Skocz do zawartości

Czachan

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Czachan

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  czahan
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Propozycje rund specjalnych

  1) 1.Nazwa rundy: Wampiry 2.Opis rundy: "Twoje hp spada! Zabij kogoś by się uleczyć" 3.Zasady rundy: Każdy gracz otrzymuje nóż, a hp wszystkich spada o 1pkt na sekundę. Gdy kogoś zabijemy, dostajemy hp. Wygrywa ostatnia żywa osoba. 2)(tak opcjonalnie bo chyba dużo roboty by z tym było ) 1.Nazwa rundy: To największy problem bo nie mam pojęcia 2.Opis rundy: "Zastrzel mordercę, by się nim stać. Bądź nim jak najdłużej." lub "Zastrzel mordercę i uciekaj!" 3.Zasady rundy: Każdy oprócz mordercy dostaje rewolwer, morderca nie ma noża. Zadaniem mordercy jest przetrwanie jak najdłużej. Gracz, który go zastrzeli staje się mordercą(wtedy ten poprzedni morderca staje się świadkiem z rewolwerem). Ogólny cel to bycie mordercą przez jak najdłuższy czas. Na koniec rundy na czacie powinien się pojawić napis, kto wygrał. Runda trwa maks. 4-5 minut. Żeby utrzymać jakąś równowagę morderca mógłby mieć odejmowane -1 hp na sekundę. No i przypominam że normalnie za zabicie mordercy jest 10 pkt, a trochę morderców padnie podczas tej rundy... (✿◕‿◕)
 2. <M> Adlino

  W skrócie: Plusy: Nie chce mi się wypisywać xd. Minusy: ERROR 404 Minusów nie znaleziono Po konsultacji z moimi kotami jestem na TAK
 3. (M) Fluttershy

  grałem z nim na serwerze, mogę potwierdzić że utrzymuje porządek na serwerze i przestrzega regulaminu jestem za (✿◕‿◕)
 4. [ban] Czahan

  faktycznie źle dobrane słowo nie znam żadnego "gangu". gram dla dobrej zabawy a nie tytułów ludzie nawet na voteslaye na afków nie głosują, więc do tej pory ranga nic nie zdziałała, i nie uważam się za jakiegoś wyższego od innych, jestem sobą i mogę grać bez stałego, ważne żeby bawić się z innymi pozwolę sobie przytoczyć w skrócie historię z mojego życia która jest trochę nie na temat ale ją lubię: kilka lat temu powiedziałem komuś że go nienawidzę, rok później byliśmy już kolegami wracając do "gangu" to każdy jest sobą i nie mogę słuchać jak ktoś tak mówi o moich kolegach, a administracja Nie ma serwera głęboko w poważaniu Oni tworzą miejsce gdzie można poznawać nowych ludzi i z nimi grać. To takie świetne jak serwer łączy ludzi nie wiem skąd nagle moja pewność siebie pewnie ta odpowiedź może być uznana za nie poważną, ale chciałem napisać co o tym myślę
 5. [ban] Czahan

  zastanawiałem się chwile czy się wypowiadać. Zacznijmy może od tego trochę dziwnego aspektu tu się z tobą zgadzam. faktycznie to wkurzające (dostawałem wiadomości żebym zdjął skina bo ją "przyciąga"), ale sytuacja ze mną trochę na odwrót się przedstawiała. nie jestem żadną małpą i na nią nie lecę, po prostu się przyjaźnimy. nie będę cytował reszty twojego postu, to twoja wersja zdarzeń, mam nadzieje że nie pisałeś jej w aż tak wielkim gniewie. nie wiem czemu mnie nienawidzisz, ale zauważałem to już wcześniej. Nie myślałem nigdy że jakaś dziewczyna może narobić tyle kłopotów rozumiem że jesteś sfrustrowany,mogę drugi raz przeprosić za tą akcje. Jestem spokojną osobą i nie będę się kłócił. Nie nie byłem świadomy. Nie chciałem nikogo urazić Przykro mi że takie rzeczy się dzieją. Tak jak pisałem, uczymy się na błędach. To chyba wszystko.
 6. [ban] Czahan

  1. Nick, na który została nałożona kara: czahan 2. Steam ID: STEAM_0:1:155652669 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Czahan&advType=name 4. Opis sytuacji: No więc byłem mordercą na mapie riverside, misia miała broń, więc schowałem się za skałe i powiedziałem żeby "walczyła" (czyli grała normalnie). Misia gdzieś uciekła do domku, ja pobiegłem za nią śladami , po drodze zabijając kogoś (nie wiem kto to był, kucał za moimi plecami) wszedłem na drabinę i misia powiedziała że nie chce mnie zabijać, wpisała killa w konsoli, ja zrobiłem to samo. Powiem najpierw że faktycznie przez chwilkę stałem zamiast ją zabić i jest to naruszenie zasad gry. Jako stały gracz muszę znać regulamin i go przestrzegać więc, rozumiem że mam dłuższą karę. Teraz przedstawie czemu chce skrócenia bana. Cała akcja chyba trwała około 2 minuty, podczas tego (jeśli mnie pamięć nie myli) zabiłem 1 osobę. Reszta osób na serwerze nie ucierpiała za bardzo (oprócz tej jednej). Chyba nie było upomnień (jeżeli się mylę i ich nie widziałem to przepraszam) Poza tym jest to mój pierwszy ban. 5.Coś od siebie: Stałego gracza otrzymałem parę dni temu, a garry's moda mam od początku wakacji, wtedy zacząłem grać na serwerze. Przez ten czas się wszystkiego uczyłem (i nadal się uczę). Rozumiem mój błąd, ale wszyscy popełniamy błędy i się z nich uczymy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy i dziękuje za wysłuchanie.
×