Skocz do zawartości

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

1 obserwujący

O Alucardd

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 04/21/96

Metody kontaktu

 • Skype
  rto222

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/Amagendon/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

557 wyświetleń profilu
 1. Unban

  To Ja chciałbym tylko uprzejmię podać Ci ten link który ułatwi również znalezienie tego bana jak wszystko wypełnisz i pomoże w rozpatrzeniu. Napisz z wzorem. ^^
 2. [ban]

  Jest zrobiony drugi temat odnośnie bana was obu. Jako że Twój wspaniały opis nie wyjasnia sytuacji prosze abyś przedstawił to w temacie w którym Cię oznaczono. Tak to jest temat odnośnie drugiego gracza zbanowanego razem z Tobą. Ten temat zamykam a ban który otrzymaliście razem zostanie rozpatrzony wobec was obu względem tego tematu.
 3. [Ban] Zwykły,,SebaDziala''

  Cóż to nie Mój dział jednakże zobaczyłem filmik który został zaprezentowany w związku z czym chciałbym w pełni pogratulować @Tomislavsłusznego bana według mnie. Wystarczy użyć spowolnienia na nagraniu żeby zobaczyć te magiczne celowanie w głowy które daje 100% pewności. Rozumiem hitboxy i wszystko ale nagłe przesunięcie celownika na głowe przeciwnika oraz następnie na gracza obok jest jak na moje wystarczającym dowodem. Więc na moje ban słuszny. I pozdrawiam ~Alucard
 4. Odwołanie gaga.

  Polecam tą lekturę a sam temat zamykam.
 5. Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  1. Tego scp zabijasz drużynowo - Coś jest już op jak nie możesz sam zabić racja? Co do sterowania to wina modelu, po prostu nie możęsz chować się przy samych drzwiach i tyle tak naprawdę. Musisz iść środkiem i kawałek przed drzwiami stać a nie przy nich. Polecam 2. Każda osobą może zrespić się jako ochroniaż a nawet zabicie takiej osoby jak nie okazuje wrogości to jest złamanie regulaminu który polecam czytać. Tak samo stwierdzanie że ktoś jest szpiegiem na podstawie levelu również jest zabronione. 3. Technik jest klasą taktyczną. Może on tak naprawę wszystkich uratować jednocześnie oraz pomóc uciec wszystkim z placówki kosztem jego samego życia. 4. Ja tam nie miałem nigdy problemu z zabijaniem jako ten SCP. Możesz nie być tego świadomym ale pod klawiszem "R" zmieniasz cel do jakiego się teleportujesz. Po prawiej stronie Ci zawsze wyświetla. I nikt nie każe Ci się teleportować wszędzie jak popadnie żeby tylko zabić. Wystarczy pograć trochę takim SCP aby zrozumieć jego działanie.
 6. [Perm Ban] <Anonim>

  @AnonimiGag, mute, ban mogą być nadane nawet jak nie żyjesz nie rozumiem co to ma do tego. Ze względu na ogólną sytuacje oraz to co wyżej widać sam temat zamykam. Odwołanie odrzucone.
 7. [Perm Ban] [#3] =vXv=

  Temat zamykam. Prośba o UB odrzucona. Prosiłbym jakiegoś moda jak może żeby sprawdził czy rzeczywiście była taka edycja. Jeżeli tak to zastosował dodatkową karę na forum
 8. <BR#2> Enzo

  Jako że minał już termin podanai i póki co jest tylko jedna wypowiedź jestem zmuszony to podanie zamknąć. Podanie odrzucone.
 9. Ban

  Pozwolę sobię zamknąć temat. I chcieć można wiele rzeczy ale za czyny które popełniasz płacisz. Wszystkie bany na strefie są łaczonę. W prosty sposób mówiąc masz bana na jednym = wszystkich. Trzymaj natomiast ten link i polecam go użyć.
 10. <BR#3> AssAsynII

  Ciekawe... Dużo rzeczy które inni powinni określać nie Ty sam. Możesz natomiast zawsze to udowodnić czynami przy pełnym miesiącu gry. Temat zamykam. Grasz ledwo co kilka dni w ostatnim miesiącu.
 11. <BR#3> NeCkeR

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Temat zamykam.
 12. <BR#3> Grohiik Enarah

  Podanie przyjętę - w celu otrzymania uprawnień na serwerze skontaktuj się ze mną na Discord. Omówimy też szczegóły i wyjaśnie co i jak. Temat zamykam.
 13. <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Nie spędzam tak wiele czasu co prawda na TTT ale samego PRIDE-a znam jeszcze z deathruna i szczerze uważam że zasłużył na szanse jako administrator. Z przypadków kiedy na TTT gościłem również ogarniał i dobrze dogadywał się z innymi. Jestem na TAK
 14. <BR#3> TracerYT |#2

  Podanie odrzucone. Popraw aktywność i spróbuj za równo 30 dni. (Tak to jest 17 luty) Temat Zamykam, Pozdrawiam.
 15. Odwołanie się od perm gaga

  Hmm jestem moderatorem ;o? A tak poważnie to polecam pisać zgodnie z tym. Temat zamykam
×