Skocz do zawartości

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Alucardd

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 04/21/96

Metody kontaktu

 • Skype
  rto222

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/Amagendon/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

129 wyświetleń profilu
 1. Skarga BR#1

  Cóż screeny nie są wystarczająco dobre jeżeli mam być szczery, ale wystarczą. Chociażby dlatego że już wcześniej to również się zdarzyło. Ze względu na to jestem wstanie w pełni uwierzyć w następujące przewinienie. Temat zamykam - gracz zostanie odpowiednio ukarany.
 2. Operator [BR#1] :Suchy

  Administrator = osoba o stanowisku administracyjnym na serwerze Operator - ranga administracyjna Admin - ranga administracyjna Mam nadzieje że te kwestię wyjaśniłem. Natomiast nie jestem zobligowany o dokładnym informowaniu Cię o tych punktach ponieważ zostały Ci wybaczone. Natomiast na 100% ostatnio otrzymałeś karę w postaci bana za spam gdzie wykorzystałeś sytuacje braku administracji, być może nie wiedziałbym o tym gdyby nie fakt że akurat byłem pod innym nickiem. Nie zamierzam robić tu offtopicu więc uszanuj moje aktualne zdanie a jak chcesz otrzymać więcej informacji to zapraszam do rozmowy prywatnej poprzez discord. Natomiast jeżeli twoje zachowanie chociaż trochę się nie poprawi i tak będę na nie - czyli aktualnie pozostanę przeciwny.
 3. Operator [BR#1] :Suchy

  Jestem zdecydowanie przeciwny. Udowodniłeś swoim zachowaniem że nie powinieneś być administratorem. Dodatkowo byłeś kilka razy reportowany za łamanie regulaminu oraz gdy nie ma właśnie administracji potrafisz zachowywać się nagminnie. Więc moje osobiste zdanie na te porę jest negatywne.
 4. [Ban][Breach #1][Coobalt]

  Nawet jeżeli przypadkowo nadal jest fakt że go zastrzeliłeś. Ban pozostaje natomiast skrócę go ze względu na wyjaśnienia. Pamiętaj jednak że jest system identyfikacji. W momencie kiedy prosisz kogoś o ID wyświetli Ci kim jest dana klasa. Zwyczajnie pominąłeś ten punkt i zabiłeś swojego a niewiedza Cię nie usprawiedliwia ponieważ mogłeś zawsze sprawdzić kim dana osoba jest prosząc go o identyfikator. Natomiast temat zamykam. Według mnie sprawa jest wyjaśniona - ban skrócony do 12 godzin.
 5. [Ban][Breach #1][Coobalt]

  Dostałeś reporta za zabicie CI jako CI inaczej mówiąc nie zidentyfikowałeś jednego z MTFów i zabiłeś swojego. Dmg log się zgadzał a jako że wyszedłeś to dostałeś i za rdm + za ucieczkę.
 6. [Skarga] kamerpl_YT_, Jaca Praca, Robsonix

  Gracze zostali ukarani. są to stosunkowo nowi gracze więc kary nie są jakoś wyjątkowo surowe. Temat zamykam.
 7. S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo, podobał mi się fakt rozpoczęcia gry oraz to jak ona przebiegała. Modów niestety nie stosowałem ponieważ w tamtym okresie posiadałem dysk 160 gb i zwyczajnie potrzebowałem miejsca. Gra świetna jak również mechanika choć trochę niedopracowania (chociażby głupie A.I). Uwielbiałem w tej grze momenty jak po misjach wchodziło się do tych niby "miast" i praktyczne pustki bądź obozowiska przy których grali na gitarach. Najciekawiej jednak było gdy następowały ataki pijawek w wersji masowej, ciężko było przeżyć na najwyższym poziomie w ciasnym pomieszczeniu
 8. [#1] [Ban] MatthewR

  W takim razie zapraszam na discord strefy gier gdzie już oczekuję. Do tego czasu zamykam temat. Jeżeli ktoś chciałby coś w tym czasie wnieść jeszcze do odwołania również zapraszam na discord. Sprawa została wyjaśniona z graczem. Temat zostaję zamknięty za porozumieniem obu stron. Ban został skrócony ze względów umowy między mną a następującym graczem. (Kolejne przewinienie będzie karane surowo)
 9. [#1] [Ban] MatthewR

  Oczywiście że istnieje jednak już dostawałeś ostrzeżenie za spam. I możesz to zrobić zwyczajnie - przepraszając za popełniony czyn to nie jest wielki problem. Natomiast ciężko mi przedstawić takowy dowód ze względu na fakt iż nie jestem wstanie nagrywać przy obecnych parametrach komputera. Gdyby nie ten fakt to poza moją osobą oraz innymi graczami otrzymałbyś również dowód w postaci dema. Natomiast jeżeli chodzi o to co wyżej napisałeś "suchy" to wnioskując po tym zdaniu: Jest dla niego zabawnym faktem iż im to przeszkadza. Sugeruję rozwiązać te sprawę głosowo na discord jeżeli posiadacie bądź na TS strefy gier. Za chwilę będę dostępny na obu platformach komunikacyjnych. W ten sposób oszczędzimy spamu oraz dyskusji jak również wyjaśnimy zaistniałą sytuację jeżeli nie macie nic przeciwko.
 10. [#1] [Ban] MatthewR

