Leniwiec Spilzberg

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Leniwiec Spilzberg

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 03/20/03

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Niewielki las równikowy zamieszkany przez leniwce.
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. A może zamiast cooldawnu dać czas potrzebny na uleczenie się ( np 20 sek )
 2. Też za. Przyda się biedaczkom z D
 3. Popieram zmiany! /////////////////// Przestań offtopować.
 4. Dlatego wiele broni się nie respi aby były uważane za coś rzadkiego/pożądanego i uważam że trzeba to podtrzymać A poza tym lepiej dodać mtf z amunicją.
 5. Breach jest piękny o 8 rano gdy znajduję się tam 19 osób.
 6. Zbyt OP. Poza tym poco zbrojownia w takim wypadku?
 7. Dobra czekajcie na reedycje.
 8. Muzyka to podstawa!!! I nie zgadzam się na odebranie jej!!! A co do pomysłu kafcia to ja na TAK!
 9. Stworzyłem to dzieło na postawie własnych doświadczeń, a ciebie @Tehorous nie widziałem na serwerze zbyt często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 10. Zainspirowany pewnym postem tworze to oto dzieło: Osoby i osobistości: - azuspl - kiedy azus znajduję się na serwie można spodziewać się dwóch rzeczy. Shreka oraz tłumu osób przekrzykujących się wzajemnie z pytaniem o treści " Ej azus dodaj ( tu wstaw sobie listę wszystkich SCP o jakich słyszałeś )" - NavySealPL - jest to jedyna osoba obecnie żyjąca która kiedy coś mówi wszyscy na serwerze natychmiastowo milkną - Kaczor - Czy potrafi robić kwa kwa? Na to pytanie nie odpowiedział jeszcze nikt - Limbo - Dlaczego ten człowiek miał admina przez 3 tygodnie? Czy to naprawdę był błąd jak się tłumaczy? A może spisek ujawniający zgnicie wewnątrz struktur strefy? - Deb - Jedyny znany ludzkości przypadek zrezygnowania z operatora na BR1 - Łebski - jedyny jak dotąd spotkany przez mnie operator niemający nic przeciwko śpiewaniu na czacie dla poległych - Adele - Z czym nam się kojarzy nick Adele? Z piosenkarką, piosenkarka z koncertami, koncerty z Woodstockiem, a on z błotem. Błoto to oczywiste nawiązanie do Ziemi która jak wiemy jest planetą. Planety są w kosmosie. Tak jak kosmici. A więc Adele jest kosmitą? Tego zapewne się nie dowiemy. - Puta Madre Espanol Inqusition - po nicku można stwierdzić że jest Hiszpanem. Więcej nie trzeba. - Wilku ツ - Ej jak się robi ten znaczek na końcu twojego nicku? - Kafcio (Zig) - wystarczy wejść na jego profil steam. Już wiemy że jest to naprawdę Józef Stalin!!! - Leninwiec Spilzberg - Geniusz Artysta Filozof, a poza tym jest niezwykle skromny. PS: Jak kogoś niema na liście niech napisze w komentarzach to zrobię reedycje. PSS: Dotyczy tylko BR1 //// Czerwony jest dla Administracji Nikt nie jest ślepy (rozmiar 16 jest wystarczająco duży [jak dla mnie]) NavySealPL
 11. Właśnie uratowałeś leniwca od smutku. Kilo węgla dla tego pana.
 12. Rozumiem że pomysł niezbyt się przyjął. Jego zamiarem było zwiększenie liczby zgonów w wymiarze łuzowym. Teraz wpadłem na jedno rozwiązanie. A gdyby usunąć podpowiedz którym wyjściem wyjść albo dać mylący trop tz. jeszcze jeden ślad pokazujący dobre wyjście?
 13. Dlatego nie powinien leczyć się wysyłając do wymiaru, a za każdą osobę która zginie w wymiarze.
 14. Nie zgadzam się. Jeśli jest nowy, ale zainteresowany to powinien przeczytać od razu. zaraz po regulaminie oczywiście. A admini zamiast odpowiadać na setke pytań mogliby zamieścić link do tych postów tak jak !tekstury. Np !(tu wstawcie coś co by pasowało bo sam nie mam pomysłu)
 15. 1 - Nazwa przedmiotu: Nóż bojowy 2 - Zastosowanie: pozwala na eliminacje przeciwników z bliska. Obrażenia: ok 40-60 3 - Gdzie powinien się znajdować: W LCZ 2 i 1 w HCZ 4 - Jaka Klasa powinna się z nim pojawiać: Żołnierz CI zamiast "stunsticków" oraz opcjonalnie szpieg CI (satysfakcja z wbicia noża w plecy "kolegi" byłaby ogromna, lecz szpieg CI jest chyba wystarczająco mocny)