Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:0:47358537
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA

Ostatnie wizyty

290 wyświetleń profilu
 1. @HeroesTo bardzo sympatyczny, charyzmatyczny, kulturalny, szczery, spokojny, lubiany i pomocny gracz, który gra bardzo często na serwerze i do tego ma psa, co czyni z Niego jeszcze bardziej znakomitszym kandydatem na administratora serwera. Regulamin serwera ma w małym placu. Często mnie lub innych graczy upomina żebym czegoś nie robił, ponieważ złamię regulamin i będę musiał ponieść konsekwencje. W dodatku jego nick - Heroes - bohater wizualizuje jego bohaterską postawę na tej serwerowni. Żeby już zbędnie nie przedłużać. JESTEM NA TAK!
 2. Mi to tam nie przeszkadza.
 3. 1. Nick osoby oskarżonej: Wicher cs.money 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:122126318 3. Przybliżona data zajścia: 10:40 17.06.2017 4. Nazwa mapy: mg_piratewars_extended_pzv2 5. Opis sytuacji: Gracz Wicher cs.money notorycznie i z premedytacja teamkillowal, łamiąc w ten sposób regulamin serwera. 6. Coś od siebie: Jestem wkurzony takim zachowaniem wichera. Człowiek przychodzi sobie pograć na serwerze w fajnej atmosferze, a ktoś ciągle robi na nim teamkille.
 4. Sympatyczny i ogarnięty gracz. Jestem na TAK.
 5. @Askovsky jest różnica miedzy RUSZENIEM DUP*KA, a KAMPIENIEM. Ruszyć Du*e mogę nawet o 1 jednostkę, a co to kampienie chyba tłumaczyć nie muszę. @Snetry Widzę, że szybko zmieniasz zdanie. Przed chwilą jeszcze się przyznawałeś do błędu.
 6. O czym ty mówisz? Slazzy NIE ZABRONIŁ mi kampienia, powiedział tylko, że mam ruszyć du*e. Do winy? to Ty popełniłeś błąd.
 7. Slazzy nie powiedział czegoś takiego. Wystarczy, że Przyznasz się do błędu. Tak, powiedział żebym ruszył du*e, wiec się ruszyłem i znów wróciłem do miejsca w którym kampiłem. Nie sądzisz, że byłoby lepiej gdyby powiedział "przestań kampić"
 8. 1. Nick osoby oskarżonej: Snetry 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:176433557 3. Przybliżona data zajścia: 17:05 4. Nazwa mapy: mg_n64_goldeneye_go 5. Opis sytuacji: Na mapie z m4a1 siedziałem w jednym miejscu ( na dachu ?) no i Slazzy powiedział mi żebym cytuję " ruszył du*e" to zacząłem tam chodzić po czym dostałem slaya od Snetrego. Gdy prosiłem go o wytłumaczenie nie odpowiedział mi. 6. Coś od siebie: Uważam to za głupie zachowanie ze strony Snetrego. Próbowałem się go zapytać za co mnie slaynął ale on nie odpowiedział, więc przyszedłem z tym na forum.
 9. Świetny pomysł, byłaby to jakaś odskocznia od "bezruch na kucaka".
 10. Życzę wszystkim powodzenia! A Tobie @lenyDzięki za wyrazy współczucia, muszę sobie jakoś z tym poradzić.
 11. Według mnie komendy nie powinno dać się użyć na mapach typu course, deathrun i jail, ponieważ na tych dwóch pierwszych trybach najłatwiej jest kogoś "strollowac", a na jailach ta komenda zupełnie nie jest potrzebna. A co do innych trybów. Komenda powinna zostać, a za nadużywanie jej powinny być jakieś kary. Ewentualnie tak jak to mówi @ReVo dobrze by było wprowadzić ograniczenie do używania tej komendy.
 12. Miły,spokojny i pomocny gracz, który często gra na serwerze. Jestem na TAK
 13. No cóż, chciałem tylko napisać, że to nie jest mój kolega i po za steamem nie mam z nim żadnego kontaktu, więc nie miałem jak go o tym poinformować. PS. dzięki za danie drugiej szansy.
 14. Nie sądze, że w ciągu około 5 minut (kamiko po +/- 5 min napisał mi, ze dostanę bana na 3dni) byłbyś w stanie sprawdzić demko i wyjaśnić sytuacje z kamikiem.
 15. @Blodi9 To nie zmienia faktu, ze gdybym do Ciebie nie napisał, to nawet przez myśl nie przeszło by Tobie żeby ukarać innych sprawców.