Skocz do zawartości

astropieseł

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O astropieseł

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Brak
 • Skype
  ********

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:131676800
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska, Wielkopolskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

161 wyświetleń profilu
 1. [PERM] Xertes

  Cóż... jest to dość poważne wykroczenie, które jak najbardziej pasuje do perma, ale skoro, mam nadzieję, zrozumiałeś swój błąd i chcesz się poprawić to nie widzę przeszkód. Osobiście, skróciłbym karę do kilku miesięcy, aby już więcej nie przychodziły Ci głupie pomysły do głowy .
 2. Propozycja serwera Trash Compactor

  Faktycznie, jakiś nowy trybik by się przydał. Aczkolwiek Trash comparator nie jest zbyt popularny, i tak jak już AlanWake wspomniał, szybko może się graczom znudzić. Myślę, że Strefa nie potrzebuje więcej martwych serwerów.
 3. BR#2 Salker

  Nie wiem czemu, ale irytują mnie tego typu zdania: Zamknięta rekrutacja nie oznacza, że nie można składać podań! Sam przyjęty zostałem, gdy była ona zamknięta. Więc jeśli ktoś z tych 5 osób zdecyduje sobie olać regulamin i np. wysadzać atomówkę to adminów to nie powinno obchodzić, bo jest tylko 5 osób. Obchodzi to mnie, rekrutera i wielu innych (zapewne). Punkt "doświadczenie jako administrator" ma poinformować m.in. o znajomości komend, co moim zdaniem jest ważne dla tej funkcji. Admin powinien robić to i to... Jeśli chodzi o podanie, to nawet mógłbym być na tak. Ładne podanie, aktywność... Niepokoją mnie jednak te "deale". Słyszałem, że dręczysz nimi administracje i wyczyniasz dziwne rzeczy związane z owymi. Zabawa zabawą, ale admin powinien być rozważny i dostrzegać granice. Dlatego narazie pozostaję NEUTRALNY.
 4. Inżynier MTF

  Cóż... Faktycznie już bardzo długo nie pojawiła się na serwerze żadna, nowa postać. Aczkolwiek istotne jest, żeby owa miała ograniczenia. Przede wszystkim musiałaby mieć ograniczoną możliwość respienia wieżyczek. W przeciwnym tazie wrogie klasy (szczególnie D) nie miałyby szans. Jeśli chodzi o poziom, od którego dostępna byłaby dana postać, to uważam, że optymalny byłby level 7. Nie wiem, czy moje uzasadnienie jest dobre, ale zdobycie tych 100 000 expa i nie otrzymanie żadnej nowej postacii jest irytujące. Podsumowując, ta postać byłaby dobrym urozmaiceniem w rozgrywce, lecz należy pamiętać, aby nie dać jej zbyt dużej "wolności". Jak najbardziej jestem na TAK.
 5. [BR#2] The Rick

  No więc: Plusy: +Wymagany wiek +Ogarnia regulamin +W bezbłędny sposób reprezentuje graczy :-) +Wprowadza kidopów w świat administracji (Co znaczy, że się na tym zna) +Odpowiednia ilość dni na gametrackerze Minusy: -Emmm... Brak chyba Reasumując, biorąc pod uwagę wszystkie w. wym. cechy jestem zmuszony być na TAK.
 6. Podanie o Administratora. BR#2. Witch king of angmar

  Przejdę od razu do cytatów: A ja lubię koty, i nie jest to powód, żeby zamienić się w kota... Wiem, że wielu przede mną to napisało, ale ja również muszę: 1. Każdy serwer ma osobną administrację 2. Serwer #3 ledwo co posiada jakichkolwiek aktywnych graczy, o administracji już nie wspominając. Jeśli chodzi o stylistykę podania, to wygląda ono jak zadanie domowe zrobione w ubikacji przed lekcją (brak w nim ładu oraz konkretnego uzasadnienia) Co do gry nie będę się wypowiadał, bo zwyczajnie cię z serwera nie kojarzę. Nie wiem, może mamy takiego prcha, że nie możemy się spotkać, może jesteś, ale cicho jak myszka... Chciałem odnaleźć rarunek w gametrackerze, który jak na złość nie chce poprawnie zadziałać. Reasumując: - kiepsko napisane podanie - nie mogę Cię skojarzyć - brak konkretnego uzasadnienia pkt. 5 + dobre chęci + odpowiednia ilość godzin (wnioskując z poprzednich odpowiedzi) Niestety znalazłem więcej minusów niż plusów, więc zmuszony jestem buć na NIE.
 7. Br#2 RAINYBAINY207