  Szczerze? Chciałbym zobaczyć w którym miejscu wyłączyłeś. Przyznaję szanuję że wtedy przeprosiłeś graczy że ogólnie to włączyłeś jednakowoż nie mogłem tego zignorować ze względu na to że było to częste. Byłbym skłonny zmniejszyć bana jednakże nawet nie okazujesz skruchy oraz działasz dalej na (według mnie) na swoją niekorzyść. I tak Najort, ban za takie coś na dwa tygodnie, przypominam ze ban nie jest za jednorazowe przewinienie oraz również nie każdy miło przyjmuję takowe treści jak również śpiewanie/muzykę (Właśnie dlatego jest zakaz.)
 11. [#1] [Ban] MatthewR

  Podsumuję to krótko i na temat. 1. Masowo - rozumiem przez to wielokrotne puszczanie muzyki 2. Kafcio, jeżeli tak bardzo chcesz bronić kolegi możesz również otrzymać ponieważ w każdym momencie kiedy on puszczał Ty również śpiewałeś. Odpuściłem Ci jakąkolwiek kare bądź ostrzeżenie tylko dlatego że sama muzyka Matthrewa była na tyle głośna że to jedyne dźwieki jakie praktycznie dało się usłyszeć 3. Dodatkowo 2-3 sekundy? Proszę Cię jeżeli po 20 sekund wielokrotnie + śpiewanie również wielokrotne to 2-3 sekundy to możesz mieć problemy z kontrolą czasu. 4. Suchy twierdzi że nie puszczał masowo jednak to zdanie zaprzecza Oraz dodatkowo I rozumiem że Ciebie to bawi, natomiast graczy którzy w tle krzyczeli "WYŁACZ TOO" sądzę iż nie. A swojego bana opieram na: 14.2. Zakaz śpiewania na wspólnym czacie głosowym dla obserwatorów. 14.3. Zakaz odtwarzania muzyki oraz innych nagrań poprzez czat głosowy. Zakaz zabawy modulatorem głosu. Dodatkowo informuję iż: 4. Niestosowanie się do regulaminu może skutkować slapem, slayem, kickiem, banem, gagiem, mutem, lub innym adekwatnym środkiem, w surowości zależnej od okoliczności przewinienia, postawy winnego oraz humoru administratora. Jeżeli uważasz, że zostałeś nieuczciwie potraktowany, zgłoś to na Forum serwera Breach w dziale Skargi i odwołania. W związku z czym ban pozostaje. Jednak jeżeli jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć zostawiam temat otwarty do godziny 22 - po tej godzinę zamykam temat i rozpatruję odwołanie negatywnie.
 12. [Skarga] Radzior1

  Ze względu na brak informacji oraz dowodów temat zamykam. Jeżeli jednak takowych świadków znajdziesz zgłoś się do mnie prywatnie i wtedy rozpatrzę takową skargę ponownie już poprzez steam/discord.
 13. [Skarga] Barney

  W związku z zasadą: 22.1. Zakaz kampienia na/w pojeździe. Zakaz atakowania innych stojąc na pojeździe. Możesz użyć pojazdu by szybko oddalić się od zagrożenia, natomiast stanie w bezruchu czy powolne toczenie się, będzie interpretowane jako kampienie. Gracz został ukarany - na przyszłość zrób również screeny drugiego osobnika. Zamykam.
 14. [Skarga] Sklasik

  @Centurion W Teorii mu podpowiedział. Jednak cała sytuacja słaba ponieważ nie znamy rozwoju wydarzeń. Jeżeli faktycznie w tamtym momencie umierałeś to nic z tego nie miałeś. Gość zwyczajnie chciał Cię podburzyć i jak widać wyszło mu to. Uważam że skarga mogłaby być prawidłowa ale nie w następującej sytuacji, więc sugeruje rozpatrzenie skargi negatywnie.
 15. BR#1: Centurion

  Dobra, jako że miałem z Tobą dość dużo do czynienia sądzę że powinienem się wypowiedzieć. Po pierwsze ten link do sourcebans jest tutaj bezużyteczny ponieważ gdyby nie moja dobra wola oraz gracze którzy wybaczyli Ci w miarę Twoje czyny miałbyś około 6 banów na spokojnie. Dodatkowo nie ma nadal opcji abym zapomniał o Twojej sytuacji z @Tehorous gdzie wyszło od razu kilka rzeczy na jaw. Na serwerze Twoje zachowanie jest różnorodne, raz jesteś miły, uprzejmy jednak chwilę później obrażasz się z innym graczem co negatywnie wpływa na Twój wizerunek oraz mogłoby pokazać (gdybyś był operatorem) jak administracja szanuje graczy, nie wspominając jak liczne gag/mute musiałem Ci czasem dawać. Znasz regulamin przyznaje jednak Ty też go czasem łamiesz a szczególnie jak nikogo nie ma (gdzie dostałem informacje od 3 różnych graczy jednak za późno wbijałem na serwer). I trafiasz na takie pory tylko i wyłącznie dlatego że administracja ma też życie prywatne. Ja osobiście sporo godzin przesiaduje jak mogę i mam wolne oraz staram się minimum raz dziennie w czasie dni pracujących wchodzić na serwer. Ogólnie byłbym możliwe że nawet i na TAK jednakże Twoja przeszłość oraz fakty dokonane jak również zachowanie zniechęcają mnie do podjęcia takiej decyzji Jeżeli o mnie chodzi to dopóki nie zauważę zmiany jestem na NIE PS: Jeszcze tak ode mnie, za niedługo będę miał więcej czasu więc nie martw się brakiem + Zawsze powtarzam że można napisać na chatbox forum bądź nawet i na discordzie na strefie. Zazwyczaj jest tam jakiś administrator.
×