Skocz do zawartości

Sinon ❥ (Asada Shino)

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sinon ❥ (Asada Shino)

 1. <BR#1> SirWilnik

  Chętnie się wypowiem na temat tego podania . Osobiście uważam, iż SirWilnik nada się na tą rolę i można nadać mu okres próbny. Plusy (+): -Masz Zaufanego -Ne nadużywasz komend jako Zaufany, i dobrze wykonujesz obowiązki -Ne sprawiasz problemów -Znasz doskonale regulamin i masz doświadczenie -Wchodzisz regularnie na serwer -Pomagasz mi w rozprawach, będąc świadkiem -Jesteś przyjazny i większość ludzi ciebie zna Minusy (-): Żadne, nawet ich ne masz Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 2. prośba o unbana

  @D.va/Diva Nie mam pojęcia dlaczego napisałeś: Będąc świadkiem i widząc tą sytuację, chciałbym ci przypomnieć, iż bawiłeś się "Wieszakiem" na Spawn'nie MTF jako SCP-1471-A. Jestem za pozostawieniem Bana, ponieważ nie wykazałeś żadnej skruchy + mówisz, że ban był za nic.
 3. <BR#2>Ksenos2521

  Hey Ksenos2521, fajnie że starasz się o Administratora , ale twój czas w grze to zaledwie (2 dni) i tak jak @Adlino nie jestem przekonany czy znasz zasady panujące na serwerze i czy w ogóle poznałeś tryb + dodam jeszcze jedno, aby starać się o Administratora trzeba mieć przegrany co najmniej miesiąc. Moje zdanie pozostaje w tym przypadku na NIE.
 4. [Skarga] Słona Zupa

  Witaj @Adam_k5, zastanawia mnie w tej skardze tylko jedna rzecz, a oficjalnie: Skoro był @Matrix1773 na serwerze,to czemu mu o tym nie napisałeś tylko napisałeś skargę na forum ? Naprawdę,nie rozumiem tego,przecież on mógłby to załatwić .
 5. >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Byłem Adminem na serwerze BF2 (z około 3 lata temu). Jeżeli chodzi o SG Breach to uważam, iż nie miałbym problemów jeżeli chodzi o komendy, po prostu już z wiekiem czasu jaki spędziłem na Breach'u zapamiętałem komendy jakie używa Administracja. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Administratorem sieci SG chciałbym być ponieważ na Breach'u #1 jest odczuwalny brak Administracji,gdzie w większości najbardziej widuję tylko Maxus'a6,Jonk'a2531, czasem Łebskiego a także Limbo . Administratorem chciałbym zostać także dlatego aby pilnować porządku (Jestem na serwerze codziennie, więc myślę iż problemu z tym by nie było a także widzę co się dzieje na Breach'u #1),rozwiązywać konflikty które doszły między graczami przy tym szukając rozwiązania a także pomagać graczom.a także chciałbym sprawdzić się w nowej roli. Uważam, iż powinienem zostać przyjęty ponieważ mam bardzo wysokie doświadczenie, jeżeli chodzi o Breach'a a także już dużo czasu przebywam na Breach'u. Mając Zaufanego nie nadużywam komend i wyrzucam dopiero wtedy gdy nie ma Administracji, a jeśli jest ktoś z Administracji to piszę to na "@" (Oczywiście jeżeli widzę,że ktoś jest AFK, a nie gdy mi ktoś to po prostu napisze na prywatnej wiadomość-pierw muszę zobaczyć czy taka osoba naprawdę jest AFK i czy mineło z około 3 minut). Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać jak najbardziej obu stron przy tym próbując ich pogodzić a w ostateczności dopiero banować jeżeli obie strony nie pogodzą się. Banując taką osobę zwracałbym uwagę na poziom jaki posiada, w sytuację jaką wpadł i czy taka osoba wyraziła jakąkolwiek skruchę. 6.https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/ Ps. Wiem,że może trochę za szybko napisałem kolejne podanie, ale myślę że nie zaszkodzi spróbować jeszcze raz . Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 6. >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Dałem mu Admina,poniewaź myślałem iż mogę mu dać szansę i zaufać (Miałem go nie zapraszać na swojego discord'a na początku).Parę dni później zaczął mi pisać na prywatnej wiadomości czy nie zmienię mu rangi na rangę specjalną która będzie związana z "Ciastkami" (Wiem to może wydawać się dziwne) a ja się na to nie zgadzałem. Później Coobalt zaczął mi znowu pisać abym mu taką rangę dał ale w dalszym ciągu odmawiałem i dodałem aby przestał tak spamić bo go wrzucę z Disord'a. Dzień później znowu pisał do mnie o to samo. Juz nie patrząć na to co do mnie piszę, chciałem go po prostu usunąć z Discord'a, prawie by mi się to udało ale zauważyłem, że on sam zszedł z mojego serwera. Podsumowując Coobalt'a powiem tak: Nie dam mu już kolejnej szansy na wejście do Discord'a po tym jak spamił do mnie o rangę.
 7. Problemy|Breach#1

