PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PutaMadre

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Rivii
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Grasz zaledwie 6 dni i chcesz być operatorem??? Jestem na NIE, musisz grać regularnie przez miesiąc.
 2. Regularność, tyle mam do powiedzenia. Jestem na nie.
 3. Moje godziny na #3 są porównywane do daty narodzin Jezusa, ale wnioskując z moich własnych obserwacji i wypowiedzi osób wyżej piszących wydaje mi się, że możesz dobrze sprawować rolę operatora. Twoimi minusami są godziny na serwerze bo jest ich około 80, lecz jest to mały minus zważając na to, że nie którzy operatorzy mają mniej niż te 80h. Atuty to regularność, brak banów, dobre chęci. Jestem na tak, lecz staraj się poprawić godziny . Pozdrawiam Puta Madre.
 4. Jako bardzo odpowiedzialny operator, wypowiem się na temat osoby zbanowanej. Wczoraj i dziś wiele rzeczy słyszałem o tobie i twoim zachowaniu tzn. przerywasz innym graczom, nadużywasz mikrofonu przed mutacją, znieważasz administrację oraz graczy, a co najgorsze przez twoją osobę stali gracze stracili votekicka. Na miejscu @Adele przedłużyłbym bana do 2-3 miesięcy. Przykro mi, że sprawa się tak kończy, ale za swoje zachowanie trzeba ponieść konsekwencję. Pozdrawiam Puta MAdre Espanol Inqusition. I na przyszłość, nie kłam podczas przesłuchań .
 5. Za czasów kiedy grałem i znałem wszystkich, a wszyscy znali mnie, widywałem Cię. Uwagi mej nie przyciągałeś, iż na chatcie zbyt często nie pisałeś, ani z nami graczami na voicechatcie nie rozmawiałeś. Lecz gdy pisać częściej będziesz, a godzin twych przybędzie, moje zdanie na Tak będzie. Na razie jestem neutralny, masz lekkie braki co do regularności http://www.gametracker.com/player/exide40/193.110.121.75:29900/ , ale wszystko da się poprawić .
 6. Kiedyś był taki pomysł, ale nie przeszedł .
 7. Po to jest stały gracz .
 8. Na breach #1 jest za dużo adminów, na miejscu @NavySealPL zrobiłbym porządki z osobami, które nie wchodzą od dłuższego czasu . A co do samej rangi nie ma sensu, jak @Limbo się wypowiedział ludzie by nadużywali komend.
 9. @Adele Ale ty wiesz, że 3 mtf mogą zostać przy bramie by jej bronić?
 10. @Adele magia tej klasy polega na tym, że tylko nieliczni wiedzą poco jest ta klasa i jakie jest jej zadanie . Nie pozdrawiam wszystkich którzy są przeciwko MTF Flame .
 11. Słaby pomysł, wole aby flame został takim jakim jest. Ludzie po prostu nie widzą potencjału tej klasy... A i @Adele nie grałeś jeszcze tą klasą, więc proszę nie mów negatywnie o tej klasie... Azus się dla was męczy robiąc te MTF etc., a tak naprawdę mógłby zostawić ten tryb i wszystko z tym związane, więc uszanujcie to .
 12. @Nikolas chciałbym zaznaczyć, że na Robloxie gdzie ten tryb jest od 2010 albo 2011 roku, ludzie cały czas w niego grają .
 13. Z tego co wiem od Azusa, będą też boty na "zmyłkę". TTT się trzyma .
 14. Jak kolega wyżej zauważył, mogę Ci skrócić bana aby Ci minął o godzinie 15.00, ale daj sobie * w nicku zamiast "p", albo zmień nick jeśli gwiazdka nie pasuje. Z góry dziękuje.
 15. Pomocny, skromny, uczciwy i miły, ale skończmy mówić o mnie. Gracza widzę często na serwerze, a komend nigdy nie nadużywał. Regulamin zna prawdopodobnie lepiej niż niektórzy Admini . Jestem na Tak