Skocz do zawartości

janek

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

2 obserwujących

O janek

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

608 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] -LtZ-, Virtus.pro Janusz.gg com

  Witam, Pomidor nie wrócił jeszcze z pracy(hehe) także ja się zająłem skargą. 1.Gracz -LtZ- za massowe fk, podrzucanie broni i wchodzenie do Ct zostaje permanetnie zbanowany na ct oraz zbanowany na 3dni 2.Gracz Virtus.pro Janusz.gg com za wejście do ct bez mikrofonu, leczenie się oraz zrobienie mass fk zostaje ukarany 3 dniowym banem, oraz perm banem na ct. Pozdrawiam //edit bany na ct zostaną nadane jak tylko spotkam tych graczy na serwerze. Wróciłem, ale tak późno, że nie w głowie było mi oglądanie demek po 3 w nocy, zwłaszcza, że miałem na 10 do roboty Pomidor
 2. Odwołanie od bana na ct

  Ban zdjęty. Pozdrawiam
 3. [ban]Bochen

  Niech @Remzopodejmie decyzję. Miałeś już perma na placu także musiałem postąpić tak, a nie inaczej. Pozdrawiam Edit: Bana zdejmuje, bo dowiedziałem się, że przewinienia z CSS były ułaskawione. Wybacz
 4. PUBG, wspólne granie.

  Ja też chętnie zagram
 5. Crashe serwera

  Data: 24.12 -12:39 mg_gruber_multigames koniec rozgrzewki = crash serwera
 6. 1. Wiek: 16 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:77701099, http://steamcommunity.com/profiles/76561198115667927 4. Link do profilu hlxstats: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22 5. Coś o sobie: No cóż, zacznijmy od początku jestem janek, interesuję się piłką nożną i lekkoatletyką. Na placu gram od kilku lat z jedną dłuższą przerwą. Wpadłem na pomysł, żeby napisać podanie, ponieważ chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera, gdyż mam dużo wolnego czasu i większość go spędzam na serwerze .Nie mam doświadczenia jako admin, ale kiedyś musi być pierwszy raz ;).
 7. Witam, wraz z zresetowaniem rankingu, wychodzę z propozycją usunięcia rankingu z map typu jail, ponieważ to się mija z celem aby na mapach tego typu zaliczało punkty za zabójstwa, bo wystarczy być w drużynie antyterrorystów i fragi same "wpadają". @Remzo czy jest to możliwe ? Pozdrawiam janek.
 8. [Plac Zabaw] nonejm

  Jestem na tak. Pozytywny i ogarnięty gracz.
 9. Prośba o kanał

  Witam chciałbym prosić o utworzenie kanału Nazwa głównego kanału: Dzieci z Placu Nazwa podkanału: Piaskownica Obecny nick na tsie: janek
 10. [CTBAN] janek

  1. Nick, na który została nałożona kara: janek 2. Steam ID: STEAM_1:1:77701099 3. Link do bana na Sourcebans: --- 4. Opis sytuacji: Jakoś ponad pól roku temu dostałem bana od Dezyla za brak mikrofonu. 5. Coś od siebie: Aktualnie posiadam sprawny mikrofon, więc proszę o zdjęcie tego bana. Pozdrawiam.
 11. [Plac Zabaw] Rzuf

  Bardzo dobra decyzja o napisaniu podania, miły i pomocny gracz. Świetny materiał na administratora, oczywiście jestem na tak.
 12. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  @..::Biszkopt::.. Skoro tak jak powiedziałeś to jest niedopatrzenie czyli błąd mapy i nawiązując do tego punktu regulaminu "17. Zabronione jest korzystanie z błędów map" jest to karane na tej serwerowni.
 13. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  @ReVo Jeśli uważasz, że pokazywanie graczom, że mogą iść po najmniejszej drodze oporu przez cale życie wykorzystując błędy gry lub innych ludzi to naprawdę współczuję. @IceTea nawet jeśli mechanika gry pozwala na takie coś, to moja konwersacja z twórca mapy udowadnia, że nie było to zamierzone podczas tworzenia tego course'a. @profeska Na demku wydawało mi się, że bugowałeś, ale jeśli to mój błąd to z całego serca przepraszam Cię za to oskarżenie. P.S Moglibyście przestać pisać o tym, że słabsi gracze nie muszą oglądać innych graczy jak przechodzą dzięki temu bugowi? Ludzie przecież oni nigdy nie naucza się wtedy pokonywać trudności.
 14. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  Witam, Dzisiaj mnie już normalnie krew zalewa po tej całej szopce, że to o niby jakaś pomoc dla słabszych graczy, więc zdecydowałem się napisać to twórcy mapy. W załączniku dodaje wam screenshot z rozmowy z Cloudem. Pozdrawiam
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: Rezus, IceTea, hi im Poison 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:10499307 STEAM_1:1:4341217 STEAM_1:1:43245841 3. Przybliżona data zajścia: 16:27 4. Nazwa mapy: mg_enw_course_v1 5. Opis sytuacji: Wymienieni gracze bugowali pierwszą pułapkę na tym coursie. Bug ten polega na zatrzymywaniu ruchomych klocków. 6. Coś od siebie: Gracze ci bugowali to z pełna premedytacja . Proszę o ich ukaranie.
×