  Od 5 dni widnieje pewien "Bug" może "Crash" (1 raz ten "Bug","Crash" trwał zaledwie parę godzin czy 1 dzień,a to jest 2 raz i trwa już 5 dni,zaniepokoiłem się i postanowiłem napisać o tym na forum :P) przez którego nie widać Hud'a-Amunicji,klasą jaką jesteś,czasu rozgrywki itp. Niestety widnieją jeszcze inne problemy,których za pierwszym razem kiedy widniał ten błąd, to ich nie było,a dokładniej Jako D czy SCP możesz "zespawnić" się przy spawnie Obserwator'a,kiedy strzelasz w SCP czy dowolną inną klasę to cały serwer laguje,kiedy byłem SCP-457 Miałem na sobie 5/6 razy więcej "Ognia" przez co dalsza rozgrywka nie miała sensu,bo nawet przez "Ogień" nic nie widziałem, nawet S-Nav Ultimate nie działa i SCP-966 widać bez noktowizora. Jeszcze co tu mogę dopowiedzieć to,to że ten błąd widnieje tylko na Breach'u #1 (#2 działa normalnie,nie wiem jak jest z #3,akurat tam nie zaglądałem.) Pozdrawiam Wszystkich Sinon ❥ (Asada Shino)
 8. Głowica Nuklearna [1#]

  Osobiście sądzę,iż byłby ten pomysł nawet dobry. Można by było zrobić coś takiego,że ze wsparciem MTF Epsilon-11 "Nine Tailed Fox" pojawiała by się jeszcze jedna Mobilna Formacja Operacyjna,która miała by dostęp do wysadzenia Ośrodka.Posiadała by kartę Omni, a przy Głowicy był by skaner na który jest potrzebna karta Omni. Ps.Ta Mobilna Formacja Operacyjna pojawiała by się przy Gate A a Ośrodek można by było wysadzić dopiero przy 5 lub 4 minucie.Jest tu także,ten problem ze strony technicznej tak jak napisał @Łebski
 9. <BR#1> Matrix1773

