Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

1 obserwujący

O PutaMadre

Informacje

 • Steam ID
  76561198097142647
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Rivii
 • O mnie
  Jestem prawowitym władcą Jerozolimy...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

391 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick osoby oskarżonej: PAN S.O.W.A i B_O_B_E_R 2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:177249322 STEAM_0:1:222924802 3. Przybliżona data zajścia: między 19-23 20/10/2017 4. Nazwa mapy: Między mapami Aircraft i ttt_the_room_v2, jakieś 6-7 map 5. Opis sytuacji: Już na mapie Aircraft spotkałem się z dziwnym zachowaniem,wchodzę do pokoju w którym stoi Pan Sowa (T) oraz Bober (Dete), zaczynam się strzelać z Boberem, a Sowa wszystkiemu się przygląda. Detektywowi zostało około 5-10hp, a mój T nawet do niego nie strzelił, ten zaś rzucił mu mikrofale, oboje się uleczyli i dete zRDMował jakiegoś gracza. Na mapie ttt_vault, w pewnym momencie Sowa wbiegł do pokoju, zabił wszystkich inno znajdujących się w pomieszczeniu, a Bober zabił Traitora. Na mapie ttt_the_room gracze wyszli, przez mój błąd... 6. Coś od siebie: Dla mnie jest to współpraca i ghosting+mają siebie w znajomych etc.
 2. Przemyślenia graczy

  Nie no, oddajcie dyrektorowi S.L.A.M y.
 3. [SKARGA]

  Te ss nic nie wnoszą... Na pierwszym screenie jest sam scp-035, a na drugim wygląda to tak, jakby 035 uciekał przed 066 ;<. Poproś osoby, które to widziały o poparcie twojej skargi.
 4. Br#2 Podanie o Operatora Akeno

  Na briczu większość komend widać na "czacie", więc może znać ich dość dużo ;p. Czemu każdy ma duże doświadczenie w bricz i jego zasadach???-Jestem doświadczonym graczem bricz i dobrze znam zasady tam panujące.* Widzisz, że ktoś łamie regulamin? 1. Zbieraj dowody. 2. Pisz skargę na forum lub discordzie. lol Każdy powinien znać grono administracji, bynajmniej tej aktywnej ;p. Znam wiele osób, które każdy kojaRZy, a na administratora się nie nadają... Jestem na nie, nie ma racjonalnych powodów dla których chciałbyś zostać administratorem. Popraw ortografię i nie używaj czerwonego koloru, damn.
 5. [BR#2] The Rick

  Bricz potrzebuje adminów bardziej, niż ukraina jedzenia. Może być, tak.
 6. <BR#1> jonek2531

  Gracz ten pojawia się częściej niż niektórzy admini, więc wniosek jest jeden, bricz potrzebuje pomocy. Zawsze warto dać tą szansę. Może być, jestem na tak.
 7. [PERM] Xertes

  Mówisz o nieprzespanych nocach przez pbana? Zapraszam
 8. <BR#2> Zwierze z Midda

  Czy teraz bycie na top stronie daje jakieś immunitety/bonusy, bo twoje posty gryzą w oczy ct. "Jako iż na gametrackerze na serwerze #2 jestem w top 1 wyrażam swoją opinie...", wtf who cares. Napisz na grupce prośbę o stałego gracza albo zaufanego nie musisz dziękować . Aż mnie zdziwiłeś, że nie zacząłeś tego słowami: "Jako iż jestem w top 1 na gt..." Git, możesz być z siebie dumny, ale czemu myślisz, że utrzymywanie się na top 1 czyni cię najważniejszą osobą na serwerze? Naprawdę? Tryhardujesz w trybie dla zabawy, żeby utrzymywać się w top 1? Chwila, chwila mówisz, że te kilka zdań pisałeś 40-50 minut???? Tylko tyle dodałeś ze swojego starego podania. Jestem na Nie, inne ważne rzeczy napisali ludzie wyżej.
 9. [Ban] <Anonim>

