Skocz do zawartości

LoOr

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LoOr

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 05/01/97

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

277 wyświetleń profilu
 1. (BR#2) US RAC CPT Kirito

  2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. O dodawaniu gametrackera z serwera #1, gdy ubiega się o funkcję administratora na serwerze #2 już nie wspomnę. Podanie odrzucone.
 2. <BR#2> PATR1OTIC

  Podanie przyjęte
 3. [BR#2] The Rick

  Podanie przyjęte.
 4. <BR#2> adekkk

  Podanie odrzucone. Zamykam.
 5. <BR#2> Zwierze z Midda

  Podanie odrzuconeZamykam.
 6. Br#2 RAINYBAINY207

  Podanie przyjęte.
 7. Witam z powrotem :P

  To miło, że starzy gracze wracają na serwer, ale ten dział nie służy do pisania ogłoszeń "gracz x wraca na serwer bo miał y problemów itp.". Gracze mogą sobie pisać takie powitania na chatboxie, a nie jako osobne tematy na forum. Zamykam, gdyż temat nie zachęca nawet do dyskusji czy innej formy dialogu.
 8. [ban] OlafeQ breach #3

  Pierwsze odwołanie napisałeś kilka godzin od otrzymania bana, teraz poczekałeś ledwie 2 tygodnie. Cierpliwością to ty nie grzeszysz. Odwołanie nr 2 jest praktycznie kopią odwołania nr 1, co pokazuje, że nie za bardzo zależy ci na unbanie. Osobiście jestem za podtrzymaniem bana oraz rozpatrywaniem każdego kolejnego odwołania dotyczącego tego tematu z wynikiem negatywnym dopóki nie miną przynajmniej 2 miesiące.
 9. Pytanie co do regulaminu

  Ekhem, po pierwsze: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik, po zapoznaniu się z linkiem proszę otworzyć spojler:
 10. [Perm Ban] Polski Kartofel

  1. Celowe wprowadzanie administracji w błąd sugerując, że ma się skrypty. 2. Ściąganie programów z Dark Netu( nie zamierzam oceniać, ale ściąganie darmowych programów z tej części internetu to proszenie się o kłopoty). 3. Pisanie odwołania dwie godziny od otrzymania perma za niedozwolone oprogramowanie. Skrócenie bana do 1 tygodnia? Ja bym dał 24, ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam.
 11. [ban][#1][jakubd11]

  Ja nie mam nic więcej do dodania, stanowiska nie zmienię. Temat uważam za wyczerpany, więc zamykam.
 12. [ban][#1][jakubd11]

  Wraz z graczem orka nie okazaliście wrogości scp 999 między innymi w sytuacji, gdy chowaliście się za ścianą. Dodatkowo kazaliście scp 999 zostać po to, aby móc się leczyć w trakcie walki. Bana nie skrócę, gdyż złamaliście regulamin z premedytacją.
 13. [Problem] Wywalanie z gry

  W związku z prośbą autora temat zamykam.
 14. MMORPG. Blade & soul.

  Nie grałem w to ponad rok, ale jak będzie ekipa do grania to jestem chętny. Zaproszenie już wysłałem.
×