  Przechodząc do podania: Jeśli chodzi o treść to jest ono bardzo dobrze dopracowane stylistycznie, rozbudowane i, przynajmniej w moim mniemaniu, przekonujące. Na takie okoliczności powstała komenda !banid pozwalająca banować graczy nieobecnych na serwerze. W rankingu serwera masz 13 miejsce, więc teoretycznie jest przed tobą 12 osób, które bardziej zasługują na to stanowisko... To tyle, jeśli chodzi o podanie. Czas poruszyć kwestię twojej gry: -masz w miarę dużo godzin, przegranych na serwerze, -jesteś lubiana przez społeczność, -masz na koncie małą ilość przewinień. Nie podoba mi się jedynie to, że mało się udzielasz. Kiedy zobaczyłem twoje podanie potrzebowałem tochę czasu żeby cię skojarzyć (w pierwszej chwili rozpoznawałem tylko nazwę). Reasumując nie mogę znaleźć rzeczy, które przemawiają na nie, w przeciwieństwie do cech pozytywnych. Posługując się jeszcze prawem cytatu: Uważam to samo, co Ezral,a co za tym idzie, jestem na TAK.
 8. Br#2 RAINYBAINY207

  Nie zgodzę się z tym! Na br#2 często są sytuacje, kiedy naraz gra 3-5 adminów. Poza tym np. ja i Ezral jesteśmy codziennie po kilka godzin.
 9. <BR#2> PATR1OTIC

  No cóż: Napisałeś ładne, przekonujące podanie, ale nie to jest najważniejsze . Jeżeli chodzi o kwestię najważniejszą, czyli twoją grę, to: Jak najbardziej się zgodzę. Niestety nie jestem w stanie tego zweryfikować, ale jeśli to prawda, to jest to imponujący wynik. Poza tym jesteś rozgarnięty i masz wysokie doświadczenie na breachu. To tyle z plusów. Czas na minusy: Sourcebans pokazuje w twojej karierze 2 bany, z czego tylko jeden z breacha., więc i tak to maly wynik. Poza tym jednym nie mam się do czego doczepić. Reasumując jest wiele pozytywnych rzeczy, które znacząco przeważają nad negatywami, dlatego też z czystym sumieniem jestem na TAK (Poza tym im więcej kidopów, tym lepiej dla Ezrala )
 10. <BR#2>Astropieseł

  To znaczy, że znam prawie cały regulamin ( nie ma osoby, która byłaby w stanie zapamiętać go w 100%).
 11. <BR#2>Astropieseł

  1. Wiek (preferowany=16): 15 lat 2. adres e-mail: pol2231.03@gmail.com 3. STEAM ID: STEAM_0:0:131676800 http://steamcommunity.com/profiles/76561198223619328/ 4. Doświadczenie jako administrator: Brak, lecz uczę się w szybkim tempie 5. Dlaczego chcesz być administratorem SG: Witam! Chciałbym zostać moderatorem serwera Br#2, ponieważ zauważyłem, że administracja nie pojawia się zbyt często, a kiedy już ktoś się pojawi, to ma pełne ręce roboty. Na serwerze spędzam dużo czasu. Dużo się udzielam, jestem rozpoznawany oraz, mam nadzieję, lubiany. Myślę, że znam regulamin na 5 z minusem. Bardzo często doradzam graczom w sprawach rozgrywki (Jak działa dany SCP, czemu to się tak stało itp.) a także w sprawach samego regulaminu. Wielu graczy dzięki mnie uniknęło bana. Jestem sprawiedliwy, a co za tym idzie potrafię uczciwie rozwiązywać spory. Nienawidzę, gdy ktoś w bezczelny sposób łamie regulamin. Potrafię wymierzyć karę adekwatną do wagi czynu. Nie mam żadnego doświadczenia jako administrator, ale nauczenie się komend nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Warto też dodać, że nigdy nie dostałem bana ,poza sytuacją, kiedy admin uznał nazwę mojego konta za reklamę (Sam nie dostrzegałem w niej reklamy czegokolwiek ). Zdaję sobię sprawę, że gametracker pokazuje tylko 15 dni mojej gry na serwerze, ale na mojej poprzedniej nazwie (https://www.gametracker.com/player/bomb doge/193.110.121.82:2302/) jest już okrągłe 30 dni. Myślę, że jeżeli otrzymałbym okres próbny, na pewno nikt by nie pożałował . Pozdrawiam i liczę na uczciwe rozpatrzenie podania.
×