Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

4 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 12/31/18

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:0:47358537
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  Jestem Reptilianinem
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1245 wyświetleń profilu
 1. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Okej, prosisz graczy o wypowiedzenie się także się wypowiadam. STANOWCZE NIE. Zapamiętałem Cię jako gracza, który lubił kozaczyć, cwaniakować, bo myślał że się mu nic nie zrobi. W końcu się doigrałeś, życząc administratorowi serwera śmierci na raka, w dodatku wydaję mi się, że Twoje odwołanie jest napisane na odwal się i jeszcze do tego to głupie, bezsensowne tłumaczenie, że co ma profil steam ADMINISTRATORA(?) do serwera... To w końcu go przepraszasz, czy uważasz, że nic takiego nie zrobiłeś, bo nie rozumiem. Gdybyś postarał się z odwołaniem, SZCZERZE przeprosił pomidora, to myślę że ów admin pomyślał by nad odbanowaniem Ciebie, a tak to... Skoro się nawet nie postarałeś, to jestem za tym, aby ban pozostał. Pozdrawiam, rzuf
 2. [ban] Wonski Grubasek

  @nonejm czas w ctbanach jest inaczej liczony niż w normalnych banach, a mianowicie @WonskiGrubasek musiałby spędzić 10 godzin na serwerze od otrzymania ctbana, aby ten mu się skończył. Pozdrawiam, rzuf.
 3. Memy z Placu.

  ADMINISTRACJA VS RESZTA ŚWIATA //zaorane, zasiane, zebrane i jeszcze raz zaorane. J.
 4. Konwój StrefyGier

  Słyszałem pewną wieść, że wszyscy dla Ciebie alkohol będą wieźć...
 5. Propozycje map

  Jail ba_jail_mini_csgo http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1264766592 Deathrun Deathrun | Ecliptic - V2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=480833385 Inne/Misc mg_football_csgo_v2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=452286072 mg_tv_tower_ace http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=578930034 Multigames mg_lego_multigames_v8 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=532199535 Course MG | Ecliptic - V3 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=462930270 mg_30_progress_b http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=612573119 mg_yourstory http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=442349061 mg_savethebacon_course_v5 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=173978364 mg_neofusis_course_beta http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=316381602
 6. Mapy do usunięcia/poprawy

  Nazwa mapy: surf_skydreams_v8 Powód: Maksymalnie może przebywać 5 osób na drużyne.
 7. Memy z Placu.

  Sylwester z Placem i Lista Obecnosci w Nowy Rok.
 8. Crashe serwera

  27.12, 13:28 mg gruber multigames Chwilę po rozpoczęciu rundy crash serwera.
 9. [Odwołanie od bana Mimi]

  https://imgur.com/a/NiIdd za pisanie takich rzeczy nie dostaniesz unbana. Zamykam.
 10. ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: GWIAZDA WIELKIE OCZY Kapitan: rzuf Gracz2: leny the nub Gracz3: janek Rezerwa: GOD
 11. [Permban Mimi] Odwołanie

  a kto to pisał? https://imgur.com/a/NiIdd W dodatku odwołanie napisałeś z swojego trzeciego konta na forum, a przecież wiesz że zabronione jest tworzenie multikont.
 12. PUBG, wspólne granie.

  ja jutro chetnie zagram.
 13. Wyrzucenie kilku jaily

  A co Ci przeszkadza, że nie są grane? Czym więcej map na placyku, tym lepiej (jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.) A co do map FFA. Remzo kiedyś napisał na forum, że ilość map FFA nie podlega negocjacji. Wtedy na serwerze były 3 mapy FFA, także myślę że tymczasowo są dwie mapy tego typu, ponieważ te nowe, niegrywalne ratsy zostały ostatnio usunięte. Zapewne, jak będą dodawane nowe mapy na serwer, to ilość map FFA zostanie zwiększona do trzech. Pozdrawiam, Rzuf.
 14. <TTT> God

  Jestem na TAK! Znam @GOD'a z placyku, graliśmy razem przez dość długi okres czasu, abym mógł stwierdzić, że ów gracz nadaje się na administratora.
 15. [skarga] KorQi, Rzuf, JakubJakub, Dominik7576

  @TytanStyles jeżeli to nie Ty utrudniałeś rozgrywkę poprzez strzelanie do swoich, to bardzo Cię przepraszam.
×