  Absurd, 2 różne historie. Słowa @Zwierze z Midda wyglądają jakby pisał to, żeby zrobić na złość Snajperowi, który dał głos na nie pod jego podaniem... Cały czas nie zmienia to faktu, że MTF mają jedynie te 10 sekund i nikogo nie obchodzi, że nie udało im się wziąć ammo, bo można spokojnie zebrać ammo i ulepszyć broń w tym czasie. Mówisz, że nie widziałeś SCP-plecaka i pieseła którzy nie wbiegli w mtf, a jednak mówisz, że wbiegli w mtf i jest Ci smutno bo pieseł nie dostał bana. Jak ty tu chcesz admina lol. Jedyne co zrozumiałem to: Anonim dostał bana za spawn kill, ale w jego mniemaniu tego nie zrobił, żąda też kary dla Shiro, a jednak wcześniej chciał degrada dla snajpera. Zwierze z mida w geście zemsty za zły głos w podaniu, pisze coś czego nie da się zrozumieć, czyli też outuje swoje podanie, bo ten co nie potrafi poprawnie składać zdań, nie odnajdzie się w tak "poważnej" roli. Jest też Navy oraz Snajper (tylko od nich można się czegoś normalnego dowiedzieć). To odwołanie jest najbardziej pogmatwanym ze wszystkich, które przeczytałem. Jeśli ktoś to rozumie proszę o wytłumaczenia na priv.
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Puta Madre Espaniol Inquisition2. Steam ID: STEAM_0:1:68438459 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Puta+Madre&Submit=Search 4. Opis sytuacji:Witam, w dniu dzisiejszym dostałem ub na forum, więc postanowiłem napisać też odwołanie od bana na serwery. Przez śmieszki moje i @Tácõ sporo osób wyleciało z banem na forum i permem na serwerze. Tak, wyzywaliśmy się dla żartów, jakkolwiek pomyślicie było to prymitywne, dla nas był to sposób porozumiewania się. W ostateczności przesadziłem, kiedy np nie dałem mute oraz gaga na murderze osobie, która mówiła do tako "idź siadaj na butle ojca", a tako dostał gaga za wyzywanie się ze mną, wynikło z tego, że jestem beznadziejnym przykładem na admina i nigdy nie powinienem mieć żadnych uprawnień administracyjnych. Przesadziłem też kiedy otworzyłem grupę pt. "Fani tako", wiem z jaką grupą się to większości użytkowników kojarzy, ale nie było tam nic szkalującego, były tam przepisy na takos oraz do utworów Taco Hemingwaya, gdy admini z bricza ostrzegli mnie słowami "Jeśli na tej grupie będzie coś szkalującego to będziesz miał problemy", ja tylko napisałem "Jeśli na grupie będzie coś szkalującego tako, to chce perma", powiedziałem to osobom na grupie, a tu jak na złość jeden z modów grupy zmienił sobie profilowe na "J Tako" oraz "Tako to pedał". Dostałem perma, zdenerwowałem się, chwilkę potem emocje upadły, wyjaśniliśmy sobie wszystko z tako i nasza mała "spiny" się skończyła. Dzień później rozpoczęła się gówno burza na forum, byłem w to zamieszany, więc słusznie dostałem bana. 5. Coś od siebie:Widzę, że zje****m i bardzo chcę przeprosić administrację bricza, forum i użytkowników, którzy musieli to wszystko czytać, choć na pewno śmieszny był widok ściany osób zbanowanych. Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o ostatnią szansę.
 11. Kroniki Briczowców~Gall Anonim

  Hmm, interesujące. Nwm czy czuć się zaszczyconym czy oburzonym, że historia mojego życia kosztuje 2,80 zł...
 12. Od kiedy szkalowanie, kiedy druga osoba nie czuje się urażona jest zabronione. Heh. Przepraszam bardzo @Limbo, z tako prowokowaliśmy się nawzajem. Zamieszczam ss, tako ma podobnego ss na mnie. Więc, tak szkalowałem tako, ale co jest lepsze szkalować się z kimś, żeby to słyszał i mógł jakoś odpowiedzieć czy obgadywać administracje za plecami (tak robi to każdy, nawet HeadAdmin. Ps mi też się zdarzyło) Edit. Na grupę zaprosiłem też tako, a na samej "szkalowni" nie było nic szkalującego, może z wyjątkiem administratora i jego prof. A tak to grupa była poświęcona takos oraz Taco Hemingwayowi. Edit 2. Ostatnio HeadAdmin zabrał rangę pewnemu administratorowi, tłumacząc później: "No bo ja to zrobiłem dla żartu *śmiech*"
 13. [BAN] Garzki™

  Najpopularniejszym gatunkiem uprawianym i spożywanym jest pomidor zwyczajny. Jego owoce (w znaczeniu botanicznym) są warzywami według klasyfikacji towarów spożywczych. To do pana powyżej, a co do samego bana, przecież każdego czasami ponoszą emocje .
 14. Opisywane będą tu osoby z bricza, oczywiście ich nicki nie będą wymienione w celu zachowania anonimowości. Legenda o dumnym adminie. Niegdyś, sprawował władze pewien admin, był on naprawdę dobrym adminem. Rozmawiał ze swoimi przełożonymi, z osobami które są pod nim, lecz pewnego dnia przyszedł pewien człowiek, który namieszał w głowie naszemu protagoniście. Wtem nasz admin stał się tak dumny, że przestał słuchać swoich towarzyszy w administracji, działał na własną rękę, jego koledzy od niego odchodzili, lecz ten nie chciał przyjąć tego do wiadomości i wmawiał sobie, że ich wyrzuca z administracji. Zostało już mało adminów, a mu nie chciało się już grać, lecz był zbyt dumny, żeby powiedzieć to swym najwierniejszym ludziom i powiedział, że nie będzie go przez pewien czas. W tedy wyznaczył na swoich namiestników, trzech najbardziej zaufanych ludzi. Przejęli oni władzę na serwerze, a dumny admin został wyrzucony. Legenda o adminie tyranie... Kilka lat temu, na serwerach pewnej znanej serwerowni, funkcję swoją sprawował z pozoru dobry operator, gracze byli do niego przyjaźnie nastawieni, lecz ten nie zupełni był przyjazny wobec graczy, naprawdę dobrze udawał miłego. Inni administratorzy nic nie podejrzewali, bo gdy byli na serwerze, sprawował się na medal, gdy nie było administracji, też sprawował swoją funkcję, ale już nie tak dobrze jak by był przy nim ktoś wyższy. Po paru latach gracze zaczęli się bać tego operatora, a nawet nazywali go tyranem. Gdy był na serwerze, prawie nikt się nie odzywał, tylko zagubione dusze, które nie wiedziały co ich czeka. Pewnego dnia, dobry admin usłyszał od pewnego gracza, co się dzieje na serwerze gdy go nie ma, ten zaś postanowił zrobić zasadzkę na admina tyrana. Ostatecznie pod fałszywym nickiem ujrzał wszystko, muszę się przyznać, admin ten był zdumiony całą sytuacją. Zabrał tyranowi rangę, a głos o nim ucichnął na wieki. Aż do teraz...
 15. Pomysł na dodanie "Tactical Response Officer"

  Szkoda, że nie będę mógł przetestować tej klasy
×