Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

1 obserwujący

O PutaMadre

 • Tytuł
  Forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198097142647
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Rivii
 • O mnie
  Jestem prawowitym władcą Jerozolimy...
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

523 wyświetleń profilu
 1. [ban] mz58

  Aż mi się smutno zrobiło, a cały temat zmusił mnie do refleksji o tym co się dzieje na świecie, ile ludzi poszukuje przyjaciół w internecie, okropne, ale jakie prawdziwe. Jestem za odbanowaniem tej osoby, padł on ofiarom odrzucenia.
 2. <BR#1> Dr. Bright

  Śmiem wątpić w to co tutaj wypisujesz. Zapomniałeś chyba, że taki tako https://www.gametracker.com/player/Tako/193.110.121.75:29900/ też ma zaufanego, z resztą ja też https://www.gametracker.com/player/Puta Madre Espanol Inqusition/193.110.121.75:29900/, chociaż i tak mam więcej godzin niż niektórzy zaufani... Co do podania jestem na nie, ponieważ popieram prawie wszystko co napisały osoby nade mną.
 3. Jaka to gra?

  Mount & Blade Warband
 4. Metal i Rock

  Może uda się postawić temat na nogi, po raz kolejny? Ostatnio pojawił się remaster już starego kawałka, ale jest dobry tak jak jego poprzednia wersja, albo nawet lepszy? Jeszcze utwór szwedzkiego zespołu-Grimner, refren wpada w ucho
 5. Złote myśli TTT

  *DEAD* Grażyna: zbanujcie tego jebanego dzieciaka [Server] Grażyna poszedł sobie. (STEAM_0:1:121456712) God banned Grażyna for 10080 minute(s) (Brak kultur, obrażanie)
 6. Skarga na 4 osoby #br1

  Ss numer 1: Każdy scp mógł go zabić, więc nie dawało mu to żadnej przewagi Ss numer 2: Dałeś 2 ss osoby, która może chciała odbugować śluzę, nie dałeś żadnego potwierdzenia, że jest zbugowana Ss numer 3: Skąd pewność, że ten "naukowiec" to nie szpieg CI, czemu nie dałeś ss jak go oglądałeś? Jeśli polecą bany, będą one naprawdę bardzo naciągane.
 7. Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  3. Zwycięstwo niewinnych poprzez timeout 2.00 - 2.14
 8. [TTT] Pitagoras

  Emm, nie minął miesiąc od ostatniego podania.
 9. <TTT> God

  Rdmuje mnie jihadami, wydaje mi się, że jest dobrym materiałem na operatora. Jestem na tak. całkiem miły gracz
 10. <TTT> Tako

  Tego briczfaga znam od dłuższego czasu, bardzo miły gracz. Jestem na Tak.
 11. Propozycje piosenek do basscanona

  https://youtu.be/xciuYTeu4Qc?t=1m16s od 1:16
 12. Szukam gry na psp

  Dungeon Explorer: Warriors of Ancient Arts - najlepszy klon Diablo na psp.
 13. [TTT] Pitagoras

  @Pitagoras możesz wstawić na yt to demko i je tu podesłać? Pitagoras jest już osobą dorosłą i ma takie coś jak życie prywatne... Poznałem go na serwerze i wydaje się być odpowiednim "typem" na stanowiska administratora. Gra on od 2 lat, więc nie wiem czemu się go czepiasz, że nie gra tego miesiąca. Jestem na Tak, pozytywny i miły gracz.
 14. [skarga] Hevi oraz faraon504

  Aha. Ok. Szkoda. Co do drugiego te też pisał mi takie wiadomości, ale chyba jak mu powiedziałem, że to ghosting to się uspokoił.
 15. [Murder]Propozycja świątecznego eventu

  Można dodać "Świąteczne rundy specjalne", np. "Pomóż ... zebrać prezenty" , runda w której gracze muszą jak najszybciej zebrać przysłowiowe "prezenty", zanim morderca zabije wszystkich. Więcej nie wymyślę, bo moja kreatywność sięga dna.
×