Skocz do zawartości

Buchal

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Buchal

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  buchaliken
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Rybnik
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

158 wyświetleń profilu
 1. [Perm Mute] Buchal

  W takim razie dlaczego Oshee jeszcze nie dostał pmute?
 2. 1. Nick, na który została nałożona kara: Buchal 2. Steam ID: STEAM_1:1:220067430 3. Opis sytuacji: Dostałem muta za brak mutacji od Slazzy'ego. 4. Coś od siebie: Wczoraj kilku adminów stwierdziło, że mogę używać już mikrofonu na serwerze, także zacząłem go używać, aż tu nagle dostałem pmuta. prosiłbym o zdjęcie kary.
 3. [skarga] Buchal

  @zlykapturek dziecko, śmieszny jesteś. Może przytoczysz sytuację, w której sam mnie wyzywałeś od (za przeproszeniem) debili, śmieci itp. ? To prawda, zrobiłem to, lecz ty się nie chowaj, bo ty najświętszy nie jesteś :))) @zlykapturek dziecko, śmieszny jesteś. Może przytoczysz sytuację, w której sam mnie wyzywałeś od (za przeproszeniem) debili, śmieci itp. ? To prawda, zrobiłem to, lecz ty się nie chowaj, bo ty najświętszy nie jesteś :))) Ps nie żałuję :))
 4. [Plac Zabaw] janek

  Jak najbardziej na TAK. Pomocny, miły oraz kulturalny gracz Takich tu potrzeba.
 5. [Permban] Asko

  Według mnie Asko odbył swoją karę i większość serwera chciała by go powtórnie na serwerze P.s. Dalej jesteś w topce
 6. [Plac Zabaw] Rzuf

  Oczywiście, na TAK. Gracz ogarnięty, nie wiem jednak jakim cudem potrafi pisać i mówić skoro jest żófem:c
 7. [Gag] Buchal

  @Just MeRaX Nie ma sprawy
 8. [PLAC ZABAW] Lipton Criss

  Ogarnięty, Pomocny, stały gracz. Jak najbardziej na TAK.
 9. [Gag] Buchal

  Proszę o rozpatrzenie sytuacji przez innego administratora, gdyż @Just MeRaX zawzięcie stoi przy swoim i zdania nie zmieni Tym tekstem chciałeś zabłysnąć ? Nie masz żadnych sensownych argumentów. I dla twojej wiadomości, mam 15, jednak moje chwilowe piski nie pozwalają mi swobodnie mówić
 10. [Gag] Buchal

  @Just MeRaX Jeśli napisanie np. do Ciebie ,,czesc Ptyś" a nie jesteś Ptysiem jest obrazą, to Cię podziwiam.
 11. [Gag] Buchal

  @Just MeRaX Co nie zmienia faktu, że pisałem Ci, iż nie było mnie w tym czasie gdy o tym wspominałeś. Wróciłem wczoraj z wyjazdu i dzisiaj pierwszy raz byłem na serwerze od 2 tygodni. W dodatku nie widziałem Cię dzisiaj, na serwerze byłem do 16 a następnie od 19:20 (coś takiego) Nie wiem, czy masz wadę wzroku czy niedosłuch.
 12. [Gag] Buchal

  Racja, lecz to nie jest przypadek, że StinkyBob brzmi bardzo podobnie, można nawet stwierdzić, że tak samo bez zmieniania głosu w sposób naturalny jak przez nos.
 13. [Gag] Buchal

  1. Nick, na który została nałożona kara:Buchal 2. Steam ID:STEAM_0:1:220067430 3. Opis sytuacji: Napisałem "czesc lamorozec" do gracza StinkyBob, który notabene brzmi jak on, po czym wielmożny admin merax dał mi gaga na 24h za "obraze" StinkyBoba. 4. Coś od siebie: To jest jawna kpina, nie obraziłem StinkyBoba, tylko stwierdziłem fakt. Proszę o zdjęcie kary i również proszę o wyciągniecie konsekwencji, ponieważ merax dobrze wie, że StinkyBob, to LAMOROŻEC na multikoncie.
×