarany adekwatnie do popełnionego czynu.
 13. [skarga] Ptyś

  @Rzuf Za czasów kiedy grałem w cs 1.6 i zachciało mi się bycia adminem na jednym serwerze to też nie wierzyłem w jednego gracza. Nawet sami gracze ręczyli za niego iż, jest czysty. Mnie się nie podobał od razu kiedy go zobaczyłem i jak to za starych dobrych czasów cs 1.6 miał plugin/addon(nie wiem jak to teraz nazywa się) dzięki któremu robił tobie SS na twoim komputerze po czym osoba w odwołaniu miała je wstawić(wiem, łatwo je podrobić). Delikwent który niby był czysty do końca istnienia serwera nie wstawił tych zdjęć. Przechodząc do meritum sprawy nie każdy jest odpalony to racja lecz nie zawsze taki ktoś musi grać bez żadnych wspomagaczy. Po prostu mógł nauczyć się dobrze z nimi kryć. Nawet na scenie esportowej masz ludzi którzy niestety podczas meczy jak i po meczach dostawali vacbany lub blokady na turnieje. #Edit 1 Nie twierdze, że akurat wasza osoba jest odpalona lecz napisałem ten komentarz ku przestrodze.
 14. <BR#1> |Ennλrd|

  Podanie przyjęte.
 15. <BR#1> jonek2531

  Podanie odrzucone.
×