Skocz do zawartości

bartosz.korz

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O bartosz.korz

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Skype
  bartosz.korz

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:140492356
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z McDonalda
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

124 wyświetleń profilu
 1. [BAN] Niunek

  Popieram.
 2. Mapa do usunięcia-nimo's house

  Popieram, razem z Bananem sprawdzałem tą mapę. Dodam tylko, że wczoraj na tej samej mapie kiedy zamieniłem się w pewien kubek i z niewiadomych mi przyczyn stałem się nieśmiertelny przez prawie całą rundę.
 3. TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Ostatnio na serwerze TTT Kyle miał akcję miesiąca: Kyle(detektyw) - Dobra wziąłem to dna Kyle(detektyw) - Chyba bartosz.korz go zabił bartosz.korz(innocent) - Były kredyty? Podaje Kyle ciało a on nagle strzela we mnie pół magazynka i mnie zabija. Ciało, z którego Kyle wziął dna to było ciało traitora
 4. [TTT] Bartosz.Korz

  Masz rację, jednak teraz to nie ma sensu, spróbuję za rok. Proszę o zamknięcie tematu i odrzucenie tego podania.
 5. [TTT] Bartosz.Korz

  Nie, na serwerze nie jest za ''zielono''(ok. Pół dnia jest jakiś operator /administrator, a drugie pół sami gracze).
 6. [TTT] Bartosz.Korz

  1. Wiek (preferowany >= 16) = 14 2.Adres e-mail = bartosz.korz@gmail.com 3. Steam id : STEAM_0:0:140492356 , profil steam : https://steamcommunity.com/id/bartoszkorz , Gametracker: http://www.gametracker.com/player/Bartosz.Korz/193.110.121.77:27015/ oraz Sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=bartosz.korz&Submit=Search 4. Czy byłeś kiedyś adminem? W garry's modzie niestety jeszcze nie , ale znam podstawowe komendy. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG? Ponieważ często dużo osób łamie regulamin pod nieobecność admina mimo zwracanych przeze mnie uwag, a potem sobie uciekają jakby nigdy nic. Wiem, mój wiek jest o 2 lata mniejszy od preferowanego,ale przez to mogę być bardziej aktywny niż inni operatorzy, dzięki czemu na serwerze zapanuje większy porządek. Jedyny minus to brak mikrofonu ,ale to raczej nie jest wielkim problemem. Moją zaletą do bycia operatora jest również to , że znam regulamin , pomagam graczom , mam prawie 300 godzin na serwerze oraz nie mam żadnych banów (nie licząc KB). Ps.Wiem, że rekrutacja zamknięta, ale warto spróbować.
 7. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Zmieniam zdanie z Neutralny na 85% TAK , ponieważ edzio mimo iż nie używa mikrofonu(tak samo jak ja) to może faktycznie być dobrym operatorem. PS. Nie mogę już edytować posta ;/
 8. Minecraft

  Mimo iż w minecrafta nie grałem rok to zgłaszam się do gry.
 9. Propozycje i pomysły

  Faktycznie, jest to również dobry pomysł, tylko nie koniecznie musi być to wyświetlane na środku ekranu, po prostu jest lista graczy, którzy dostają w danym momencie jak napisałeś możliwość votowania przy nieobecności admina. Jestem za.
 10. Propozycje i pomysły

  Zapomniałem dodać, że jeszcze mogłyby być wyjątki dla niektórych. @edzio72 no może 350-400, to może być jeszcze do zmiany. Mówię, że za zgodą administracji, a tacy raczej nie będą trollować, a jak będą to ranga tej osobie zostanie odebrana.
 11. Propozycje i pomysły

  Według mnie dobrym pomysłem jest dodanie rangi ,,Starszy gracz'' , którą będzie można otrzymać po minimum 300 godzinach grania na serwerze oraz po zgodzie administracji(podobnie jak na trybie ,,murder'').Starszy gracz miałby dostęp do komend tj. votekick, votegag i voteslay. Ranga szczególnie przydała się jak nie ma administracji ,ponieważ wtedy osoby nie zawsze przestrzegają regulaminu.
 12. [SKARGA] Krystian, Kapitan foxy

  Dodatkowo dodam, że w jednej rundzie współpracował kapitan foxy(traitor) i Krystian (detektyw), a wyglądało to tak, że Krystian krył kapitana.Sam byłem wtedy na serwerze i to co napisał Mr.Edzio jest prawdą.
 13. <TTT : MR.Edzio72> <Operator>

  Jestem Neutralny, ponieważ jednak brak mikrofonu może być uciążliwy w dawaniu ostrzeżeń, a większość ludzi ma gdzieś ostrzeżenia na chacie,ale z drugiej strony gracz faktycznie na serwerze siedzi już długo i rozumie regulamin.
 14. Wskrześmy serwer...

  Wiem, napisałem grywalny w sensie żeby byli na nim gracze,ponieważ bez nich nie da się grać.
 15. [TTT] Wizio

  Jestem na TAK ,Wizio jest bardzo porządnym graczem.
×