Skocz do zawartości

kamil///

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kamil///

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198191130486
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

695 wyświetleń profilu
 1. [Mute] Icetea

  @pomidor™ Z tego co widzę, kary wróciły.
 2. Crashe serwera

  11.01- 19:43 JB_clouds koniec rundy, utrata połączenia
 3. Propozycje map

  jb - ba_jail_canyondam - ba_jail_resurrection - ba_jail_MinecraftParty_v6 - jb_sides_v1a - ba_jail_electric_aero_v1_3 course -mg_iceman_journey mg_acrophobia_run_v1 - mg_amaspace_course - mg_mythical_course - mg_siberdev_fixed *- Podmieniłem niepoprawnie działającą wersje mapy mg_acrophobia_run, na działającą ~ rzuf
 4. Crashe serwera

  Data: 5.12 Mapa: jb_moonjail Krótki opis sytuacji: Skończyła się pierwsza runda, utracono połączenie
 5. Wyrzucenie kilku jaily

  Właśnie te mapy na czas powinny być, a combat surfow i tak jest dużo.
 6. [Plac Zabaw] Rzuf

  zna regulamin, jest aktywny/pomocny. Na tak!
 7. Może by tak zmienić typ serwera?

  Gungame na różnych mapach z warsztatu byłby naprawdę ciekawy.
 8. [Plac Zabaw] janek

  Na tak, miły, z dystansem do siebie
 9. Zaproponuj konkurs

  Moze powtórka? Mistrz surfa, szczur nad szczurami, szeryf westwooda?
 10. Problem z Errorami |CS:GO

  A sprobuj usunąć pliki z PZ w folderze z gra.
 11. Plac Zabaw; leny the nub

  Na tak, miły, opanowany gracz.
 12. [Plac Zabaw] Snetry

  Na tak, miły, spokojny.
 13. [PERMBAN] kamil\\\

  1. Nick, na który została nałożona kara: kamil\\\ 2. Steam ID: STEAM_0:0:115432379 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:115432379&advType=steamid 4. Opis sytuacji: Publicznie udostępniłem dane osobowe jednego z administratorów serwera/Multikonto. 5. Coś od siebie: Bana dostałem w sierpniu, po odwołaniu został skrócony mi do miesiąca. Gdy moje multikonto zostało zbanowane podczas gry na serwerze (gdy Pomidor napisał mi na pw, że musi dać mi bana, zachowałem się nie odpowiednio) Bardzo żałuję tego co zrobiłem i wiem, że moje zachowanie nie było odpowiednie.. Dezyla chciałbym przeprosić jeszcze raz, choć wątpię że cokolwiek to zmieni. Na serwer bardzo chciałbym wrócić, proszę o danie mi OSTATNIEJ szansy i obiecuję, że jeżeli została by dana mi ta szansa nie zmarnuje jej i nie będę sprawiał jakichkolwiek problemów.
 14. [PERMBAN] kamil\\\

  Merax, to juz nawet nie chodzi tutaj o to ze czułem się "niewidzialny". Na multikoncie odezwalem się kilka razy i myślę, ze wystarczyło wspomnieć Pomidorowi ze byłem to ja.
 15. [PERMBAN] kamil\\\

  1. Nick, na który została nałożona kara: kamil\\\ 2. Steam ID: STEAM_0:0:115432379 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:115432379&advType=steamid 4. Opis sytuacji: Zostałem ukarany pbanem za udostępnienie danych osobowych jednego z Administratorów/Multikonto 5. Coś od siebie: Po drugim odwołaniu napisanym przez Bonka i przeproszeniu Dezyla, ban został skrócony nam do miesiąca. Niestety moja kara wróciła po tym, jak Pomidor zobaczył że gram na multikoncie. Minęło już kilkanaście dni od ''tego wszystkiego'' i przemyślałem wszystko jeszcze raz.. Została dana mi szansa, którą zmarnowałem tylko i wyłącznie z własnej głupoty. Chciałbym przeprosić Dezyla za to co zrobiłem, za stratę czasu i za to że nie wykorzystałem danej mi szansy..
×