Skocz do zawartości

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

1 obserwujący

O Alucardd

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 04/21/96

Metody kontaktu

 • Skype
  rto222

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/Amagendon/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

405 wyświetleń profilu
 1. <BR#3> Grohiik Enarah

  Podanie przyjętę - w celu otrzymania uprawnień na serwerze skontaktuj się ze mną na Discord. Omówimy też szczegóły i wyjaśnie co i jak. Temat zamykam.
 2. <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Nie spędzam tak wiele czasu co prawda na TTT ale samego PRIDE-a znam jeszcze z deathruna i szczerze uważam że zasłużył na szanse jako administrator. Z przypadków kiedy na TTT gościłem również ogarniał i dobrze dogadywał się z innymi. Jestem na TAK
 3. <BR#3> TracerYT |#2

  Podanie odrzucone. Popraw aktywność i spróbuj za równo 30 dni. (Tak to jest 17 luty) Temat Zamykam, Pozdrawiam.
 4. Odwołanie się od perm gaga

  Hmm jestem moderatorem ;o? A tak poważnie to polecam pisać zgodnie z tym. Temat zamykam
 5. <Br #3> Zukamedozu

  Podanie odrzucone. Temat zamykam.
 6. <BR> rudi202

  Nie przegrany miesiąc, niestaranne podanie oraz fakt że administracja wbija w różnych godzinach. Niektórzy są przed 15 Mimo to pierwszy raz słyszę o Tobie, nikt Cię nie zna oraz no nie oszukujmy się, nie postarałeś się... No i ostatecznie nie wiem na jaki breach składasz też podanie więc.. Podanie odrzucone.
 7. [ban] mz58

  Tak więc @Szjdss - Kara dokładniej jest za utrudnianie pracy administracji i zabawę addonem od reportów w jeden z wymienionych sposobów który jest zapisany w powodzie. Ja kazałem nadać tego bana i jego opis jest wystarczająco adekwatny do jego zabawy nie licząc też wcześniejszych ostrzeżeń które mu dawałem jakiś czas temu. @mz58 Przemyśl na przyszłość swoje zachowanie względem administracji i serwera to może nie otrzymasz kolejnego bana. A tym bardziej że report jest tam dlatego iż ma to pomóc w rozpatrzeniu spraw związanych z łamaniem regulaminu bądź utrudnianiem graczom rozgrywki... Nie oznajmianie że jest się rudym, szukanie przyjaciół i/oraz wpisywanie szajsu. Samo odwołanie zamykam bo wydaje mi się że to jeden wielki żart. Odczekaj bana i polecam nie bawić się w takie żarty.
 8. Br#2 Akeno

  Podanie przyjęte - Witamy w gronie administracyjnym. Póki co na czas próbny nieokreślony
 9. <BR#3>TracerYT

  Nie przegrałeś pełnego miesiąca i administracja na #3 akurat jest aktywna. Dodatkowo zawsze jest z nią kontakt wiec przemyśl powód następnym razem. Zamykam, odrzucam i powodzenia w przyszłości.
 10. <Br#1> maxus6

  Miałem okazje pograć z Tobą i stwierdzam że nie mam się czego za bardzo doczepić. Aktualnie przyda się jakiś administrator ze względu na to w jakim obecnie małym składzie jest administracja #1 Pozytywy: + Wiek + w miarę ogarniasz + Czyste konto + No starasz się Więc jestem póki co na TAK.
 11. BR#2 Salker

  Podanie odrzucone. Spróbuj ponownie w przyszłości.
 12. <BR#1> jonek2531

  Z tego póki co widziałem uważam że masz szansę. Natomiast wiek jest tym co działa na niekorzyść. Mimo to uważam że każdy ma prawo do szansy wykazania się dlatego w związku z ostatnią grą z Tobą oraz zachowaniem jakie dostrzegłem mogę powiedzieć że masz mój głos na TAK Wydajesz się ogarnięty, pisownia nie jest na złym poziomie. Regulaminu starasz się przestrzegać więc póki co nie widzę zastrzeżeń.
 13. [ban] ♠Pr0♠Mous3R♠™

  Cóż ban jest słuszny natomiast postanawiam dać Ci jeszcze jedną szansę. Polecam poczytać regulamin w celu uniknięcia przyszłych kar. Natomiast od Siebie życzę miłej gry na serwerze Temat zamykam - Rozpatrzone pozytywnie.
 14. [S][#2]The Rick

  Weryfikując informacje uzyskane od administratorów stwierdzam że zaszło po prostu nieporozumienie. Z graczem Morty z tamtego tematu chce jeszcze sam porozmawiać i wyjaśnić sprawę, natomiast co do Twojej wypowiedzi nie zostanie to rozpatrzone tak jakbyś tego chciał, gdyż tą decyzję podejmujemy wraz z @LoOr. Jeżeli natomiast chodzi o "Netykietę" która tak często wspominasz pragnę napomnieć że obowiązuje ona również prowokowania innych ludzi. A zdaniami takimi jak niedawno "Niech breach już upadnie" na pewno dobrze jej przestrzegasz więc tym bardziej nie wymagaj tego od innych. Co do Twojej "rozmowy z administratorem", jeżeli poprzez rozmowę rozumiesz wypominanie niekompetencji to również nie zamierzałbym prowadzić takiej konwersacji. Jeżeli odnośnie tego było inaczej to zapraszam na PW w celu wyjaśnienia tej kwestii. Co do poprawnej polszczyzny to masz rację, popełnił parę błędów ale jest możliwość ich nadrobienia. Mimo wszystko przechodząc do najważniejszego - czyli faktu że rick niepotrzebne wydał wyrok na Mortiego jest prawdziwy. Nie było zbyt dużej weryfikacji z tego względu jak wspomniałem wyżej więc aktualnie zostaje zawieszony i poniesie odpowiednie konsekwencje związane z tym czynem. Natomiast sam temat zamykam
 15. [#2][Ban]Morty

  Temat zamykam - ub przyznaję. Ze względu na chwilową sytuacje z sourcebans jakbyś nadal nie mógł wejść skontaktuj się ze mna na pw. Dodałem Cię do znajomych.
×