Skocz do zawartości

LoOr

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LoOr

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 05/01/97

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

190 wyświetleń profilu
 1. Witam z powrotem :P

  To miło, że starzy gracze wracają na serwer, ale ten dział nie służy do pisania ogłoszeń "gracz x wraca na serwer bo miał y problemów itp.". Gracze mogą sobie pisać takie powitania na chatboxie, a nie jako osobne tematy na forum. Zamykam, gdyż temat nie zachęca nawet do dyskusji czy innej formy dialogu.
 2. [ban] OlafeQ breach #3

  Pierwsze odwołanie napisałeś kilka godzin od otrzymania bana, teraz poczekałeś ledwie 2 tygodnie. Cierpliwością to ty nie grzeszysz. Odwołanie nr 2 jest praktycznie kopią odwołania nr 1, co pokazuje, że nie za bardzo zależy ci na unbanie. Osobiście jestem za podtrzymaniem bana oraz rozpatrywaniem każdego kolejnego odwołania dotyczącego tego tematu z wynikiem negatywnym dopóki nie miną przynajmniej 2 miesiące.
 3. Pytanie co do regulaminu

  Ekhem, po pierwsze: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik, po zapoznaniu się z linkiem proszę otworzyć spojler:
 4. [Perm Ban] Polski Kartofel

  1. Celowe wprowadzanie administracji w błąd sugerując, że ma się skrypty. 2. Ściąganie programów z Dark Netu( nie zamierzam oceniać, ale ściąganie darmowych programów z tej części internetu to proszenie się o kłopoty). 3. Pisanie odwołania dwie godziny od otrzymania perma za niedozwolone oprogramowanie. Skrócenie bana do 1 tygodnia? Ja bym dał 24, ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam.
 5. [ban][#1][jakubd11]

  Ja nie mam nic więcej do dodania, stanowiska nie zmienię. Temat uważam za wyczerpany, więc zamykam.
 6. [ban][#1][jakubd11]

  Wraz z graczem orka nie okazaliście wrogości scp 999 między innymi w sytuacji, gdy chowaliście się za ścianą. Dodatkowo kazaliście scp 999 zostać po to, aby móc się leczyć w trakcie walki. Bana nie skrócę, gdyż złamaliście regulamin z premedytacją.
 7. [Problem] Wywalanie z gry

  W związku z prośbą autora temat zamykam.
 8. MMORPG. Blade & soul.

  Nie grałem w to ponad rok, ale jak będzie ekipa do grania to jestem chętny. Zaproszenie już wysłałem.
 9. BR #2 Troniś

  Troniś przez 2,5 miesiąca sprawował się dobrze w roli administratora i pomimo utraconego stanowiska spędzał czas na serwerze z małymi "szczelinami". Skoro utrzymał na gametrackerze taki wynik pomimo braku czasu to nie widzę powodu, aby miało to zdyskredytować podanie tym bardziej, że użytkownik ma już staż na serwerze i jak twierdzi brak czasu nie stanowi już problemu. Dużym plusem, który trzeba wziąć pod uwagę jest fakt że Troniś jako jedyny administrator #2 postanowił samodzielnie odejść ze względu na znane nam okoliczności. Świadczy to o odpowiedzialności i dojrzałości użytkownika. Podsumowując jestem na TAK.
 10. BR #2 Limbo

  Doświadczony administrator z #1, który ma dość czasu by sprawować porządek na obu serwerach. Jak dla mnie podanie to czysta formalność. Jestem na TAK.
 11. Odwołanie od bana [ban] #2

  Bana dostałeś ode mnie za rozjechanie 2 członków personelu klasy D( tylu zauważyłem) natomiast po otrzymaniu około dziesięciu reportów i informacji od graczy, że zostaniesz zbanowany wyszedłeś z serwera. Sytuacja jednoznacznie wskazywała na próbę uniknięcia kary stąd jej wydłużenie. Dodam jeszcze, że osoby które przejechałeś znajdowały się w wystarczającej odległości od siebie, aby po zauważeniu pierwszego z nich rozpocząć manewr hamowania, jednak nic takiego nie zauważyłem. Zamiast tego doprowadziłeś do śmiertelnego wypadku, który był spowodowany celowo i zrobiłeś nawrotkę, która na szczęście nie przyniosła więcej ofiar. Podsumowując: - z premedytacją złamałeś regulamin - uciekłeś z serwera na wieść o banie - próbujesz tłumaczyć złamanie regulaminu i ucieczkę z serwera crashem, ale błędne działanie gry powinno ci odebrać możliwość kierowania pojazdem, a było odwrotnie. Nie muszę mówić, że wskazuje to na najzwyklejsze kłamstwo, a w takim wypadku wszystkie twoje zeznania stają się niewiarygodne, a zwłaszcza fragment dotyczący opuszczenia serwera przez crash. Kończę swój post informacją, że bana nie zamierzam skrócić( tak jakbym mógł ^^) a tym bardziej zdjąć.
 12. [Skarga] fox[PL]

  Użytkownik dostał permanentnego bana z możliwością odwołania po upływie 6 miesięcy. Temat uważam za zamknięty.
 13. Możliwośc niegrania NTF/CI

  Jeżeli widzisz, że respisz się jako NTF/CI, a nie chcesz pełnić roli posiłków to po prostu wyjdź i wejdź na serwer.
 14. Respy, spawny i trochę o balansie.

