Skocz do zawartości

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Alucardd

 1. <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Nie spędzam tak wiele czasu co prawda na TTT ale samego PRIDE-a znam jeszcze z deathruna i szczerze uważam że zasłużył na szanse jako administrator. Z przypadków kiedy na TTT gościłem również ogarniał i dobrze dogadywał się z innymi. Jestem na TAK
 2. <BR#3> TracerYT |#2

  Podanie odrzucone. Popraw aktywność i spróbuj za równo 30 dni. (Tak to jest 17 luty) Temat Zamykam, Pozdrawiam.
 3. Odwołanie się od perm gaga

  Hmm jestem moderatorem ;o? A tak poważnie to polecam pisać zgodnie z tym. Temat zamykam
 4. <Br #3> Zukamedozu

  Podanie odrzucone. Temat zamykam.
 5. <BR> rudi202

  Nie przegrany miesiąc, niestaranne podanie oraz fakt że administracja wbija w różnych godzinach. Niektórzy są przed 15 Mimo to pierwszy raz słyszę o Tobie, nikt Cię nie zna oraz no nie oszukujmy się, nie postarałeś się... No i ostatecznie nie wiem na jaki breach składasz też podanie więc.. Podanie odrzucone.
 6. [ban] mz58

  Tak więc @Szjdss - Kara dokładniej jest za utrudnianie pracy administracji i zabawę addonem od reportów w jeden z wymienionych sposobów który jest zapisany w powodzie. Ja kazałem nadać tego bana i jego opis jest wystarczająco adekwatny do jego zabawy nie licząc też wcześniejszych ostrzeżeń które mu dawałem jakiś czas temu. @mz58 Przemyśl na przyszłość swoje zachowanie względem administracji i serwera to może nie otrzymasz kolejnego bana. A tym bardziej że report jest tam dlatego iż ma to pomóc w rozpatrzeniu spraw związanych z łamaniem regulaminu bądź utrudnianiem graczom rozgrywki... Nie oznajmianie że jest się rudym, szukanie przyjaciół i/oraz wpisywanie szajsu. Samo odwołanie zamykam bo wydaje mi się że to jeden wielki żart. Odczekaj bana i polecam nie bawić się w takie żarty.
 7. Br#2 Akeno

  Podanie przyjęte - Witamy w gronie administracyjnym. Póki co na czas próbny nieokreślony
 8. <BR#3>TracerYT

  Nie przegrałeś pełnego miesiąca i administracja na #3 akurat jest aktywna. Dodatkowo zawsze jest z nią kontakt wiec przemyśl powód następnym razem. Zamykam, odrzucam i powodzenia w przyszłości.
 9. <Br#1> maxus6

  Miałem okazje pograć z Tobą i stwierdzam że nie mam się czego za bardzo doczepić. Aktualnie przyda się jakiś administrator ze względu na to w jakim obecnie małym składzie jest administracja #1 Pozytywy: + Wiek + w miarę ogarniasz + Czyste konto + No starasz się Więc jestem póki co na TAK.
 10. BR#2 Salker

  Podanie odrzucone. Spróbuj ponownie w przyszłości.
 11. <BR#1> jonek2531

  Z tego póki co widziałem uważam że masz szansę. Natomiast wiek jest tym co działa na niekorzyść. Mimo to uważam że każdy ma prawo do szansy wykazania się dlatego w związku z ostatnią grą z Tobą oraz zachowaniem jakie dostrzegłem mogę powiedzieć że masz mój głos na TAK Wydajesz się ogarnięty, pisownia nie jest na złym poziomie. Regulaminu starasz się przestrzegać więc póki co nie widzę zastrzeżeń.
 12. [ban] ♠Pr0♠Mous3R♠™

  Cóż ban jest słuszny natomiast postanawiam dać Ci jeszcze jedną szansę. Polecam poczytać regulamin w celu uniknięcia przyszłych kar. Natomiast od Siebie życzę miłej gry na serwerze Temat zamykam - Rozpatrzone pozytywnie.
 13. [S][#2]The Rick

  Weryfikując informacje uzyskane od administratorów stwierdzam że zaszło po prostu nieporozumienie. Z graczem Morty z tamtego tematu chce jeszcze sam porozmawiać i wyjaśnić sprawę, natomiast co do Twojej wypowiedzi nie zostanie to rozpatrzone tak jakbyś tego chciał, gdyż tą decyzję podejmujemy wraz z @LoOr. Jeżeli natomiast chodzi o "Netykietę" która tak często wspominasz pragnę napomnieć że obowiązuje ona również prowokowania innych ludzi. A zdaniami takimi jak niedawno "Niech breach już upadnie" na pewno dobrze jej przestrzegasz więc tym bardziej nie wymagaj tego od innych. Co do Twojej "rozmowy z administratorem", jeżeli poprzez rozmowę rozumiesz wypominanie niekompetencji to również nie zamierzałbym prowadzić takiej konwersacji. Jeżeli odnośnie tego było inaczej to zapraszam na PW w celu wyjaśnienia tej kwestii. Co do poprawnej polszczyzny to masz rację, popełnił parę błędów ale jest możliwość ich nadrobienia. Mimo wszystko przechodząc do najważniejszego - czyli faktu że rick niepotrzebne wydał wyrok na Mortiego jest prawdziwy. Nie było zbyt dużej weryfikacji z tego względu jak wspomniałem wyżej więc aktualnie zostaje zawieszony i poniesie odpowiednie konsekwencje związane z tym czynem. Natomiast sam temat zamykam
 14. [#2][Ban]Morty

