Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez PutaMadre

 1. Taka tam teoria

  A myślałem, że na briczu nie jest tak źle...
 2. Metal i Rock

  Widzę, że pojawiło się troszkę nowych utworów, a więc dodam coś od siebie
 3. Z chęcią zagram, tylko potrzebowałbym wprowadzenia
 4. Metal i Rock

  Skoro kończysz piratami, to ja zacznę moim ulubionym utworem od owych bukanierów, a mianowicie Po tym, że utworze przychodzi mi tylko na myśl A na koniec przedsmak albumu od zespołu Grimner. Nie jest to cały utwór tylko kawałki, po których chce się tylko więcej
 5. Metal i Rock

  Podejmuję wyzwanie i podbijam stawkę o oraz @EDIT Dodałem jeszcze utwór zespołu folk rockowego, który jest całkiem miłą odmianą
 6. Metal i Rock

  Nie wiem czy było, ale wpada w ucho Tutaj zostawiam genialny kawałek KORPIKLAANI Tego nigdy wcześniej nie miałem okazji usłyszeć, ale jak wczoraj na to natrafiłem, to mhmmm A na koniec taki inny troszkę utwór, ale ujdzie
 7. [ban] Surv

  Grałeś z kolegą hmmm A tak zupełnie na poważnie, słabe podejście do odwołania i do administracji. Jestem na nie. Postaraj się następnym razem.
 8. Złote myśli TTT

  Kolejny dzień i kolejny wróg tomislava: *DEAD* Dr. Bright: elo masz jutro ddosa na konto steam tomislav
 9. Ban ShadowPlay

  Sprawcy znieważenia funkcjonariusza publicznego albo osoby przybranej mu do pomocy podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności, a w skrajnym przypadku kara pozbawienia wolności w wymianie do 1 roku [art.226 § 1 kk]. Znieważył szisza 7 razy, wydaje mi się, że przedłużenie bana do 7 lat byłoby odpowiednie.
 10. <BR#3> TracerYT |#2

  Nie minął pełny miesiąc od ostatniego podania muerto ;/
 11. <BR#1> BuFFeQ

  Hola hola amigo, chcesz być administratorem na sg będąc adminem u "konkurencji"? Jesteś u mnie muerto + nie grasz pełen miesiąc.
 12. <BR#1>Tornister

  Tornister jest to jedna z bardziej wybuchowych osób na strefie,ale kiedy inni dochodzą do tego co zrobili źle, to tornister dalej będzie się trzymał swojej racji. Ile to razy było, że pisałem spokojnie podważając jego zdanie, a ten we mnie wchodzi tekstem "Nie mam zamiaru rozmawiać z adminem, który gówno robił"no duże X małe d. Po tym jak wróciłem na stanowisko, powiedziałem @NavySealPL, że nie będę się zajmował serwerem tak jak kiedyś, bo ogrywałem sobie wowa i inne tryby strefy. Jak to jest, że tylko ty jako jedyny się czepiasz do tekstów "to tylko bricz" etc, powiedz mi czemu tego nie czepia się taki Alucard czy Limbo? Może mają dystans :))) Co jak co, ale człowiek, który pała taką wrogością do innych strefowiczów,nie powinien pełnić funkcji administratora. Jestem an Nie.
 13. <BR#1> Nazmork

  Nie masz przegranych pełnych 30 dni. Next...
 14. [Perma Ban] An!maL

  Ostatnio miałem okazję poznać An!mala i jest on naprawdę fajnym gościem, jego pojawienie się na pewno ożywiłoby trochę murdera. Jestem za unbanem dla tego tu wikinga.
 15. [Odwołanie od bana Mimi]

  Chłopie, ty za szybko piszesz odwołania, poczekaj sobie kilka miesięcy i dopiero napisz. Ciągłe pisanie tego samego nie poprawia twojej sytuacji...tak mi się wydaje Mówisz, że byłeś graczem, któremu zależy na serwerze, a jednak go obrażałeś.
 16. <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Aktywność poprawiona to i mój głos jest na Tak.
 17. [ban] mz58

  Aż mi się smutno zrobiło, a cały temat zmusił mnie do refleksji o tym co się dzieje na świecie, ile ludzi poszukuje przyjaciół w internecie, okropne, ale jakie prawdziwe. Jestem za odbanowaniem tej osoby, padł on ofiarom odrzucenia.
 18. <BR#1> Dr. Bright

  Śmiem wątpić w to co tutaj wypisujesz. Zapomniałeś chyba, że taki tako https://www.gametracker.com/player/Tako/193.110.121.75:29900/ też ma zaufanego, z resztą ja też https://www.gametracker.com/player/Puta Madre Espanol Inqusition/193.110.121.75:29900/, chociaż i tak mam więcej godzin niż niektórzy zaufani... Co do podania jestem na nie, ponieważ popieram prawie wszystko co napisały osoby nade mną.
 19. Jaka to gra?

  Mount & Blade Warband
 20. Metal i Rock

  Może uda się postawić temat na nogi, po raz kolejny? Ostatnio pojawił się remaster już starego kawałka, ale jest dobry tak jak jego poprzednia wersja, albo nawet lepszy? Jeszcze utwór szwedzkiego zespołu-Grimner, refren wpada w ucho
 21. Złote myśli TTT

  *DEAD* Grażyna: zbanujcie tego jebanego dzieciaka [Server] Grażyna poszedł sobie. (STEAM_0:1:121456712) God banned Grażyna for 10080 minute(s) (Brak kultur, obrażanie)
 22. Skarga na 4 osoby #br1

  Ss numer 1: Każdy scp mógł go zabić, więc nie dawało mu to żadnej przewagi Ss numer 2: Dałeś 2 ss osoby, która może chciała odbugować śluzę, nie dałeś żadnego potwierdzenia, że jest zbugowana Ss numer 3: Skąd pewność, że ten "naukowiec" to nie szpieg CI, czemu nie dałeś ss jak go oglądałeś? Jeśli polecą bany, będą one naprawdę bardzo naciągane.
 23. Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  3. Zwycięstwo niewinnych poprzez timeout 2.00 - 2.14
 24. [TTT] Pitagoras

  Emm, nie minął miesiąc od ostatniego podania.
 25. <TTT> God

  Rdmuje mnie jihadami, wydaje mi się, że jest dobrym materiałem na operatora. Jestem na tak. całkiem miły gracz
×