  Omawiana kwestia dotyczy odebrania klasie D alternatywnej możliwości ucieczki z LCZ, a nie łomowanie owej przez naukowców. Ten problem został przytoczony w celu podkreślenia jak niedorzeczne było przeniesienia respu łomu do HCZ. Wynika z tego, że albo nie przeczytałeś całego posta albo go nie zrozumiałeś. Na Breach 3# macie 30 slotów co daje chyba resp około 7 do 8 naukowców. Uwierz mi, że nawet taka ilość jest w stanie zabrać wszystkie karty o ile ogarniają mapę i respy w minimalnym stopniu. Nie wiem jak często zdarza ci się taka sytuacja ale nie wydaje mi się by to "czasem" miało oznaczać jedną rundę na 5 czy nawet jedną na 10. Poza tym znowu cytujesz tekst, a odnosisz się tylko do dwóch linijek. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem o co tu chodzi. Nie jest to opinia, nie jest to pomysł tylko jest to przytoczenie przelicznika, który wyznacza "adekwatną" liczbę hp do ilości graczy. Skoro już zacytowałem ten fragment to odniosę się do niego poprzez stwierdzenie, że mniejsza ilość hp przy większej liczbie graczy to nie jest balans, a jego przeciwieństwo. Jeżeli ciekawi was dlaczego to zapraszam do przeczytania pierwszego posta. Ok żeby przybliżyć ci problem przytoczę 2 sytuacje owych SCP na Breach#2. W pierwszej grałem jaszczurem. Zdarzyło mi się, że miałem nim 2 gry, więc w każdej zastosowałem inną strategię. W pierwszej schowałem się przy komputerkach przy gate A. Po otworzeniu bramy zabiłem porucznika, reszta spanikowała po czym trzymałem ich na dystans dopóki nie zjechała winda. Efekt był taki, że uciekłem w około 3 minuty. Druga akcja polegała na tym, że poczekałem w ukrycie przez jakieś 3 minuty w Entrance zone po czym zrushowałem mtf kampiących przy arbuzowni. W efekcie nie wiedzieli co się dzieje, dodatkowo wszedł personel D i był koniec MTF. Nie twierdzę że takie sytuacje to coś złego, ale zastanawiam się czy autor owych zmian chciał by takie akcje się działy czy może było to zwykłe niedopatrzenie. Przy omawianiu gry jako łazarz sprawa ma się prościej. Odpowiednie pozycjonowanie się i wyczekiwanie na naukowców oraz MTF sprawiło, że miałem ponad 4000 życia, a także samodzielnie na teleportach wytłukłem z połowę MTF. Potem przyszedł personel D i ucieczka była formalnością. Na sam koniec dodam. że tylko JEDEN MTF przedostał się do arbuzowni gdzie jednak szybko zginął. Wątpię by "dobrze zorganizowany MTF" mógł zrobić coś więcej w podobnej sytuacji. Zapytam się wprost. Jaki sens ma przytaczanie procentowego prawdopodobieństwa nadejścia poszczególnych posiłków skoro ma się to nijak do fragmentu, który cytujesz? Być może poprzez ujednolicenie poziomu zrozumiałeś zrównanie szans na pojawienie obu typów posiłków, ale po raz kolejny powtórzę Również pozdrawiam.
 15. 1. Wiek (preferowany >= 16): Aktualnie mam skończone 19 lat, rocznikowo natomiast 20. 2. Adres e-mail: Ze względu na prywatność wolałbym dostarczyć adres e-mailowy poprzez prywatną wiadomość do moderatora/administratora. 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:21873885 http://steamcommunity.com/profiles/76561198004013499/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Pełniłem funkcję multi admina na nieistniejącej już sieci serwerów css znanej między innymi pod nazwą "Zombie-Busters" "Zombie-Kaju" "TimoniPumba" przez około półtora roku. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównym powodem jest szacunek do regulaminu, rozgrywki i przede wszystkim graczy. W grach drużynowych kieruje się zasadą, że rozgrywka powinna mieć charakter fair play dla obydwu stron dlatego nie pochwalam, a wręcz potępiam łamanie zasad bez względu na to czy złamany punkt regulaminu przez gracza jest mi na rękę( przykładowe bugowanie drzwi przez naukowców/klasę D przy ucieczce z LCZ) lub dotkliwie uderza w gameplay mój tudzież innego gracza ( RDM, zamykanie drzwi, nadużycia mikrofonu). Chciałbym wspomóc dotychczasowych członków administracji w pilnowaniu porządku na serwerze, aby zminimalizować występowanie tego typu incydentów oraz by osoby nie szanujące uczciwych uczestników rozgrywki( bo łamanie regulaminu właśnie tak odbieram) były stosownie karane. Dodatkowo dodam, że w rozwiązywaniu sporów decyzje opieram na podstawie faktów, materiałów dowodowych i przeprowadzonej konwersacji. 6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Co prawda punkt nie dotyczy serwerów Breach, ale napiszę, że aktualnie jestem na pierwszym roku studiów ekonomicznych, gdzie uczę się języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, natomiast Maturę z wymienionego języka mam zdaną na poziomie 93%(ustny), 100%(pisemny podstawowy) oraz 86%(pisemny rozszerzony).
×