[email protected]

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O [email protected]

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

61 wyświetleń profilu
 1. Nexio, mogłem cię votekickować na podstawie punktu 15. bo złamałeś punkt 14. i 14.1, oraz 16. regulaminu.Zrobiłem to dwa razy, bo nie było żadnej administracji, a jak Ezral powiedział żeby tego nie robić, przestałem.Po za tym, chce zobaczyć nagranie na którym nazwałem cię downem.
 2. Przychylam się do prośby użytkownika Święty.Ja też miałem kilka razy do czynienia z graczem Nexioo<3, i mogę potwierdzić, że złamał punkty regulaminu: 13. Zakaz spamowania na czacie. 14. Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie jeśli masz piskliwy i/lub drażniący głos, nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). 14.1. Zakaz zagłuszania, przerywania administratorowi, gdy prowadzi rozmowę w sprawie rozpatrywanego zgłoszenia, ogłasza informacje związane z serwerem itp 15. Gracz może zostać wydalony z serwera, jeżeli jego zachowanie jest kłopotliwe i/lub uciążliwe, lub na prośbę ogółu graczy, szczególnie jeśli nie zna / nie posługuje się językiem polskim. 16. Zakaz obrażania innych. Można przeklinać z umiarem, lecz jeżeli ktoś Ci zwraca uwagę, że przesadzasz, to opanuj swój język.16.1. Szczególny zakaz znieważania administratorów. 25.4 Zakaz używania umiejętności SCP (Prawy Przycisk Myszy), w okresie po zakończeniu rundy (napis 'Runda kończy się w tym miejscu'), a przed początkiem następnej. 25.8. Zakaz 'pixel walkingu' - wchodzenia na przełączniki, znaki, przyciski na ścianach, ramy drzwi itp. W czym 13 i 14 wielokrotnie.I smuci mnie to, że odebrano możliwość votekicku, mimo tego, że stali gracze robili tylko to na co pozwalał im 15. Punkt Regulaminu.Jeśli chodzi o samego Ezrala, proszę by sam się wypowiedział na ten temat, bo według mnie votekick na podstawie 14. i 14.1. punkty regulaminu jest uzasadniony w 100%.
 3. @Wilczy @NavySealPL Obiecuje, że przed ponownym wejściem na serwer przeczytam cały regulamin jeszcze raz, i będą uważał na aktualizację.A jeśli ponownie coś zrobię nie tak, nie będę się odwoływać.
 4. 1 Nick: NocnyTajemnik 2 Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3 link do ban:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=NocnyTajemnik&Submit=Search 4 Powód:Tak współpracowałem jako SCP z klasą D na serwerze #1, bo nie ma już buldożera, i chciałem tylko uciec.Po za tym jak wyjechałem z windy na górę(był zemną jeden D) zaatakowałem go po daniu mu kilku sekund na ucieczkę, ale że byłem nie śmiałkiem nie udało mi się go zabić, do tego wlazł do samochodu(jak na chwilę wysiadł zaatakowałem go, ale do niego wrócił).Inaczej uciec nie mogłem bo wybiłem innych MTF i nie było wsparcie, a przynajmniej ja go nie widziałem.Ps.Potem faktycznie był za mną jeden D, ale wiedziałem, że umie grać, bo kilka razy mi uciekał(poza tym też miał samochód), więc pobiegłem do wyjścia. 5 Coś od siebie:Naprawdę przepraszam za zaistniałą sytuację i obiecuję, że to się już nie powtórzy.To mój pierwszy ban i prosiłbym o jego skrócenie do jednego dnia, bo jednak coś złego zrobiłem.
 5. 1 Nick: NocnyTajemnik 2 Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3 Dowód: Najpierw wstawiam screen przed utratą, potem po. 4 Godzina: od 22:30 do 23:05 3 czerwca 2017r 5 Okoliczności: do 21:50 grałem długo na #2(screen 1) potem jak chciałem na niego wrócić miałem buga na latanie, zmieniłem więc serwer na #1 i akurat zostałem wsparciem, gdy runda się skończyła okazało się, że znowu straciłem EXPa. Ponowny powrót na #2(screen 2) nic nie dał. 6.Utrata: Straciłem jakieś 7300 EXPa i chciałbym je odzyskać.A i proszę oddać EXPa na serwerze #1 jeśli to nie problem /////// Zrobione Limbo
 6. 1 Nick: NocnyTajemnik 2 Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3 Dowód: 4 Godzina: od 12:30 do 13:30 2 czerwca 2017r 5 Okoliczności: Miałem tyle EXPa i poziom jaki jest na zdjęciu, potem przeszedłem na #4 z #1 by zdobyć więcej EXPa, jak wróciłem okazało się, że mam tylko 2lvl i 400 expa z #4. 6.Ilość utraconego EXPa: Straciłem w sumie 7236 EXPa(tym razem oczywiście), chciałbym je odzyskać. Jak coś screen z teraz: /////// Zrobione Limbo