Skocz do zawartości

Plasot

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Plasot

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

141 wyświetleń profilu
 1. Osoby i osobistości na Breach'u

  O mnie to nie pamiętają już. W sumie dobrze
 2. Przyszłość breacha

  Pomysł na tyle ciekawy że nawet może wrócił bym do grania w Breach'a.
 3. [skarga] [#3] MichalKloc

  Wiesz moim zdaniem perm za surowy. Za to tydzień bądź dwa wystarcza by odechcialo mu się czegoś takiego. Chyba, że są jeszcze inne czynniki mogące wpłynąć na długości kary min. Jest nowy.
 4. <BR#1>: Deb

  Moim zdaniem deb to osoba godna tego stanowiska właśnie głównie przez pomoc administracji w wyłapywaniu ludzi lamiacych regulamin. Poza tym godziny, wiek i czas grania się zgadza. Podanie niestety słabe ale cała reszta to rekompensuje.
 5. <BR#1/4> : nitjsefni

  Z taką ilością godzin podanie powinno zostać odrzucone z miejsca... Jestem na nie.
 6. [br#1] Barba

  Tak jak limbo napisał to i tak jest mało godzin. Poza tym nie kojarzę cię z serwera. Dlatego zmieniam zdanie na neutralny.
 7. [br#1] Barba

  Gametracer mówi że masz przegrane 8h. Jest to bardzo mało. Dlatego jestem na nie. Chyba, że grałeś też na innych nickach. W takim wypadku prosiłbym cię o ich podanie.
 8. Utraty poziomów/expa

  1. Nick w grze: Plasot 2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:100010608 3. Dowód poziomu, najlepiej screenshot: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/43741b209e56e158 Mialem ten 6lvl i ok 60k expa, a jak dziś wbiłem to miałem 6lvl i 0 expa.
 9. Zebranie

  Admin here. Fajnie by było gdybym dostał range na forum....
 10. <BR#1>AssassinPl

  Podanie nie jest miejscem na śmieszkowanie albo na docinanie komuś jak to zrobiłeś w innym podaniu. Poza tym dlaczego niby będzie gównoburza. Wystarczy jedna w twoim podaniu. Co do podania jestem na tak. Znam go dłuższy czas na serwerze i uważam, że jego pomoc może się przydać oraz że jest godny zaufania.
 11. BR#1 Plejsu

  Kiedy mówiłem *ciach*. No ciekawe...
 12. BR#1 Plejsu

  1. Wiek: 18 lat 2. Adres e-mail: [email protected][email protected] 3. Steam ID oraz namiary:STEAM_0:1:100010608 http://steamcommunity.com/id/PlasotProGamer/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem ok 4 lata temu na serwerze JB w cs 1.6. Także doświadczenie posiadam. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównym powodem jest to, że nie zawsze admini są na serwerze przez co ciężko potem adminowi przesłuchać zreportowanego gracza bądź reportującego w celu upewnienia się czy aby report jest słuszny gdyż po prostu tych graczy może nie być wtedy na serwerze. Chciałbym więc zapełnić te luki w miarę moich możliwości aby wszelkie łamanie regulaminu było wyjaśniane na bieżąco. Na serwerze przesiaduje zwykle kilka godzin dziennie(zazwyczaj 2-3, zależy ile wolnego czasu mam). W wymaganiach jest by grać minimum miesiąc. Ja niestety gram 1.5 tygodnia, ale pisząc podanie kieruje się właśnie tym, że nie zawsze jest admin i pragnę tego by zawsze on był obecny w godzinach szczytu, czyli wtedy kiedy serwer jest pełny. Jestem osobą odpowiedzialną i gdy podejmę się jakiegoś stanowiska przykładam się do niego. Więc nawet jeśli sprawiam u kogoś mieszane odczucia czy nadam się do tej roli, czy jestem dosyć dojrzały to niech wie, że będę w pełni odpowiedzialnym administratorem. Za pewne zauważycie, że mam tylko jeden post na forum i jest nim to podanie. Jest tak ponieważ nie lubię uczestniczyć w życiu forum, a żeby móc ubiegać się o administratora trzeba napisać podanie to założyłem konto na forum. Jeżeli będą jakieś większe zmiany to zazwyczaj dowiem się od kogoś lub nawet sam wejdę i przeczytam, a w razie konieczności wypowiem. Prosiłbym każdego kto chce się wypowiedzieć o szczegółową i uargumentowaną wypowiedź.
×