Skocz do zawartości

ten nieczytelny nickname

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

2 obserwujących

O ten nieczytelny nickname

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

326 wyświetleń profilu
 1. [Plac Zabaw] janek

  1. Wiek: 16 2. Kontakt e-mail: janek1888@poczta.fm 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:77701099, http://steamcommunity.com/profiles/76561198115667927 4. Link do profilu hlxstats: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22 5. Coś o sobie: No cóż, zacznijmy od początku jestem janek, interesuję się piłką nożną i lekkoatletyką. Na placu gram od kilku lat z jedną dłuższą przerwą. Wpadłem na pomysł, żeby napisać podanie, ponieważ chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera, gdyż mam dużo wolnego czasu i większość go spędzam na serwerze .Nie mam doświadczenia jako admin, ale kiedyś musi być pierwszy raz ;).
 2. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Witam, wraz z zresetowaniem rankingu, wychodzę z propozycją usunięcia rankingu z map typu jail, ponieważ to się mija z celem aby na mapach tego typu zaliczało punkty za zabójstwa, bo wystarczy być w drużynie antyterrorystów i fragi same "wpadają". @Remzo czy jest to możliwe ? Pozdrawiam janek.
 3. [Plac Zabaw] nonejm

  Jestem na tak. Pozytywny i ogarnięty gracz.
 4. Prośba o kanał

  Witam chciałbym prosić o utworzenie kanału Nazwa głównego kanału: Dzieci z Placu Nazwa podkanału: Piaskownica Obecny nick na tsie: janek
 5. [CTBAN] janek

  1. Nick, na który została nałożona kara: janek 2. Steam ID: STEAM_1:1:77701099 3. Link do bana na Sourcebans: --- 4. Opis sytuacji: Jakoś ponad pól roku temu dostałem bana od Dezyla za brak mikrofonu. 5. Coś od siebie: Aktualnie posiadam sprawny mikrofon, więc proszę o zdjęcie tego bana. Pozdrawiam.
 6. [Plac Zabaw] Rzuf

  Bardzo dobra decyzja o napisaniu podania, miły i pomocny gracz. Świetny materiał na administratora, oczywiście jestem na tak.
 7. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  @..::Biszkopt::.. Skoro tak jak powiedziałeś to jest niedopatrzenie czyli błąd mapy i nawiązując do tego punktu regulaminu "17. Zabronione jest korzystanie z błędów map" jest to karane na tej serwerowni.
 8. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  @ReVo Jeśli uważasz, że pokazywanie graczom, że mogą iść po najmniejszej drodze oporu przez cale życie wykorzystując błędy gry lub innych ludzi to naprawdę współczuję. @IceTea nawet jeśli mechanika gry pozwala na takie coś, to moja konwersacja z twórca mapy udowadnia, że nie było to zamierzone podczas tworzenia tego course'a. @profeska Na demku wydawało mi się, że bugowałeś, ale jeśli to mój błąd to z całego serca przepraszam Cię za to oskarżenie. P.S Moglibyście przestać pisać o tym, że słabsi gracze nie muszą oglądać innych graczy jak przechodzą dzięki temu bugowi? Ludzie przecież oni nigdy nie naucza się wtedy pokonywać trudności.
 9. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  Witam, Dzisiaj mnie już normalnie krew zalewa po tej całej szopce, że to o niby jakaś pomoc dla słabszych graczy, więc zdecydowałem się napisać to twórcy mapy. W załączniku dodaje wam screenshot z rozmowy z Cloudem. Pozdrawiam
 10. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  1. Nick osoby oskarżonej: Rezus, IceTea, hi im Poison 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:10499307 STEAM_1:1:4341217 STEAM_1:1:43245841 3. Przybliżona data zajścia: 16:27 4. Nazwa mapy: mg_enw_course_v1 5. Opis sytuacji: Wymienieni gracze bugowali pierwszą pułapkę na tym coursie. Bug ten polega na zatrzymywaniu ruchomych klocków. 6. Coś od siebie: Gracze ci bugowali to z pełna premedytacja . Proszę o ich ukaranie.
 11. Mute Stachu

  Biorąc pod uwagę to, że ten gracz miał ostatnia szanse, to i tak łagodna kara.
 12. [Skarga] Just MeRaX

  Wtam jako iż sprawa dotyczy po części mojej osoby chciałbym dodać, że nie czuje sie urażony przez nicki danych graczy no może poza "wibratorem janka" bo to przesada.
 13. [Plac Zabaw] Heroes

  Heroes, Heroes dziś nam pisze tu podanie, patrzę, czytam, myślę, przyda się tu moje zdanie, Heroes wzór gracza serwera strefowego, kiedy trzeba pożartuje, kiedy trzeba przypilnuje, jako admin świetny będzie, na tym kończe me orędzie.
 14. [skarga] DJ Stachu

  A jakbym ja cię poprosił żebyś wskoczył do ognia wskoczyłbyś ? No właśnie. Piszę to na forum, ponieważ nie pierwszy raz puszczasz muzykę i nie zwracasz uwagi na resztę społeczności serwera. P.S To jest forum strefy gier i prosiłbym o zachowanie należnej tu kultury.
 15. [skarga] DJ Stachu

  1. Nick osoby oskarżonej: DJ Stachu 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:119723221 3. Przybliżona data zajścia: 16:10 4. Nazwa mapy: Deathrun_family_guy 5. Opis sytuacji: Gracz o nicku " DJ Stachu" podczas nieobecności administracji puszczał swoją głupią, głośną muzykę. 6. Coś od siebie: Chciałbym dodać od siebie, że to nie pierwszy raz kiedy Stachu robi coś takiego i był już za to karany.
×