  Temat zamykam - ub przyznaję. Ze względu na chwilową sytuacje z sourcebans jakbyś nadal nie mógł wejść skontaktuj się ze mna na pw. Dodałem Cię do znajomych.
 15. Stationeers

  Ciekawa gierka i sam też spróbuję. Chociaż miałem okazję grać w DayZ i nie byłem zadowolony z optymalizacji Chociaż nie ma co z góry narzekać, się zobaczy.
 16. [PERM] Xertes

  Dostaniesz jeszcze jedną ostatnią szansę. Jeżeli jakakolwiek sytuacja z oszustwem/celowym łamaniem zasad bądź próbą oszustwa innego gracza zostanie zauważona wracasz na perm. Mam nadzieje jednak że spędziłeś wystarczająco dużo czasu na banie aby wyciągnąć konsekwencje z swoich czynów i taka sytuacja mimo wszystko się nie powtórzy Temat Zamykam.
 17. <TTT> Tako

  Cóż mając okazje poznać Tako stwierdzam że jest scrubem jakich mało... Ale przyznać trzeba że ogarnia, potrafi się zachować (czasami) i ogólnie da się z nim dogadać. Dodatkowo spędza dużo czasu na serwerze, potrafi być miły oraz pomocny. Jestem na TAK
 18. [M] Akise Aru

  Cóż... Znam go trochę z deathruna i czasem również grywałem z nim na murder. Poznać miałem okazję więc stwierdzić również mogę że na administratora się nadaję + Doświadczenie + Ogarnięty + Nie widziałem aby na stanowisku zachowywał się nieodpowiedzialnie + Jest osobą pozytywną jak również aktywną. Jestem na tak
 19. [skatga] FOX KOX

  Na 3 screeny 2 ukazują to samo. Nie licząc faktu że były w odstępie 10 sekund. Jeżeli robisz screeny takiego zajścia musisz mieć odstęp większy niż parę sekund a jak wstawisz z 5 scrennów co około 10-20 sekund będzie to wtedy pomocne. Jak masz jakiś świadków poproś ich o wypowiedzenie się. Zaczekam z tematem przez jakiś czas.
 20. [skarga] black hat, bobafet

  Temat zamykam ze względu na niewystarczającą liczbę dowodów oraz świadków. ~Pozdrawiam Alucard.
 21. [skarga] babcia

  Słuchaj @Kampi6754posiadasz aktualnie jednego świadka. Prosiłbym aby się również wypowiedział oraz chciałbym również ujrzeć trochę szerszy opis sytuacji z Twojej strony. W tym przypadku powinieneś mieć więcej świadków oraz byłoby miło gdybyś podał godziny w jakiś to się odbyło. Na wypowiedzi czekam maksymalnie do 24-48 godzin w zależności od sytuacji. Ze względu na niewystarczające dowody oraz brak świadków skarga zostaje rozpatrzona negatywnie, temat zamykam. ~Pozdrawiam Alucard.
 22. [BAN] Igorpio

  1. Melon nie jest od wynoszenia go i teoretycznie jest SCP -> Natomiast zabiłeś 2 SCP jak się zbugował z wami gdy go trzymałeś w ŚRODKU windy jak jechaliście na górny poziom dodatkowo ten melon zabił również jednego z Twoich sojuszników. Gdy dotarliście na górę po prostu wysiadłeś. Przed tym dodatkowo spamiłeś na czacie a w momencie gdy dostałeś już bana dostałem ładnie informacje o tym jak się cieszysz z tego powodu i że masz "kolejny ban do kolekcji xD". Na serwerze też sobie nic nie robiłeś z obecności administracji więc UB jak na tę chwilę nie będzie ze względu na to że 1. Kłamiesz 2. Jakby Ci zależało to byś się tak nie cieszył z tych banów i byś się pilnował bo nawet regulaminie widnieje informacja o zakazie zabawy propami. Temat zamykam odwołanie od bana odrzucam. Przemyśl następnym razem co robisz a następnie pisz odwołanie. Dodatkowo z tego co widzę polecam Ci również to napisać w poprawnym dziale i estetyczniej
 23. [TTT] Death

  Wiesz, mogę się mylić ale miałeś napisać dlaczego chciałbyś zostać administratorem/dlaczego miałbyś być przyjęty a nie tylko opisywać swoją przeszłość i aktualną sytuacje. Dodatkowo "Miesiąc pograłem" natomiast gametracker mówi coś innego https://www.gametracker.com/player/Death/193.110.121.77:27015/ Nie wspominając jak łatwo Cię sprowokować i tego że za coś musisz mieć to ostrzeżenie. Plus: + wiek +/- Doświadczenie Minus: - Brak konkretnego powodu - Nie pełny miesiąc - Zbyt łatwo Cię sprowokować -/+ Napisałeś że jesteś toxic, według mnie administrator nie powinien być toksyczny ale jednocześnie Cie nie znam na tyle by stwierdzić że to jednoznaczny negatyw
 24. przeprazam za brata

  Zapraszam tutaj: Napisz poprawnie z wzorem. A tutaj możesz poszukać swojego bana http://sourcebans.strefagier.com.pl
 25. [SKARGA]

  Widzę że "Połowa serwera" postanowiła się nie wypowiadać jak wspomniałeś wcześniej. Sam ennard też się nie wypowiedział w ciągu 2 dni. W związku z czym jestem zmuszony zamknąć skargę. Następnym razem po prostu lepiej się przygotuj
×