  Więc i ja coś napiszę Plusy (+): -Pomocny -Znasz Regulamin -Ranga Zaufanego -Jesteś znany na serwerze Minusy (-): Na razie nie znalazłem żadnych Podsumowując wszystko,jestem na Tak i myślę,iż sobie poradzisz na stanowisku Operatora Ps: Jak to możliwe,że masz 13 lat,nie mogę w to uwierzyć przez mikrofon brzmisz na więcej. Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 10. Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Co do nowych graczy którzy wchodzą na serwer,To zgadzam się z tobą @Kirito,ale dodam także,iż gdy jest się Szpiegiem CI i zabijasz któregoś z MTF (który był nowym graczem i doszedł na serwer) to nagle możesz dostać report'a za RDM bo ktoś nie przeczytał regulaminu (z takimi przypadkami to już się spotkałem i to samo tyczy się do zabijania D jako Agent CI). To jest przygnębiające,że ludzie nie potrafią poświęcić kilku minut na przeczytanie regulaminu.
 11. Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Tak to jest prawda, jeżeli ktoś posiada większy poziom niż 3 to w 95% jest to Szpieg CI (Bardzo mało jest sytuacji,iż to może być Ochroniarz MTF). Mogę też dodać tutaj coś ze swojego doświadczenia a dokładniej,zauważyłem iż gdy ma się większy poziom to coraz mniej jest się Ochroniarzem MTF albo nawet wogóle nim się już nie jest,a więcej jest się Szpiegiem CI (Moim zdaniem Powinno zostać to zrównoważone ponieważ łatwo można się domyśleć kto może być Szpiegiem CI ) sam takich sytuacji doświadczam, gdy jestem Szpiegiem CI, ludzie widzą,że mam zbyt wysoki poziom i jak trzymam L85A2 to od razu mówią,że jestem Szpiegiem CI i żeby uciekać Dlatego jak wspomniałem wcześniej,moim zdaniem szansa na Szpiega CI i Ochroniarza MTF (Powinien być to Strażnik a nie żaden Ochroniarz MTF :D) powinna być zrównoważona ~Sinon ❥ (Asada Shino)
 12. Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Niezbyt rozumiem,dlaczego Flame miałby dowodzić takim Dyrektorem Placówki Przecież to Dyrektor Placówki ma większą władzę i dowodzenie,bo to on zarządza całą tą placówką/ośrodkiem (jak kto woli :D). Jeżeli chodzi o Technik'a IT to zgadzam się tutaj z tobą IT trafia na HellJ,Tank J,023 lub 049 czy 035 i to zawsze jego ścigają SCP (sam tego doświadczam).Moim zdaniem można by zrobić tak jak napisał tutaj SirWilnik czyli dać mu 75 HP i prędkość taką samą jak Naukowcy/Medycy lub niech zostanie HP i prędkość i zmienić jego Respawn .
 13. Sinon ❥ (Asada Shino) <BR#1>

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Oczywiście,że tak ale to było w Cs'ie 1.6 na serwerze BF2 z około 3 lata temu,a jeżeli chodzi o SG to myślę że z tym problemu nie będę miał ponieważ mam 91 poziom i zapamiętałem niektóre z komend jakie używają Administratorzy ^^ 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Chcę być Administratorem SG ponieważ jest odczuwalny brak Administracji, a w większości obecnie widuję maxus'a lub jonka2531 lub Zaufanych. Myślę,że ktoś taki doświadczony jak ja może pomóc całej Administracji choćby w reportach i pilnowaniu "czystego ładu" na serwerze,ponieważ przesiaduję na serwerze codziennie i widzę co się dzieje na Breach'u #1 np.ktoś podaje report'a bez dowodu lub niektórzy dają reporty kiedy nie ma administracji na serwerze, a to może być mały/lub nawet duży problem w rozwiązaniu sprawy . Staram się pomagać w chwili obecnej KidOp'om lub innym Administratorom jeżeli są na serwerze choćby w ten spośob jeśli ktoś jest AFK lub kiedy ktoś utknął gdzieś to piszę im to na @ , a także kiedy nie ma administracji i jestem jedynym Zaufanym na serwerze i np.widzę,że ktoś jest AFK to pytam się "Jesteś AFK?" i jeżeli nie odpowiada to kick'uje. Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać najdokładniej obu stron,będąc przy tym neutralny(nie stając po kogoś stronie,jeżeli takiej sytuacji nie widziałem) a karając kogoś,patrząc na sytuację w jaką wpadł,czy ignoruje administrację nic nie odpowiadając i patrząc na poziom jaki ma. 6. https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/
 14. Nowe stroje dla MTF

  A to mój błąd,nie dopatrzyłem tego Po prostu myślałem że to będzie ciężkie do znalezienia ^^ Ale jednak wydaje mi się,że całkowite usunięcie pancerzy i zmienienie modeli będzie Najlepszym Rozwiązaniem, ponieważ i tak mało kto używa pancerzy a także było było by łatwiej dla wszystkich
 15. Nowe stroje dla MTF

  Tak tylko,że znalezienie takich modelów jest "niezwykle trudne" np. znalezienie jakiegoś modelu-żołnierza bez kamizelki kuloodpornej. (bezsensu jest to,że gdy ma się założony pancerz i zdejmie się pancerz to widać kamizelkę kuloodporną ) Taką sytuację obecnie ma Żołnierz CI. Chyba chodzi o to aby takich błędów nie popełniać Choć widzę też 2 rozwiązania co zrobić z tymi "Pancerzami" a dokładniej, można by usunąć pancerze i zamiast modelu "Naukowca" u MTF dać jakiś inny model lub można by po prostu usunąć komendę "br_dropvest" i nikt by tych pancerzy nie zdejmował,ale tu się rodzi pewien problem,klasa D była by szybsza od takiego mtf w pancerzu (tutaj ewentualnie można by zmienić prędkość chodzenia w pancerzu .)
 16. Nowe stroje dla MTF

