Skocz do zawartości

Pr!d3

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O Pr!d3

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:65536117
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Propozycje i pomysły

  To może inaczej, zamiast np. 2 broni pod jednym slotem, dać 2 niezależne zestawy broni zmieniane jakimś zbindowanym przyciskiem? Myślę że to już byłoby łatwiejsze, ale też trochę mocniejsze
 2. Propozycje i pomysły

  Dodatkowy slot na broń dla T Pomysł genialny w swojej prostocie, jednocześnie nie będąc zbyt op, ani za słaby. Mianowicie chodzi o możliwość kupna w sklepiku T bonusowego slota na broń (nie wiem tylko czy na jedną czy cały zestaw). Dzięki temu zdrajcy mogliby korzystać z 2 różnych rodzajów broni co dawałoby im więcej możliwości na polu bitwy. Używasz M24 ale widzisz kogoś blisko? Przełączasz się na galila itp. i go mordujesz. Zabijasz kogoś ze strzelby, zmieniasz na inną broń i nikt cię nie podejrzewa. Co prawda nie znalazłem nic takiego na workshopie, ale raczej dałoby radę go łatwo napisać.
 3. Propozycja DarkRP

  Już to raz było wspominane, ale moje zdanie się za bardzo nie zmieniło. Niestety populacja Gmoda w Polsce to w większości dzieci (około 13 lat) którzy nie potrafili by się dostosować do gry na jakimkolwiek serwerze RP. Już na prostszych trybach jest z nimi sporo problemów, a gdyby mieli sami "tworzyć" rozgrywkę serwer ten szybko trafiłby na czarną listę bardziej normalnych graczy. W ten sposób powstało by odizolowane środowisko pełne dzieci psujące grę każdemu kto wejdzie i skutecznie zniechęcając również do innych serwerów strefy. Jak dla mnie strefa NIGDY NIE POWINNA TWORZYĆ ŻADNEGO SERWERA RP BO TA DECYZJA BYŁA BY STRZAŁEM W KOLANO. Jednak gdyby się znaleźli starsi gracze którzy mogliby ogarnąć ten szajs myślę że frekwencja była by dosyć znikoma, ponieważ by rozgrywka na serwerach RP była satysfakcjonująca ilość graczy na serwerze powinna przekraczać absolutne minimum. Innymi słowy JESTEM NA NIE. Tak jestem leniwy, a serwer i tak by nie wypalił :v
 4. <TTT> DnCiak

  Co tu dużo pisać, idealny materiał na administratora, jestem na TAK
 5. [ban] #1

  Nie rozumiem o co ci chodzi, znajdowałeś się w miejscu niedostępnym dla niektórych scp, czyli złamałeś regulamin. Ban słuszny a ty niepotrzebnie denerwujesz siebie i innych twoim zachowaniem.
 6. [BAN] NikoPL[3.19]

  Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin. Dodatkowo w odwołaniu nie widać nawet cienia skruchy. Jestem na NIE
 7. Propozycja Serwera The Hidden

  Jakby to powiedzieć, problem z trybem The Hidden jest fakt że rozgrywka jest bardzo monotonna, albo biegasz jako niewidzialny morderca i wszystkich wysyłasz na drugą stronę, albo siedzisz i wypatrujesz najmniejszego ruchu i tam strzelasz. Nie żeby coś, serwer można postawić ale podejrzewam, że jego śmierć nastąpi po max 3 miesiącach z powodu małej aktywności graczy. Pewnie będzie stał pusty w kącię przez większość czasu tak jak Melonbomber albo Hex.
 8. Propozycje i pomysły

  @kaszanok Nasz ttt szczyci się brakiem pointshopu, który jakby nie patrzeć przeszkadzałby w grze. Czyli mało prawdopodobne jest jego dodanie.
 9. [4FUN] Akise

