Wilczy

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Wilczy

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

78 wyświetleń profilu
 1. Wnioskując z tego, co reszta graczy pisze i mówi (na serwerze) na ciebie @Nexiooo<3 oraz to, że oszukałeś prawie całą administrację, która miała tylko z tobą same problemy, jestem za tym, aby nadać ci bana permanentnego.
 2. Przypadku komendy "votekick" nie przyuważyłem, żeby osoba z rangą "stały gracz" tego nadużywała . To wątpię żeby tak było z komendami "votegag" czy "votemute". Zawszę te komendy można nadać randze wyższej niż "stały gracz", aby administracja się niepokoiła . Każdy jest graczem (też tak uważam), lecz czemu gracz, który chce wesprzeć jakoś serwer musi wstąpić do administracji ? Jeżeli chcesz traktować każdego tak samo to powinny być alternatywy dla osób, które spędzają cały czas na serwerze i przestrzegają wszystkiego, lecz nie chcą pisać podania, a zarazem administracja im ufa. Stara mechanika nadawania rangi stróża była dobra dla serwera.
 3. Ponad 30 administratorów jak już (serwer dla normalnych graczy ma 48 slotów) . Lecz sam fakt, jak teraz serwery breacha, po przez przechodzące zmiany cierpią z powodu zmniejszeniu ilości występujących serwerów, że na siłę gracze wbijają na serwer breacha #1 , bo brakuje dla nich miejsca. Uważam, że powinny występować jakiekolwiek niższe rangi od rangi "operatora", które umożliwiają kontrolę na serwerze. Niestety nie każdy administrator jest aktywny czy nawet nie siedzi 24 godziny na dobę. Serwer tak naprawdę tworzą gracze i powinny też dbać o niego po przez nadaniu odpowiednich uprawnień im (przez rangi).
 4. Rangi typu zaufany i stróż już nie występuje na breachu. Co odnośnie rangi "czatownik", bym wolał bardziej przywrócić poprzedniej rangi jakie widniały na serwerze. Dodatkowym pomysłem preferował bym nadaniu w randze "stały gracz" możliwość "votegag" czy nawet "votemute", co by rozwiązało problem jak by nie było w tym czasie administracji na serwerze.
 5. Obecnie MTF Flame posiada 100 hp ,bo występuje problem z ilością hp na serwerze. Ciężko stwierdzić, jakby działał ze zwiększoną ilością zdrowia, która jest obecnie preferowana (czyli 330 hp). Jest jeszcze problem z SCP-1048 (mały miś), który swoim krzyczeniem (na lewym przycisku myszy) jest wstanie zmniejszyć hp w klasach ludzkich (oprócz SCP-035), które posiadają powyżej 100 hp (np. 125 hp) do 100 hp. Jakby te błędy były by naprawione, to wtedy można było by stwierdzić, czy rzeczywiście MTF Flame jest bezużyteczny bądź nie. Teraz będzie trzeba czekać na fixy od @azuspl, żeby naprawił te błędy, aby sprawdzić MTF Flame w 100%.
 6. Co odnośnie bana to ja ci go nadałem. Jak napisał wyżej @NavySealPL, nie mogłeś mieć sojuszu, lecz... okazałeś skruchę i powinieneś otrzymać zmniejszoną karę, a nawet unbana. Na przyszłość czytaj regulamin, aby uniknąć jakiejkolwiek kary.
 7. Jestem na tak TNTstars jest godnym do zaufania graczem. Pomimo 14 lat jest ogarniętą, miłą, skromną osobą oraz posiada normalny głos. Przebywa długo i często na serwerze. Gracze go znają doskonale z serwera i każdy go lubi. Zna doskonale regulamin i pomaga innym graczom na serwerze. Jako "stróż" pełni znakomicie funkcje na serwerze ,przy tym nie zdarzyło mu się nadużywać żadnych komend. Jak dla mnie TNTstars powinien otrzymać stanowisko administracyjne .
 8. Jestem na tak Nie znam Tronisia zbyt dobrze, ale słyszałem jak rewelacyjnie sobie radził jako, administrator na serwerze #2. Nie wydaje mi się, że chwila nieobecności by skreśliła Tronisia nadania mu praw administracyjnych. Stracone godziny można łatwo nadrobić. Jak sam przyznał miał temu powód i obiecuje poprawę. Szkoda nie przyjmować takiego gracza do administracji .
 9. Jestem na tak Limbo jest znanym, doświadczonym i dobrze cenionym adminem z serwera breacha #1. Godnie reprezentuje strefę gier. Zawsze sprawiedliwie podchodzi do sytuacji na serwerze. Uważam, że nie zależnie na ilość posiadanych godziny przez Limbo na serwerze breacha #2, będzie pomocny jako administrator. A co do regularności zawsze można to odrobić w czasie
