Skocz do zawartości

RushJa!

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O RushJa!

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:128705072
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wielkopolska
 • O mnie
  Gram na serwerach GMod.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

385 wyświetleń profilu
 1. <PH> kyrE

  WOW. W końcu Kyre się zdecydowałeś na jakiegoś administratora SG Masz bardzo dużo godzin na BR#3 (110h) i nigdy nie sprawiałeś mi problemów. Jesteś opanowany i poważny. Jestem oczywiście na TAK.
 2. (BR) #3 Polish Gaming Comunity

  W punkcie szóstym powinien być jeszcze link do twojego GT: https://www.gametracker.com/player/Quentiss ♥/193.110.121.82:2323/ Mniejsza o to, ale obejrzyj sobie swoją aktywność która jest... beznadziejna. Jak widzisz twój ,,kuzyn" narobił Ci bardzo dużo biedy. W godzinach nocnych serwer prawie zawsze stoi pusty, więc nie widzę sensu w tym argumencie. Dla jasności co do aktywności to tak jak nie widzę sensu w argumencie tak samo nie widzę Ciebie na serwerze (chociaż nie było mnie tydzień, to jednak GT raczej nie kłamie). Jestem na NIE.
 3. <BR3> MrNinja015

  W sumie breach upada i coraz to mniej na nim administracji, więc przydasz się na serwerze. Masz jednego bana, ale to było raczej na początku twojej gry na #3 (wiadomo każdy z nas popełnia jakieś błędy na początku). Widuje Cię bardzo często na serwerze i nigdy dla mnie nie sprawiałeś problemów. Masz mikrofon. Wydajesz się być ogarnięty. Ludzie Cie znają. Teraz bardzo przyda nam się jakakolwiek pomoc, więc jestem za tym, abyś dostał okres próbny i zobaczymy jak się sprawujesz Oczywiście jestem na TAK.
 4. [Ban] diabełek ツ

  Nie udało mi się skontaktować z HIT Killerkrys i nie zebrałem żadnych zeznań. Próbowałem rozmawiać też z Antkiem, ale nic to nie dało. Jako że ban dobiegł końca, proszę o zamknięcie odwołania. Mimo to, spróbuje jeszcze porozmawiać z HIT Killerkrys.
 5. [Ban] diabełek ツ

  Postaram się skontaktować z HIT Killerkrys1 i poznać jego zdanie. Raczej dzisiaj nie będzie to możliwe, ale jutro na pewno go gdzieś złapie. Narazie jestem przeciwny dawaniu unbana z powodu, że analizowałem to z innymi graczami (z poszkodowanym i osobą, która to widziała). Z naszych ustaleń wynikło, że to ty byłeś sprawcą. HIT Killerkrys po śmierci naukowca zapytał się czemu to zrobiłeś (w tym momencie strasznie ucichłeś) i odwrócił się do Ciebie (czyli w prawo). Po Twoim banie HIT Killerkrys nie protestował, więc jeszcze bardziej uświadomiłem się w przekonaniu, że zrobiłem dobrze. Gdy byliście w windzie, naukowiec i czwarta klasa D biegli koło siebie do windy (o mało klasy D też nie zabiło). Byli jeszcze daleko od was, ale ty powiedziałeś wtedy coś w stylu: czekaj nie jedź jeszcze! Nie wiem może chciałeś poczekać jeszcze na tamtą klasę D, albo poczekać by zabić naukowca z bronią. Po tym wszystkim wywnioskowałem, że musisz być sprawcą.
 6. Podanko na Operatora [BR#2]

  Jestem na NIE. Podanie jest martwe od dłuższego czasu, więc chcę się wyrazić w jego sprawie. Nie będę pisał plusów i minusów, tylko od razu chcę poruszyć jedną rzecz, która powinna zamknąć podanie, czyli aktywność, która jest zerowa od dłuższego czasu i w ogóle się nie poprawia. Szkoda, że twoja aktywność jest żadna, bo na BR#2 naprawdę przydałoby się więcej administracji...
 7. skarga ossa.09

  Gracz Ossa.09 i gracz adix907 zostali ukarani banami na podstawie zeznań trzech innych swiadków.
 8. Czy ten PC będzie w ogóle działał?

  Wszystko spoko, ale nie mam czasu pisać Ci co bym dał żeby obniżać cenę więc powiem Ci tyle, że zasilacz to żeś sobie dobrał (chyba chciałeś bardzo zaoszczędzić :D) polecam Ci - http://www.komputronik.pl/product/212807/silentiumpc-vero-l1-500w.html albo niech ktoś coś zaproponuje bo pisze tak na szybko. Co do płyty głównej i CPU to nie jestem pewien, ale będzie chyba potrzebna aktualizacja biosu (tak było w moim przypadku). Teraz może coś o pamięci po prostu powiem, że wyglądają... więc zainwestuj trochę więcej w RAM np. hyperx 2x 4gb 2133mhz. Jeżeli chodzi o obniżenie ceny... zapomnij. Tak i jeżeli nie chcesz żeby Ci uszy wysadziło to weź poszukaj jakiegoś chłodzenia CPU np. Fortis 3.
 9. jakie darmowe gry polecacie?

