Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

4 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 12/31/18

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:0:47358537
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  Jestem Reptilianinem
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

1904 wyświetleń profilu
 1. [Ban] rzuf

  1. Nick, na który została nałożona kara: rzuf 2. Steam ID: STEAM_1:0:47358537 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Rzuf&Submit=Search 4. Opis sytuacji :Zostałem zbanowany na dwa miesiące za votebanowanie/ namawanie do zvotebanowania graczy. 5. Coś od siebie: Wszystko zaczęło się Od zbanowania pierwszej osoby potem zbanowalismy druga, trzecia no i ruszyła maszyna... Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, oraz przepraszam zbanowanych niewinnych graczy, którzy przez to ucierpieli. Podam tutaj przykład @Heroes'a, któremu zostały odpuszczone jego grzeszki przez samego Remza, no i dzięki temu ów gracz dalej pozytywnie wpływa na jakże wspaniałą społeczność Placu Zabaw oraz Strefy Gier. Obiecuję, że juz nigdy nie będę już działał na szkodę serwera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania przez nowego HeadAdmina, @nonejm'a. Pozdrawiam, rzuf.
 2. Opinie o serwerze

  Mam problem z wejściem na niego, pomoże ktoś?
 3. Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_lt_galaxy_csgo_v1 Po wybraniu minimapy scouts, grawitacja zmienia się na 175 i już taka zostaje na cały czas trwania mapy
 4. Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_saw_4_fixed - krótka, nudna, zbugowana. surf_simple_overcore - nudna mapa, bardzo, bardzo rzadko grana. mg_nimafa_3_final_v3 - bardzo długa i trudna mapa, prawdopodobnie najcięższa na serwerze. Bardzo szybko zmieniana przez graczy, lepiej wymienić ją na inną. surf_rocketman_csgo - Nie wiem od kiedy jest na serwerze, ale w ciągu 2 lat istnienia placu na cs go, widziałem żeby była grana tylko raz. Lepiej ją wymienić na inną mape.
 5. Nowy Tryb Hunger Games

  Wierzę w Remza że do tego nie dopuści i wszystkio będzie ładnie ogarnięte. #RemzoMusisz
 6. Nowy Tryb Hunger Games

  Mapa przez większość czasu była martwa, ponieważ była zbugowana.
 7. 1. Nick osoby oskarżonej:K4M1s, Buchal, ♛Piotrek♛ CSGO-SKINS.COM 2. Steam ID osoby oskarżonej: K4M1S STEAM_0:0:136011576 Buchal STEAM_0:1:220067430 ♛Piotrek♛ CSGO-SKINS.COM STEAM_0:0:179015889 3. Przybliżona data zajścia: 07.05.2018 11:40 4. Nazwa mapy: mg_lego_multigames 5. Opis sytuacji: zostałem zvotebanowany za niewinnosc 6. Coś od siebie: j/w
 8. Witam, Ostatnio dość spora graczy na serwerze narzeka, że na placyku ciągle jest grane to samo, wiec wychodzę z propozycją dodania nowego trybu - Hunger Games. Hunger Games - Tryb w którym co najmniej kilku lub więcej graczy walczy pomiędzy sobą do momentu, aż pozostanie jedna żywa postać. Rozgrywka prowadzona jest na specjalnie stworzonych mapach na których trzeba poszukiwać skrzyń, ponieważ niszcząc je możemy dostać uzbrojenie potrzebne do zabijania przeciwników, w tym wypadku każdego kogo napotkamy na swojej drodze. Zapraszam do dyskusji i co najważniejsze, @Remzo maszyna wyrobi z tym trybem?* *-taki malutki żarcik lubię żartować z maszyny Filmik ukazujący jak wygląda rozgrywka w tym trybie
 9. Marker na jail

  jestem na nie, maszyna nie wyrobi taki żarcik hehe
 10. Mapy do usunięcia/poprawy

  @Garzki To wina mapy/gry także raczej nie jest to do naprawy... Najlepiej będzie po prostu wywalić tą pobugowaną mapę, co najmniej 4minimapy są tam zbugowane.
 11. [skarga] Heroes

  Nie banujcie chłopaka, od czasu unbana spędza na serwerze średnio prawie 7 godzin dziennie, co on będzie robil jak dostanie bana?!
 12. BOT'y w grze

  @Remzo Boty są tylko i wyłącznie na jailach chyba temu, że w konfigu serwera jest wpisane "bot_join_after_player 1" wystarczy zmieniać ciągle drużynę podczas rozgrzewki no i się tworzą boty ;). /edit Może jednak nie tylko na jailach, ale prawdopodobnie to przez tą komendę.
 13. Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: jb_lego_jail_v8 Powód: wywala serwer // Mapa usunięta ~Remzo
 14. Crashe serwera

  24.04.18 jb_lego_jail_v8 utracono połączenie z serwerem
 15. [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Jestem na nie, nie masz psychiki żeby być adminem. W sytuacji konfliktowej zamiast pierw wysluchac wszystkich to odrazu lecisz po admina. To samo będzie jak będziesz adminem, będzie ci brakowało pewności w podejmowaniu własnych decyzji. Ponadto kompletnie niczym sie nie wyróżniasz, poprostu jesteś i sobie grasz, wiekszość graczy kojarzy Cie jako konfidenta, którego lepiej unikać. Nie wypowiadasz sie na forum, można wręcz powiedzieć, że nic nie wnosisz poza obecnością. Nie wiem czy admin, który nic nie wnosi jest potrzebny.
×