Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PutaMadre

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Steam ID
  76561198097142647
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Rivii
 • O mnie
  Jestem prawowitym władcą Jerozolimy...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

191 wyświetleń profilu
 1. (BR) #3 Rainbow.pilch

  @adam104100 podał cały punkt, a chodziło mu tylko o tą "drugą cześć" (z resztą napisał linijkę wyżej o co mu chodzi). Jak też Adam podsumował, sam podpisałeś na siebie wyrok. Jestem na NIE.
 2. [SKARGA] Wektemakt[Ace]

  Osoba oskarżona mogła myśleć, że jesteś szpiegiem Ci gdy zacząłeś w nią strzelać. Proszę o zamknięcie skargi, ponieważ jest ona bezsensowna.
 3. [PERM] Dominik

  @Pterodaktyl Adam w samym ss chodzi o ostatnią wiadomość, kiedy kłamał "że jest to konto kolegi" w celu otrzymania unbana. Ale kare owszem, przydało by się skrócić, ponieważ już długo siedzi na owym banie.
 4. [PERM] Dominik

  Ehh szkoda mówić, ten ss wszystko wyjaśni...
 5. [ban] Wilczy

  Mogę powiedzieć, że @Wilczy nie potrzebuje punktów, ponieważ wraz z @Pillow zbierali punkty dla mnie na skina(podziękowałem z oferty, ponieważ punktów nie potrzebuje xd).
 6. Propozycje modeli postaci

  1.Nazwa modelu: Arthas/Lich King 2.Proponowana cena: 13500 3.Link do modelu:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=179134697&searchtext=Lich+King+Model+and+playermodel 4.Screen przedstawiający dany model in game (w spoilerze najlepiej) :
 7. [ban] Taco

  Wydaje mi się, że odpowiednią karą będzie zabranie rangi, a dla taco można skrócić bana do 1 dnia . Z mojej strony gracz Memiczny Pieseł powinien zostać ukarany za psucie rozgrywki innym graczom (jak wiemy taco to taco, do jego zachowanie trzeba podchodzić z dystansem).
 8. [ban] Centurion

  @[email protected] tłumaczyłem Ci definicję mojego humoru, a ty dalej swoje . (Mój humor do długości banów-zbieram informacje, żeby następnie dać odpowiedniego bana, mogę też je pominąć jeśli widzę, że gracz się poprawi (Tutaj poprawy nie było)).
 9. [ban] Centurion

  Czyli, że gracze powinni rozmawiać z adminami bez szacunku wchodząc im w każde słowo podczas przesłuchań? Raczej nie, nie sądzisz? @jefrey12(Taka właśnie sytuacja pojawiła się podczas przesłuchania, a jedną z osób wchodzących w zdanie był @Centurion i kilka innych osób).
 10. [ban] Centurion

  @Limbo oraz @Alucardd jakbyście się czuli gdyby ktoś do was podszedł i na was napluł? Odeszlibyście mówiąc "Twoje zdanie, nie będę go oceniał." ?
 11. [ban] Centurion

  Nawet nie okazałeś skruchy, a wczoraj narzekałeś na mnie, że zamknąłem sprawę @Tehorousa (choć spraw zamykać nie mogę, ponieważ nie mam uprawnień). Nie skrócę twojego bana. Mam nadzieję, że ta chwila da Ci coś do myślenia. Z góry dziękuje, Puta Madre.
 12. Resp SCP-1048a to porażka (serio azus?)

  Aktualnie resp scp-1048a jest lepszy niż kiedyś i wydaje mi się, że jest w dobrym miejscu. MTF'y powinny mieć pod górkę...
 13. [Skarga] "Tehorous"

  Chciałbym wszystko wyjaśnić, a więc zacznijmy od tego, że Tehorous wrócił z bana i znowu zaczął grać regularnie od wczoraj przez co mógł nie wiedzieć o zmianach w regulaminie. Wasze zachowanie też zbyt imponujące nie było (powinienem dać wam bany za brak współpracy z administracją ). Temat powinien zostać zamknięty, ponieważ osoba wyżej wymieniona została już ukarana.
 14. BR#2 Sztandar.!

  Częściej widywałem Cię na #1 i szkoda, że od nas odszedłeś, ale dobre to, że od bricza nie odszedłeś na zawsze. Zapomniałem jak się zachowywałeś, więc mój głos jest Neutralny, z możliwością zmiany na Tak. Poczekam na wypowiedź innych.
 15. BR#3: ad.jankos

  Pomagać możesz jako gracz . Poza tym nie grasz regularnie przez pełen miesiąc: http://www.gametracker.com/player/ad.jankos/193.110.121.82:2323/ , https://www.gametracker.com/player/ad.jankos/193.110.121.82:2324/ . Proponuje zamknąć podanie, a ty nadrób godziny i napisz za miesiąc.
×