  Jakbyś chciał się wciągnąć to polecam Planetside 2 serwer Coobalt, frakcja NC, kilka poradników a jak już wbijesz sensowny level to się zgłoś do PL13.
 10. Wskrześmy serwer...

  Moim zdaniem ze serwerem jest wszystko dobrze poza tym, że nie ma na nim graczy. Ostatnio z innymi dwoma administratorami BR#3 weszliśmy na serwer JB (+ jeszcze dwie osoby z breacha). W krótkim czasie doszło do nas jeszcze kilku stałych bywalców serwera JB oraz nowi gracze. W sumie było nas ponad dziesięciu, ale nadal uważam, że to za mało, żeby serwer odżył i raczej nie ma sensu go w ten sposób wskrzeszać, ponieważ takie zabiegi jak zbieranie jakiejkolwiek ilości stałych graczy owszem przyciągną nowych graczy, ale jeżeli Ci stali gracze przestaną wchodzić to i tym nowym się odechce, gdy zobaczą, że na trzydzieści slotów na serwerze trzydzieści jest pustych. Takie wskrzeszanie jest bardzo krótkotrwałe i radziłbym administracji serwera JB dodać trochę nowej zawartości serwerowi (odświeżyć go) i na przykład opisać to na forum, albo zacząć promować serwer JB na serwerach BR i TTT.
 11. (BR) #3 Rainbow.pilch

  Plusy: - aktywność, - ilość godzin przegranych na serwerze, - przestrzeganie regulaminu (1 ban), - dobre relacje z innymi graczami, Minusy: - rzadko używasz mikrofonu (mimo to bardzo dobrze pamiętam jak brzmisz i jesteś ogarnięty) Przyda się ktoś nowy w administracji BR#3 bo jak słusznie zauważyłeś ostatnio jest nas niewielu. Jestem na TAK. ///Czerwony dla administracji oSi'
 12. [Skarga] "AIMHECZOT"

  Skarga rozpatrzona pozytywnie. Gracz został ukarany banem. Inni gracze zeznali, że AIMHECZOT wrócił się do klasy D i zabił 2 z nich łomem będąc naukowcem. /// Jeśli załatwione to zamykam oSi'
 13. <BR#3> AmVera

  Nie ma powodu żeby napisać nie, ale są powody by napisać TAK. PLUSY: - Aktywna. - Przestrzega regulaminu. - Dobrze ogarnia tryb. - Posiada już doświadczenie w byciu administratorem. - Pomogła dzisiaj w zbanowaniu osoby, która łamała regulamin a co najważniejsze na podstawie zeznań innych świadków próbowała namówić ową osobę żeby tego nie robiła. MINUSY: - Wiek, ale moim zdaniem chodzi o ogarnięcie danej osoby (mój wiek też nie był taki jaki jest preferowany, ale Adele napisał co o tym sądzi) Tak jak już było napisane wyżej nie ma żadnych problemów by być na TAK.
 14. <Breach#3> Coobalt

  Coobalta widuje bardzo często, ale nie wyróżnia się on na tle innych graczy. Więc do rzeczy. PLUSY: - Jesteś często na serwerze. - Wiek. - Dobrze napisane podanie. MINUSY: - Bardzo często widziałem jak zamykałeś drzwi przed nosem swojej lub innej klasie z czego raz dostałeś za to bana ode mnie. - Niestety jesteś bardzo cichy albo po prostu nie masz mikrofonu. Nie mam więcej zastrzeżeń. Pozostane NEUTRALNY.
 15. BR#3 RushJa!

  Jest to ciąg dalszy punktu piątego w którym nie napisałem dlaczego chcę objąć owe stanowisko. 5. Chciałbym by w godzinach od 17:00 do 22:00, które są godzinami szczytu serwera (jest to czas w którym zazwyczaj przesiaduję na serwerze) ludziom grało się przyjemnie uwalniając ich od osób umyślnie łamiących regulamin lub tych, które go jeszcze za dobrze nie znają. Wiem, że w tych godzinach operatorów nie zabraknie ale zdarza się, że wtedy nie ma kto pilnować serwera. Chcę nieść w dobrym tonie głosu pomoc użytkownikom serwera i wyjaśniać różne sprawy tym którzy nie wiedzą o nowych aktualizacjach regulaminu oraz karać tych którzy z premedytacją regulamin łamią ponieważ dobrze wiemy na jak bardzo głupie pomysły ludzie wpadają.
×