Skocz do zawartości

Pr!d3

Świeżak
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Pr!d3

 • Tytuł
  Świeżak totalny

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:65536117
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. <TTT> God

  Jestem na TAK, God ma przegrane ok. 150 godzin (na tym nicku, nie wiem jak na innych), jest pomocny i sądzę że powinien dostać swoją szansę. Poza tym nie zauważyłem żeby trolował czy był nie uprzejmy dla kogokolwiek.
 2. 1. Wiek: 18 2. Adres e-mail: [email protected] 3. SteamID: STEAM_0:1:65536117 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakieś 4 lata temu byłem operatorem serwera CS 1.6, niestety nie pamiętam nawet nazwy. Głównie pilnowałem przestrzegania regulaminu. Dodatkowo teraz jestem administratorem serwera SG deathrun. 5. Po 1. staram się pomagać innym graczom, Na pytania nowych staram się odpowiadać oraz tłumaczyć jak coś działa. Znam regulamin i sądzę że dodatkowa para rąk przy sprawdzaniu reportów/ ogarnianiu serwera mogła by się przydać. nie chce tu niepotrzebnie lać wody ale z komendami jestem zaznajomiony, mam około 300 godzin na tym serwerze, trudno mnie wyprowadzić z równowagi {wyjątek stanowią osoby wrzeszczące do mikrofonu pomimo braku mutacji i próśb innych. Są one zazwyczaj natychmiast nagradzane gagiem więc nie utrudniają gry innym} oraz nie nadużywam uprawnień i wypełniam swoje obowiązki.
 3. 1. Wiek: 17 2. Adres e-mail: [email protected] 3. SteamID: STEAM_0:1:65536117 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakieś 4 lata temu byłem operatorem serwera CS 1.6, niestety nie pamiętam nawet nazwy. Głównie pilnowałem przestrzegania regulaminu. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Będąc na serwerze często można zauważyć brak adminów/operatorów, przez co niektórzy łamią regulamin/ drą się (bo nie wiem jak to inaczej określić)/ psują innym zabawę. Dodatkowym problemem jest fakt że z całej administracji serwera regularnie grają tylko 3 osoby. Poza tym staram się pomagać innym graczom, a ranga administratora/operatora by mi w tym pomogła.
×