  Garnitur tyczy się tylko do modelu Dyrektora Placówki a nie do MTF NTF, napisałeś to tak jakby garnitur tyczył się także do MTF NTF ^^
 17. Nowe stroje dla MTF

  Wreście powstał taki temat Myślałem,że nikt na to nie wpadnie ale u mnie chodzi dokładniej zmienienie pancerzu u wsparcia CI-Chaos Insurgency i MTF Epsilon-11 "Nine Tailed Fox",a także dla Dyrektora Placówki, a tutaj link do modelów: Te 2 pierwsze linki tyczą się do CI: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246155183&searchtext=Operator https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=358536583 ten do NTF: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143525679 Link do modelu dla Dyrektora Placówki: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=856224295 Ps. Modele które podałem dla Dyrektora Placówki i CI, mają różne modele którym można dawać różne dodatki Np. Różne kolory garnituru czy krawatu lub dla CI różnego typu kamizelki,spodni,kurtek,hełmów,noktowizorów,słuchawek itp. Mam nadzieję,że ktoś kiedyś weźmie ten pomysł pod uwagę ^^
 18. [Pomysł] SCP-513-1 + Przywrócenie i poprawki SCP-076 "Abel"

  Nie pomyślałem o tym wcześniej Teraz tak myślę,że obrażenia i umiejętność mogłyby zostać, ale zmienił bym prędkość u SCP-513-1 na taką samą jak ma SCP-999,a Cooldown bym jednak zostawił na 40 sekund lub bym zmienił na 35. Ps. Dzięki za komentarze, bo myślałem,że już nikt tu nic nie napisze
 19. 1 - Nazwa: SCP-513-1 2 - Atak Podstawowy(LPM): Zabierałby 25 HP ale po dotknięciu,zabierałby dodatkowe 10 HP wraz z "Nakładanym Efektem", który HP by nie zabierał(coś podobnego do SCP-966). 3 - Proponowany skin: Link do SCP 513-1: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=962708544&searchtext=scp+513 Link do nowego modelu dla SCP076 "Abel": https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=949648490&searchtext=scp+076 4 - Klasyfikacja/Nastawienie: Wrogi dla każdej klasy oprócz SCP035 (po prostu miałby zakaz zabijania SCP035) 5 - Statystyki: Statystyki miałby takie same jak SCP-HELL-J, jednakże jego HP wynosiłoby 3000. 6 - Specjalna Umiejętność(PPM): teleportowanie się w zasięgu zwroku (chodzi mi o to,że tam gdzie spojrzy i by kliknął PPM to tam by się teleportował), a Cooldown wynosiłby 40 sekund. 7 - Proponowany Respawn: Resp byłby w pomieszczeniu SCP-513 (Dzwonek),nie chodzi mi o resp SCP-1048a,ponieważ on respi się obok tego pomieszczenia. 8 - Coś od siebie: Myślę,że SCP 513-1 byłby dobrym pomysłem aby był dodany ^^ Otóż dlaczego do postu dodałem prośbę o przywrócenie SCP-076 "Abel"? Ponieważ wydaje mi się,że to był doskonały SCP do grania i też mam małą zmianę dla niego,jaką? -Nowy model dla SCP-076 "abel", ponieważ wcześniej jak był to jego model był Hmmmm... porównał bym to do "Samuraja". -Nie pamiętam ile on wcześniej miał HP, ale zaproponował bym 2800 HP. -Z tego co pamiętam to na PPM (Specjalna Umiejętność) miał Efekt Niewidzialności, zaproponował bym 10 sekund niewidzialności, a Cooldown wynosiłby 30 sekund. -atak Podstawowy (LPM),zadawałby 40 HP -Nie pamiętam też jaką miał prędkość, ale zaproponuję aby miał taką samą jak SCP-1471A Myślę,że to dobry pomysł na przywrócenie SCP-076 i dodanie nowego SCP , a także życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Ps.Chciałbym aby jak najwięcej ludzi się wypowiedziało na ten temat
 20. Sinon ❥ (Asada Shino) <BR#1>

