Skocz do zawartości

OsheexDD

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O OsheexDD

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Konwój StrefyGier

  Ja nie pojadę?
 2. Prośba o kanał

  Witam, prosił bym o założenie kanału o nazwie "Tirówki". Z góry dziękuje Moja nazwa: Oshee
 3. [Plac Zabaw] Rzuf

  Miły, sympatyczny gracz, często go widać na serwerze. Jestem na tak.
 4. [Plac Zabaw] janek

  Jestem na Tak, często bywa na serwerze, można się z nim pośmiać. Tylko czasami mógł by być milszy i udzielać konkretnej odpowiedzi.
 5. Ratsy..

  moja propozycja to usunięcie dotychczasowych ratsów w zamian tego prosiłbym dodać te http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=741136461&searchtext=rats_ A co do nowych ratsów- nie mam propozycji. Może ktoś ma?
 6. Ratsy..

  Witam, chciałbym dać genialny pomysł. Chodzi o ratsy... Te co są obecnie na serwerze według mnie są zbędne, ponieważ nie gra się ich zbyt często (czemu sam się nie dziwię), są zbyt duże, i nie gra się przyjemnie na nich (takie mam odczucie). w porównaniu do starych, są one po prostu słabe. I moim pomysłem było by zmienienie ich chociażby na stare bądź nowe tylko oczywiście lepsze.
 7. [PlacZabaw] Oshee

  1. Wiek:14 [za 8 mieś. 15 ;(] 2. Kontakt e-mail:[email protected] 3. Steam ID oraz namiary:STEAM_0:0:157795328 4. Link do profilu: hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php… 5. Coś o sobie:Mam na imię Mateusz i nigdy jeszcze nie byłem administratorem, ale chciałbym spróbować swoich sił. Często spędzam czas na serwerze,na serwerze gram ok. 1 roku więc znajomość regulaminu jest w dobrym stopniu opanowana.Chciał bym się też pokazać z dobrej strony więc proszę (heh) o danie mi szansy.Pomimo zainteresowania Cs,interesuję się też innymi rzeczami jakimi są piłka nożna, siatkówka, ale tak jak mówiłem dużo wolnego czasu spędzam na serwerze. Pozdrawiam.
 8. [PERMBAN] kamil\\\

  Myślę, że kamil przemyślał swój błąd, i jestem za ub.
 9. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Garzki może powiedziałeś inaczej jak tak to przepraszam Cię. Po przemyśleniu tej sprawy, chciał bym aby w/w gracz nie poniósł konsekwencji. Skarga jest tu nie potrzebna, a gracz przeprosił. Jeszcze raz przepraszam Garzki jeśli Cię źle zrozumiałem..
 10. 1. Nick osoby oskarżonej: Garzki™ i Rzuf kochają Janka 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:98123278 3. Przybliżona data zajścia:03.10.17 4. Nazwa mapy: surf_forbidden_ways_pz 5. Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze, nie łamałem regulaminu, i gadałem z Crissem (bardziej się smialiśmy jak, że nie umiemy grać) i ja powiedziałem do Crissa po imieniu, on powiedział do mnie po imieniu a Garzki dodał do tego moje nazwisko. (Można zobaczyć to na demku.) 6. Coś od siebie: Garzki nie jest nowym graczem, i powinien wiedzieć jak można złamać regulamin, i myślę, że powinien zostać ukarany.
 11. Odwołanie od bana Dezyl <3 ;)

  Według mnie gracz ten zasługuję na ostatnią szanse. Grał na tym serwerze trochę długo, więc myślę, że ostatnia szansa się należy, ale żeby gracz nie zapomniał swoich czynów powinien zostać ukarany gagiem co najmniej na kilka miesięcy.
×