Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

2 obserwujących

O Rzuf

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:0:47358537
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

692 wyświetleń profilu
 1. Crashe serwera

  21.10.2017 16:46, surf_forbiden_ways_reoladed, koniec rozgrzewki, crash serwera.
 2. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Również jestem za, jeżeli ktoś chce się znajdować w topce serwera, niech się wykaże skillem, a nie ciągłym graniem w ct na jailu.
 3. Nie wiedzialem gdzie o tym napisac, więc stworzylem temat. Chodzi o to, że gdy zabije się kogoś z "swojej druzyny" to nie dostaję się punktów do rankingu za zabicie tej osoby, po prostu serwer czy tam plugin uznaje to za teamkill.
 4. Crashe serwera

  14.10.2017 10:39, mg_mc_escape_final , koniec rozgrzewki, nagły crash serwera.
 5. No cóż, Chciałem przeprosić @nonejm'a, @..::Biszkopt::..'a oraz wszystkich związanych z tą bezsensowną skargą napisaną przeze mnie na dwóch wyżej wymienionych Administratorów. Trochę, a nawet za bardzo wyolbrzymiłem sytuację, wcześniej przez kilka map dogryzalismy i smieszkowalismy sobie, czym dalem Im argument, że skoro smieszkowaliśmy przez kilka map, to czemu by nie można dalej posmieszkować?! Wiem, że zachowałem się na prawdę bardzo, bardzo głupio, wygląda to jakbym celowo Ich zbaitował, ale to nie tak. Nie miałem już humoru na żarty i nie wyczułem tego, że po prostu Sobie śmieszkują. Po obejrzeniu demek, zrozumiałem sytuację i teraz już wiem, że nie mieli na celu mnie urazić czy sprowokować. Jest mi wstyd za to co zrobiłem i jeszcze raz Wszystkich przepraszam, oraz przepraszam za zamieszanie spowodowane tą skargą. Pozdrawiam, Rzuf.
 6. [PERMBAN] kamil\\\

  @kamil///- Gracz, z dużym poczuciem humoru, z którym fajnie można było pożartować i porozmawiać. Myślę, że odpokutował swoje i więcej takiej głupoty już nie zrobi. Wiem, że mój głos raczej nic nie zmieni, ale jestem za odbanowaniem tego gracza.
 7. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  XD, tyle mam do powiedzenia. Żeby nie było offtopu, oczywiscie jestem na TAK, bonku to miły i lubiany gracz.
 8. [Skarga] Nonejm, Biszkopt

  Mylisz się Biszkopcie, mówiłem żebyście mnie nie prowokowali.
 9. [Plac Zabaw] Rzuf

  Może i nie jest bezpodstawna, ale Zauważ że połowa moich banów to unbany/bany na życzenie. Jest też kilka banów o wątpliwej słuszności. Odrazu mi nic nie pasuje, bo ileż można to słuchać jakim to jestem trollem, w dodatku od administratorów serwera.. Staram się walczyć z łatką trolla od kiedy złożyłem podanie, ponieważ notabene od kiedy je napisałem, to prawie każdy mi wypomina jakim to jestem/byłem trollem, to już robi się naprawdę wkurzające. Bezkarny? Wydaję mi się, że nigdy nie byłem bezkarny. A co do tego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, Weź pod uwagę też to, że przed tą "falą" banów jaką miałem, przez rok nie miałem żadnego bana/gaga/mute'a, po za jednym od Wrony, który był bardzo mocno "naciągany", ale to już inna historia...
 10. 1. Nick osoby oskarżonej: nonejm, ..::Biszkopt::.. 2. Steam ID osoby oskarżonej: nonejm: STEAM_1:0:1984465 Biszkopt STEAM_1:1:171375 3. Przybliżona data zajścia: 05.10.2017 14:00 4. Nazwa mapy:mg_course_ravine_final 5. Opis sytuacji: Grałem sobie dzisiaj na placu zabaw nikomu nie wadzilłem, a admini nonejm i biszkopt ni z gruszki, ni z pietruszki zaczeli mnie prowokować i oczerniać. 6. Coś od siebie: Admin powinen dawać przykład, i nie powinien się w taki sposób zachowywać. edit: Prosiłbym jeszcze o obejrzenie Demka z mapy De_dolls, która była grana około godziny 14:40, ponieważ głównie admin biszkopt "robił mi koło d*py".
 11. [Plac Zabaw] nonejm

  Jestem na TAK. Często się widujemy na audiencji.
 12. [Plac Zabaw] Rzuf

  1. Wiek (wymagany >= 16) 19 2. Kontakt e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_1:0:47358537 http://steamcommunity.com/id/Rzuf/ 4. Link do profilu hlstatsx. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=601026 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Witam, na pewno kojarzycie mnie z serwera, ponieważ spędzam na nim dużo czasu i bardzo przyjemnie mi się na nim gra. Myślę, że przydam się jako admin, ponieważ spędzam na serwerze dużo czasu, często w godzinach kiedy inni admini nie maja czasu. Mam małe doświadczenie jako admin, byłem kiedyś adminem na pewnym serwerze css. Pozdrawiam, Rzuf.
 13. Klawisz

  @Rosołek Nie lepiej byłoby zablokować dostęp do CT nowym graczom, którzy mają na serwerze przegranych mniej niz kilkanaście godzin?
 14. Klawisz

  Według mnie to nie powinno zalezeć od rangi, a od przegranych godzin na serwerze.
 15. [Plac Zabaw] Andżej

  Ogarnięty gracz, często prowadzi jaile, jestem na TAK.
×