  Minak,nie wiem czy wiesz ale ja to uznaję za obrazę Nic w tym, śmiesznego nie ma
 21. Sinon ❥ (Asada Shino) <BR#1>

  NavySealPL Po 1. Niezbyt rozumniem o co Ci chodzi z tym,że lubię być w centrum zainteresowania ;_; (Nawet w nim nie jestem). Po 2. Ja zachowuję się "Dziecinnie" ? Jakoś nikt mi tego w ogóle nie zarzucił. Po 3. Byłem ale "nie" jestem żadnym członkiem tej o to grupy. Przecież ja już nie szkodę i nie mam zamiaru tego czynu popełnić kolejny raz ;_; Do tego zrozumiałem z Twojego postu,że ty myślisz,że ja cały czas zadaję się z tamtą grupą Ile razy jeszcze muszę mówić,że ja się z tamtą grupą "Nie zadaję" i nie utrzymuję z nimi żadnego kontaktu.
 22. <BR#1> Dr. Bright

  Jestem na NIE Dlaczego? Ponieważ napisałeś że nie ma Zaufanych na serwerze kiedy ty jesteś, tak się składa że zawsze kiedy cię widuję to jest przynajmniej 1 lub 2 Zaufanych. 2 powodem jest samo napisanie podania tak jak napisał snajper24, a 3 powodem jest to
 23. [Skarga] м¢н

  1. Nick osoby oskarżonej: м¢н 2. Steam ID oskarżonego: (STEAM_0:1:93584262) 3. Przybliżona data zajścia: 2017-11-24, godzina gdzieś około 22:40 4. Numer/Nazwa serwera: Breach #1 5. Opis sytuacji: Otóż gdy rozpoczeła się runda, ja byłem Dowódcą MTF i brałem sobie amunicję do broni, a tu nagle dostaję 2x z Tazer'a od м¢н, więc spytałem się co on robi, i dlaczego to zrobił, a on coś zaczął przez mikro coś do mnie mówić (Dosyć niewyraznie, nawet nic z jego mowy nie zrozumiałem) więc odpuściłem,nagle spotykam go w HeavyContainmentZone,spojrzał na mnie z około 2 sekundy i zaczął mnie nagle znowu tazer'ować i zabił mnie stunstick'iem i zeszedł z serwera 6. Coś od siebie: Niestety nie mam dowodów, ale mam to: + świadka Zostajesz zabity(a) przez: м¢н
 24. <BR#1> jonek2531

  Więc zaczynajmy PLUSY: -Ranga Zaufanego -Masz dużo przegranych minut ^^ -Nie sprawiasz kłopotów na serwerze -Nie używasz wulgaryzmów,jak to robią niektórzy ludzie (napisałeś że "prawie" nigdy nie przeklinasz. Przecież ja tego nie zauważyłem,że przeklinasz) -Sprawujesz się dobrze jako "Zaufany" -Pomagasz graczom np. Gdy ktoś pyta o to gdzie sprawdzić ile exp'a na następny poziom MINUSY: Dotychczas,żadnych nie znalazłem ^^ Inne uwagi: Myślę,że wiek i czat głosowy nie wchodzi w grę.A poza tym nie wiedziałem że masz 12 lat i znasz doskonale regulamin(nie zawsze takie przypadki widuję),myślę że to kolejny + Znalazłem tylko na twoim GameTracker'ze małe przerwy w przegranych dniach, ale myślę,że tego nie należy uznawać za Minusa Moim zdaniem powinneś zostać Administratorem,jestem na TAK .
 25. Breach - Update Świąteczny

  Otóż mam Pomysł ^^ Na mapie pojawiały by się w losowym czasie i lokalizacji "Duże Kostki Lodu" . Mogły by je niszczyć wyłącznie tylko SCP za pomocą Buldożera,a z tych "Kostek Lodu" otrzymywało by się Np: 800 czy 1400 EXP'a lub "Darmową ucieczkę"
×