Archanioł

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Archanioł

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 04/02/01

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:75571257
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

189 wyświetleń profilu
 1. Sam fakt tego że dostałeś bana jest po tym jak wyszedłeś serwera, lecz kiedy chcesz rozpatrywać reporta to ciebie nie było.Wtedy tutaj miałem prawo dać ci bana żeby nie było typu "Jak wychodze z serwera to nie dostane bana".
 2. Wybacz ale składasz podanie po tym jak zaczełeś grać regularnie przez 6 dni. Dlatego proponuje ci grać reguralnie przez miesiąc a potem składać podanie o stanowisko operatora. Jestem na Nie
 3. Dobrze w takim razie iż dostajesz unbana Temat zamykam
 4. Za to że przejechałeś naukowca jako MTF pojazdem.Miałeś dwa reporty że go przejechałeś ,a kiedy chciałem rozwiązać reporta to ciebie nie było na serwerze.Teraz masz okazje wyjaśnić sytuacje w tym temacie.
 5. Bana dostałeś ode mnie gdyż miałeś dwa reporty za rozjeżdzanie naukowca jako mtf+ucieczka, gdy chciałem rozwiązać reporty to ciebie nie było.Jeśli chcesz wyjaśnić sprawe na temat unbana to napisz odwołanie a ja je rozpatrzę. Temat zamykam.
 6. Po tym co przeczytałem sądzę iż ty jako stały gracz chciałeś się tylko się wymigać od wymienionych ci czynów.Do tego przez ciebie gracze cierpieli patrząc jak łamałeś regulamin sam nie znam twojej osoby jak grałem na serwerze ,także jestem za tym aby ci dano dłuższą kare.
 7. Uważam że także warto zrobić ,aby respił się tylko jeden SCP przy respawnie Personelu Klasy D.
 8. Jeśli są świadkowie którzy by się wypowiedzieli to niech tu napiszą swoje zeznania.
 9. Powiedz mi w czym masz problem i dlaczego oczekujesz unbana....Rozumiem chcesz się obronić, ale tu nie ma co się bronić.Po tym co przeczytałem z twojego odwołania to wychodzi na dalsze złe zachowanie wobec adminów.
 10. Ech ciężko znieść jak taki gracz dopisał "i adminów" normalnie bym tego nie zostawił, gdyż teraz uważasz jak dopiszesz takie coś to będzie śmieszne? Nie, bo to jest żartobliwe. Nie po to pilnujemy serwer, aby ktoś za nami plecami coś takiego napisał także ta kara powinna zostać i jest słuszna.
 11. Skoro sprawa rozwiązana to zamykam.
 12. Gracz został zbanowany także temat zamykam.
 13. Ten gracz dostał już bana także sprawa rozwiązana. Zamykam.
 14. Ten gracz dostał już bana temat zamykam