Skocz do zawartości

Pr!d3

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O Pr!d3

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:65536117
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Propozycje i pomysły

  @VargasOgnistyja nie wiem o co chodzi, pomysł Gerarda bardzo dobry
 2. Czy warto to kupić?

  Jakby co, tu masz małą recenzję, którą uznałem za pomocną
 3. <Br#1> MICHAŁ

  Składnia boli, a twoje podanie to tak naprawdę 2 zdania napisane na odwal. Szczerze, mimo że nie gram na breachu, myślę że tak napisane podanie dyskwalifikuje je z miejsca. Dodatkowym problemem jest twój wiek, a na samym serwerze masz tylko 18 godzin (jeśli grasz tylko pod tym nickiem). Jestem na nie.
 4. Propozycje i pomysły

  To może inaczej, zamiast np. 2 broni pod jednym slotem, dać 2 niezależne zestawy broni zmieniane jakimś zbindowanym przyciskiem? Myślę że to już byłoby łatwiejsze, ale też trochę mocniejsze
 5. Propozycje i pomysły

  Dodatkowy slot na broń dla T Pomysł genialny w swojej prostocie, jednocześnie nie będąc zbyt op, ani za słaby. Mianowicie chodzi o możliwość kupna w sklepiku T bonusowego slota na broń (nie wiem tylko czy na jedną czy cały zestaw). Dzięki temu zdrajcy mogliby korzystać z 2 różnych rodzajów broni co dawałoby im więcej możliwości na polu bitwy. Używasz M24 ale widzisz kogoś blisko? Przełączasz się na galila itp. i go mordujesz. Zabijasz kogoś ze strzelby, zmieniasz na inną broń i nikt cię nie podejrzewa. Co prawda nie znalazłem nic takiego na workshopie, ale raczej dałoby radę go łatwo napisać.
 6. Propozycja DarkRP

  Już to raz było wspominane, ale moje zdanie się za bardzo nie zmieniło. Niestety populacja Gmoda w Polsce to w większości dzieci (około 13 lat) którzy nie potrafili by się dostosować do gry na jakimkolwiek serwerze RP. Już na prostszych trybach jest z nimi sporo problemów, a gdyby mieli sami "tworzyć" rozgrywkę serwer ten szybko trafiłby na czarną listę bardziej normalnych graczy. W ten sposób powstało by odizolowane środowisko pełne dzieci psujące grę każdemu kto wejdzie i skutecznie zniechęcając również do innych serwerów strefy. Jak dla mnie strefa NIGDY NIE POWINNA TWORZYĆ ŻADNEGO SERWERA RP BO TA DECYZJA BYŁA BY STRZAŁEM W KOLANO. Jednak gdyby się znaleźli starsi gracze którzy mogliby ogarnąć ten szajs myślę że frekwencja była by dosyć znikoma, ponieważ by rozgrywka na serwerach RP była satysfakcjonująca ilość graczy na serwerze powinna przekraczać absolutne minimum. Innymi słowy JESTEM NA NIE. Tak jestem leniwy, a serwer i tak by nie wypalił :v
 7. <TTT> DnCiak

  Co tu dużo pisać, idealny materiał na administratora, jestem na TAK
 8. [ban] #1

  Nie rozumiem o co ci chodzi, znajdowałeś się w miejscu niedostępnym dla niektórych scp, czyli złamałeś regulamin. Ban słuszny a ty niepotrzebnie denerwujesz siebie i innych twoim zachowaniem.
 9. [BAN] NikoPL[3.19]

  Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin. Dodatkowo w odwołaniu nie widać nawet cienia skruchy. Jestem na NIE
 10. Propozycja Serwera The Hidden

  Jakby to powiedzieć, problem z trybem The Hidden jest fakt że rozgrywka jest bardzo monotonna, albo biegasz jako niewidzialny morderca i wszystkich wysyłasz na drugą stronę, albo siedzisz i wypatrujesz najmniejszego ruchu i tam strzelasz. Nie żeby coś, serwer można postawić ale podejrzewam, że jego śmierć nastąpi po max 3 miesiącach z powodu małej aktywności graczy. Pewnie będzie stał pusty w kącię przez większość czasu tak jak Melonbomber albo Hex.
 11. Propozycje i pomysły

  @kaszanok Nasz ttt szczyci się brakiem pointshopu, który jakby nie patrzeć przeszkadzałby w grze. Czyli mało prawdopodobne jest jego dodanie.
 12. [4FUN] Akise

  Co prawda nie gram na placyku, ale nie znam lepszej osoby na stanowisko admina/ opa. Akise jest miłym, pomocnym graczem, z którym można pogadać na prawie wszystkie tematy i co ważne, trzyma się regulaminu. Mimo że mój głoś jest tutaj znikomy to jestem na TAK.
 13. Zdaje mi się że zwykłe wyłączenie obrażeń od upadku byłoby problemem, bo na niektórych mapach ludzie byliby po prostu w miejscach niedostępnych dla innych z powodu innej możliwości zejścia. Ale jako że to gumijagody można by to zmodyfikować żeby poza wyłączonym falldamage delikwent odbijał się jak gumowa piłeczka (albo po prostu znacznie zmniejszyć fall damage albo zwiększyć wysokość z której trzeba spaść żeby taki otrzymać :v )
 14. Pssst.... jemu chodziło o podłożenie remote na siebie tworząc w ten sposób lepszego dżihada, bo wysadza i ciało z death fakera to jeszcze ciebie ;v
 15. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest wasz stosunek co do x-marka? Wolicie go czy przywrócenie Gumijagód? Niestety póki co niemożliwe jest wprowadzenie obu na serwer obu gadżetów i jestem ciekaw, który wolicie. (O slowmotion nie piszę bo zazwyczaj tylko to wystarczyło do zapoczątkowania łańcuszka rdm przez nowych graczy :v )
×