unsuitable

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O unsuitable

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

15 wyświetleń profilu
 1. kolego takie rzeczy z tego co się orientuje to ma się pisać tutaj
 2. Przydałoby się dodać więcej możliwości zdobycia karty 3/4 dla D w sensie bo teraz wszyscy idą do ulepszarki bo to najprostsze, gdyby było więcej takich łatwo dostępnych miejsc gdzie zdobędziesz karte jak będziesz miał coś to połowa pójdzie tam, połowa pójdzie tu. Nie wiem np. ukryć 4 za szybą, ale żeby tam wejść musisz mieć łom, albo broń rozumiem, że modyfikacja mapy nie wchodzi w gre, ale chodzi mi po prostu o dodanie alternatywy w stosunku do ulepszarki
 3. a nie można po prostu użyć wbudowanego w ulx afk kickera? nie wiem posiłki wbijają po 3 minutach to ustawić afk kicka na 2 minuty, no chyba, że się to gryzie z trybem obserwatora jak jesteś martwy.
 4. Jeszcze sobie przypomniałem, żeby się spytać czy odinstalowywanie było dokładne? bo często zostają śmieciu pokroju ustawień w C:/Dokumenty wiadomo Terrarria coś tam bo tak jak mówisz grałeś 2 miechy temu i mogłeś nie skapnąć się, że takie śmieci ci tam zostały, kiedyś ze skyrimem miałem podobny problem jak robiłem reinstall i to właśnie było od tych śmieci bo installer zamiast je podmienić, zwyczajnie pomijał.
 5. Większość problemów związanych z ta grą: 1. Pobierz Microsoft Silverlight + Frame 4.0 https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=20914 Odniesienie https://forums.terraria.org/index.php?threads/terraria-wont-launch-no-error-message.21615/ Gość miałpodobny problem i pisze, że to mu pomogło. 2. Uszkodzona bądź wybrakowana instalacja NET. Frameworka, updaty windowsa czasem to psują. 3. Sprawdź czy masz aktualne microsoft redistributable c++, ponoć czasem z tym ktoś ma problem choć wątpliwe. Inaczej pomóc nie potrafię
 6. Takie tryby mają to do siebie, że szybko się nudzą i mniej więcej server będzie miał 0 graczy po max tygodniu, lepiej wbijać ekipą na servery angielskie, które zresztą pustkami świecą, zresztą to samo tyczy się innych pomniejszych modów. Właściwie jedyne co się jak narazie opłaca hostować z gmoda to TTT, Breach i różne wersje RP, no i może zombie survival, ale to bardziej popularne wśród angielskojęzycznej części Community gmoda.