 10. 1. 20 lat 2. [email protected] 3. STEAM_0:1:107041668 4. Nigdy nie byłem adminem. 5. Chciałbym zostać administratorem sieci SG, ponieważ uwielbiał ten tryb, gram codziennie oraz przez cały czas poświęcam wolną chwilę z tym trybem. Jestem wyrozumiałą, miłą i sympatyczną osobą. Znam doskonale graczy z serwera i trzymam z nimi dobry kontakt. Regulamin trybu znam od A do Z , nie stanowi dla mnie on żadnych problemów. Zawsze, gdy mam wątpliwości dopytuje się administratorów z breacha #1, a szczególnie samego twórce @Minak a, gdzie uważam, że odwalił świetną robotę przy tworzeniu tego regulaminu. Jako stróż na serwerze nigdy nie zdarzyło mi się nadużywać żadnych komend. Gdy gracze oczekują pomocy zawsze jej udzielam. Staram się pilnować porządku na serwerze i zawsze informuje graczy na temat regulaminu, aby się trzymali według niego. Jak zauważę, że jakiś gracz nie przestrzega zasad trybu, czy nawet nie zachowuje się odpowiednio to informuje administratorów o tym. Niestety, nie zawsze każdy administrator jest dostępny, co powoduje delikatny chaos na serwerze. Uważam, że dodatkowa pomoc zawsze się przyda.
 11. A ja to co ?
 12. Miałem podobny problem z teksturami, których nie widziałem, lecz to naprawiłem. @matix044 jak dla mnie powinieneś od-subskrybować wszystkie addony związane z garry's modem. Potem, bym sugerował zrobić format w komputerze(reinstalacja systemu), ponieważ coś w systemie może ci blokować łącze , co powoduje, że nie możesz pobrać pełnego contentu do garry's moda. Po formacie spróbuj od razu zainstalować garry's moda , przy okazji zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej. Po wykonaniu tych czynności spróbuj wbić na serwer breacha. Contenty powinny się same ściągnąć, po przez wbicie na serwer. Jeżeli nie będziesz miał nadal tekstur to wpisz na serwerze komendę na czacie "!tekstury" (jest to paczka wszystkich addonów/contentów, które serwer potrzebuje), oraz abyś nie miał errorów to ściągnij również Game Content CS:S i wypakuj go z folderem do "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod\garrysmod\addons" (możesz mieć inna ścieżkę). Jak będziesz miał problem z wypakowaniem Game Content-u CS:S to masz tu jeszcze film przedstawiający jak to poprawnie zrobić. Mam nadzieję ,że w jakimś stopniu pomogłem :D.
 13. Najpierw musisz od-subskrybować wszystkie addon-y z Garry's Mod-a i potem odinstalowujesz grę z biblioteki steam oraz po wykonanej czynności trzeba usunąć folder Garry's Mod-a z "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod" (możesz mieć inna ścieżkę). Po zrobieniu tego, zainstaluj Garry's Moda z biblioteki steam i po zainstalowaniu wejdź na serwer breacha. Jeżeli nadal będziesz miał jakiekolwiek problemy to za-subskrybuj addon-y od azusa oraz abyś nie miał errorów to ściągnij Game Content CS:S i wypakuj go z folderem do "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod\garrysmod\addons" (możesz mieć inna ścieżkę). Jak będziesz miał problem z wypakowaniem Game Content-u CS:S to masz tu jeszcze film przedstawiający jak to poprawnie zrobić. Mam nadzieję ,że w jakimś stopniu pomogłem :D.
 14. Jeżeli nie zadziałało to, co ci przedstawił @Minak , to proponuje od-subskrybowanie wszystkich addon-ów z Garry's Mod-a i potem odinstaluj gre z biblioteki steam oraz po wykonanej czynności usuń folder Garry's Mod-a z "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod" (możesz mieć inna ścieżkę). Po zrobieniu tego, zainstaluj Garry's Moda z biblioteki steam i po zainstalowaniu wejdź na serwer breacha. Jeżeli nadal będziesz miał jakiekolwiek problemy to za-subskrybuj addon-y od azusa oraz abyś nie miał errorów to ściągnij Game Content CS:S i wypakuj go z folderem do "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod\garrysmod\addons" (możesz mieć inna ścieżkę). Jak będziesz miał problem z wypakowaniem Game Content-u CS:S to masz tu jeszcze film przedstawiający jak to poprawnie zrobić. Mam nadzieję ,że w jakimś stopniu pomogłem :D.
 15. Obecnie SCP-106 jest znerfiony. Maksymalnie może nabyć maksymalnie tylko 2500 hp czyli jego statyczna ilość hp. Zmieniając cokolwiek teraz, mogło by negatywnie płynność na balans rozgrywki. Według regulaminu SCP-106 nie może kampić na moście(tam gdzie się respi) i nie może od razu chwytać ludzi po wyjściu wymiaru łuzowego, również w wymiarze łuzowym nie może ich przechwytywać. Usunięcie podpowiedzi, jak wyjść z wymiaru łuzowego, by skutkowało "game overem" dla większości graczy, z potyczką z nim, a taki zamiar dla serwera 4fun był by słaby. Serwer #1 i #2 breacha jest tworzony dla graczy, co skutkuje że musi zachować równowagę między wszystkimi klasami i nie może wszystkiego uwzględniać na podstawie wiki SCP, czy też samej gry. Uważam ,że SCP-106 jest na razie równoważony na tle rozgrywki z tym nerfem na hp i nie powinien teraz sprawiać problemu przy zabiciu go.