Skocz do zawartości

ezral

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ezral

 • Tytuł
  Piszący posty

Metody kontaktu

 • ICQ
  ...
 • Gadu Gadu
  ...
 • Skype
  ...

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/ezralpl1
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z krainy przez którą chcesz aby twoje życie się zmieniło no coś lepszego :P
 • O mnie
  Zwyczajny człowiek lubiący sprawdzać i obserwować zachowanie ludzkie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

444 wyświetleń profilu
 1. Spoko było by dodać nową klase ale ten pomysł jest trochę nieprzemyślan,trochę taki lepszy Weteran klasy D lecz z darmowym dostępem do broni palnej od razu po wybiegnięciu ze spawna,jest to takie,nie fair play karta trzy za darmo czyli shotgun dla D i darmowy exp na naukowcach (trochę dopracuj i będzie git sam plan nowej klasy jest dobry ale ten D był by zbyt mocny na early game)
 2. Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tego bana na Nocnego i Świętego. Więc tak,najpierw chce powiedzieć że wierzę im po krótkiej rozmowie z Nocnym i tym że go znam już jakiś czas i wątpię by to zrobili, Nocny był zawsze dobrym i przestrzegającym regulaminu graczem i nie lubił ryzykować (serio na coś co było ryzykowne nie dało się go namówić). Świętego też znam już długo i też trudno mi uwierzyć by takie coś zrobił. Więc ja osobiście jestem za unbanem dla tej dwójki,lecz to tylko moje zdanie którym chciałem się podzielić z wami reszta już zależy od kogoś innego.
 3. Br#2 Akeno

  Niby wiek jest minusem ale jednak on (jak na te 13 lat) naprawdę jest dojrzały (a znam takiego co wykazuje zachowanie naprawde dziecinne jak na jego wiek,ale wole nie mówic kto to z jasnego powodu)
 4. Br#2 Akeno

  Akeno to już chyba trzeci raz kiedy dzielnie walczysz o to stanowisko, i ten raz wyszedł o wiele lepiej niż poprzednie.(Gratulacje) A więc tak, ja nie mam przeciwwskazań by cię zobaczyć w naszych "skromnych" progach, jako członka administracji. (Czas na konkrety) Plusy: -częsty widywany gracz #2 -lubiany przez graczy -jest bardzo odpowiedzialny i pomaga administracji (w przeciwieństwie co do niektórych myślę że będzie kończył reporty) -ładnie napisane podanie(żaden to konkret ale zapisze to i tak tu) Minusy: (brak,przynajmniej narazie)
 5. <BR#1> |Ennλrd|

  Ennarda pamiętam jak serwer #2 został wyłączony i tak przez pewien czas siedziałem na #1.Jestem na TAK ponieważ pamiętam go jako ogarniętego i pomocnego(i dla administracji oraz dla graczy).Jeszcze patrząc na gametracker jest często na serwerze.
 6. [BR#2] The Rick

  Rick znam długo i mogę powiedzieć że chciałbym go widzieć w gronie administracji ponieważ: -jest prawie zawsze na serwerze -pomaga administracji -jest mile nastawiony w stosunku do graczy -inni go lubią Jestem na Tak A i bym zapomniał o najważniejszej rzeczy jaka powinna się znaleźć w podaniu na Br#2 ehem ehem "ezral potrzebuje pomocy"
 7. <BR#2> PATR1OTIC

  Jestem za przyjęciem go na "KidOP". Jest na serwie często,udziela się na serwerze oraz ma "jakieś" obeznanie jako administrator dałbym mu szanse sprawdzenia się. KidOp zawsze pomoże administracji w tym i owym.
 8. Br#2 RAINYBAINY207

  Jak dla mnie może przydać sie kolejny operator na Br#2, zawsze znajdą się godziny lub dzień(co do dnia to może przesada) gdzie na serwie nie będzie jeden z obecnych administratorów. Więc na początek można zobaczyć jak by się spisywała jako "KidOp". Jestem na Tak.
 9. MTF Flame czyli ŚMIEĆ

  Dla mnie ta klasa ma potencjał jedna na dziesięć osób umie grać tą klasą. Ta klasa jest bardziej na klasę D i ma atakować głównie w ciasnych przejściach, zadaje fajne obrażenia wystarczy 3 sekundy(ciągłego palenia) na zabicie osoby bo sama potem spłonie(sam fakt spalenia kogoś jest lepszy niż ciągła wymiana "ognia"hehe).
 10. [BAN] Maxii #1

  Jeszcze coś dodam sam widziałem przejechałeś jednego gracza obiłeś autem czterech (w tym mnie) a potem pojechałeś dalej jakby nic się nie stało.
 11. Update 7.7

  A ten fidget spinner to nie nowy wygląda scp 106 ?(mtf będzie niebieskimi,klasa D pomarańczowymi itd)
 12. <BR#2>snajper24™

  Jestem na Tak +pomaga administracji +jest ogarnięty +widuję go codziennie na serwerze +umie dogadać się z innymi
 13. <BR#2> The Death

  Jasne że Tak grałem z @The Death na Jb,Morbusie i tera na breach (ale wracając do podania) +jest pozytywnie nastawiony do ludzi +nie przeklina bez powodu +pomaga graczą +szybko uczy się zasad trybu -wiek(nie tak duża różnicą jest strasznie ogarnięty)
 14. [ban] TheLegend27 Szkalowniczy

  Byłem przy tym i widziałem jak łamiesz regulamin ban jest słuszny. Mtf mogło się zawsze wróć i cię zabić skróciłeś sobie drogę o jakieś 2:00. (może 1:30) a bana dał ci bodajże @Skorkowy
 15. <BR#2> KorQi

  Jak to napisał @Limbo zachowanie @KorQi nie przystoi administracji. Co do "dzieciarnia" KorQi nie pokazałeś się z dobrej strony(a propo o dojrzałości świadczy zachowanie nie tylko wiek tu pokazane jest w złym świetle jak widać) -wiek -zachowanie(jak chcesz to potrafisz być poważny) +czas gry +nie zawsze jest taki "dziecinny"(potrafi być pomocny i ogarnięty) Jestem Tak (mam nadzieję że dotrzymasz tego co obiecałeś)
×