  Co prawda nie gram na placyku, ale nie znam lepszej osoby na stanowisko admina/ opa. Akise jest miłym, pomocnym graczem, z którym można pogadać na prawie wszystkie tematy i co ważne, trzyma się regulaminu. Mimo że mój głoś jest tutaj znikomy to jestem na TAK.
 10. Zdaje mi się że zwykłe wyłączenie obrażeń od upadku byłoby problemem, bo na niektórych mapach ludzie byliby po prostu w miejscach niedostępnych dla innych z powodu innej możliwości zejścia. Ale jako że to gumijagody można by to zmodyfikować żeby poza wyłączonym falldamage delikwent odbijał się jak gumowa piłeczka (albo po prostu znacznie zmniejszyć fall damage albo zwiększyć wysokość z której trzeba spaść żeby taki otrzymać :v )
 11. Pssst.... jemu chodziło o podłożenie remote na siebie tworząc w ten sposób lepszego dżihada, bo wysadza i ciało z death fakera to jeszcze ciebie ;v
 12. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest wasz stosunek co do x-marka? Wolicie go czy przywrócenie Gumijagód? Niestety póki co niemożliwe jest wprowadzenie obu na serwer obu gadżetów i jestem ciekaw, który wolicie. (O slowmotion nie piszę bo zazwyczaj tylko to wystarczyło do zapoczątkowania łańcuszka rdm przez nowych graczy :v )
 13. [ban] Gościu

  Co do zmiany awatara, jest to związane z błędem steama. Mimo że profilowe Gościa jest już zmienione na takie które jest mniej ch***we obraźliwe, ale przy uruchamianiu gry przez naszego delikwenta nadal wyświetla się ta dziwaczna abominacja. Jestem skory uwierzyć że zmienił awatar, ale system tego nie wykrył.
 14. Jest to raczej skierowane do graczy, którzy już parę godzin na serwerze mają ale nie ogarniają jeszcze do końca mechanik/trybu, podobnie jak poradnik odnośnie mindgames itp. Co do pomysłu z filmików to musiałby zrobić to ktoś z lepszym blaszakiem ode mnie i pomysłem na pokazanie tego w sensowny i przejrzysty sposób.
 15. Ostatnimi czasy na serwer napłynęła spora fala nowych graczy, którzy nie do końca znają tryb i mechaniki. Było już kilka poradników odnośnie tego trybu ale tak naprawdę objaśniały tylko podstawy (poza kilkoma wyjątkami), dlatego postanowiłem założyć ten temat żeby pokazać nowszym osobom (i nie tylko) parę trików i ciekawostek dotyczących gry. (Uwaga, zawiera lokowanie produktu) -Dron- Wiele osób mimo jakiegoś już stażu na serwerze nadal nie wie jak używać drona. Otóż po aktywacji drona należy zmienić slot broni (najlepiej na magnetosticka lub na brak broni). W ten sposób naciskając ppm strzelamy, a nie niszczymy naszą cenną zabawkę. Warto również pamiętać o oślepieniu czyli lpm. -xmark- Mimo ciekawej właściwości teleportowania się do uprzednio zaznaczonego miejsca, jest kupowany raczej ze względu na wyłączenie obrażeń od upadku. Połączenie tego faktu i recombo umożliwia szybkie przemieszczanie się na otwartych mapach. Należy również pamiętać, że zarowno xmark jak i teleport zabija na raz osobę stojącą w miejscu do którego się teleportujemy -autko- Broń T, bardzo nieporęczna ale jej plusem jest możliwość otwierania drzwi -działko strażnicze- Gadżet detektywa, aby w kogoś strzelało detektyw musi oznaczyć go jako zdrajcę na TAB. Dodatkowo działko strzela automatycznie do osób przebranych, w maskowaniu i zwierząt. Więc jeśli widzisz że działko strzela do kogoś nie oznaczonego jako zdrajca nie bój się go zabić. -kura- Broń wielo funkcyjna, atakuje niewinnych, wybucha przy zabiciu i upuszcza kubełek KFC który może uleczyć osobę która go zje do ponad 100 punktów życia (np. 130). Dodatkowo kury mogą się mnożyć, tylko potrzebują troche czasu To na razie wszystko co wymyśliłem, ale zachęcam do rozwijania tematu i dzielenia się wiedzą.
×