Skocz do zawartości

Łebski

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Łebski

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z internetu
 1. <BR#1>Zaufany Happy

  Powiem tak, znam hapiego z serwera od dawna i sprawiał wrażenie uczciwego i ,,zaufanego,, gracza. Jednakże po mojej półtora miesięcznej przerwie wiele rzeczy mogło ulec zmianie patrząc po negatywnej opinii @NavySealPL. Podsumowując ogólnie byłbym na tak ale nie jestem w temacie i nie wiem jak jest obecnie więc pozostanę neutralny.
 2. [Skarga] Krychu

  Dziecko radził bym ci przyhamować z obrażaniem administracji, łamania regulaminu i myśleniem że cały świat kręci się wokół ciebie. Jeśli nie zastosujesz się do zasad panujących na serwerach strefy gier to proszę na ów serwery nie wchodzić. W przeciwnym wypadku zostanie uruchomiona procedura ukarania twojej osoby. Z poważaniem Łebski
 3. BR#1 Najort

  Powiem tak, patrząc na zachowanie na serwerze byłbym skłonny dać ci pozytywną opinię. Jednakże administrator strefy gier powinien świecić przykładem dla innych graczy a niestety twoje konto steam nie wskazywało by na to. Ponadto kłamstwa w podaniach także nie są dobrą rzeczą bo kto wie czy w tym podaniu też niema fałszywych danych (krótko mówiąc straciłeś wiarygodność). Dodam jeszcze że sama obecność na serwerze nie zagwarantuje ci miejsca w administracji ponieważ to nie tylko godziny gry się liczą ale również charakter człowieka i jego zachowania. Tak więc przykro mi ale jestem na nie.
 4. MTF Flame czyli ŚMIEĆ

  Powiem tak według mnie MTF Flame jak na prędkość tej postaci zadaje znikome obrażenia więc jestem albo za zwiększeniem dla niego obrażeń albo za usunięciem. Pozdrawiam Łebski
 5. <JB> Deb

  Jestem na tak, Deb świetnie spełniał funkcje operatora na breachu i myślę że na JB poradzi sobie tym bardziej.
 6. 1. Wiek: 18 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:97422213 4. Bardzo dawno temu na serwerach terrarii i minecrafta, natomiast w garry's modzie nie byłem. 5. Więc gram na tym serwerze już bardzo długo i w zasadzie jeśli w coś gram to przeważnie jest to właśnie ten serwer. Pomagam często i gęsto różnym nowym graczom oraz upominam ich do przestrzegania regulaminu, który jest kluczowy do zachowania ładu i porządku na serwerze. Jestem zdyscyplinowany ponieważ pochodzę z rodziny o tradycjach wojskowych. Ponadto jestem miły, szlachetny, kulturalny i dobrze wychowany. Chciałbym całym sobą wspierać administrację, zagubionych pouczać a szczególnie opornych karać. 6. Znam język angielski na poziomie rozszerzonym oraz język rosyjski na poziomie podstawowym.
×