Skocz do zawartości

OsheexDD

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O OsheexDD

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  Ciii
 • Gadu Gadu
  Nooo
 • Skype
  Nooo

Informacje

 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/id/acotusiedzieje/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z kosmosu
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust
 1. Sklep z modelami postaci

  @kamil/// wsm. śmiesznie by było, @Akise i tak już są słabeee
 2. Sklep z modelami postaci

  @kamil/// a czemu nie? zawsze coś nowego
 3. Sklep z modelami postaci

  Jestem na tak, wygląda spoko, zawsze to jakaś nowość. @bokuser myślę, że nawet na surfa by mogło się to przyjąć.
 4. Naprawmy Plac Zabaw

  @jesus niby czemu niezbyt długa
 5. Naprawmy Plac Zabaw

  @janek comeeback A tak na serio, myślę, że mies. bana to zbyt długa kara. Taki Dezyl, czy Tusk powinni dostać drugą szanse
 6. Konwój StrefyGier

  Ja nie pojadę?
 7. Prośba o kanał

  Witam, prosił bym o założenie kanału o nazwie "Tirówki". Z góry dziękuje Moja nazwa: Oshee
 8. [Plac Zabaw] Rzuf

  Miły, sympatyczny gracz, często go widać na serwerze. Jestem na tak.
 9. [Plac Zabaw] janek

  Jestem na Tak, często bywa na serwerze, można się z nim pośmiać. Tylko czasami mógł by być milszy i udzielać konkretnej odpowiedzi.
 10. Ratsy..

  moja propozycja to usunięcie dotychczasowych ratsów w zamian tego prosiłbym dodać te http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=741136461&searchtext=rats_ A co do nowych ratsów- nie mam propozycji. Może ktoś ma?
 11. Ratsy..

  Witam, chciałbym dać genialny pomysł. Chodzi o ratsy... Te co są obecnie na serwerze według mnie są zbędne, ponieważ nie gra się ich zbyt często (czemu sam się nie dziwię), są zbyt duże, i nie gra się przyjemnie na nich (takie mam odczucie). w porównaniu do starych, są one po prostu słabe. I moim pomysłem było by zmienienie ich chociażby na stare bądź nowe tylko oczywiście lepsze.
 12. [PlacZabaw] Oshee

  1. Wiek:14 [za 8 mieś. 15 ;(] 2. Kontakt e-mail:[email protected] 3. Steam ID oraz namiary:STEAM_0:0:157795328 4. Link do profilu: hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php… 5. Coś o sobie:Mam na imię Mateusz i nigdy jeszcze nie byłem administratorem, ale chciałbym spróbować swoich sił. Często spędzam czas na serwerze,na serwerze gram ok. 1 roku więc znajomość regulaminu jest w dobrym stopniu opanowana.Chciał bym się też pokazać z dobrej strony więc proszę (heh) o danie mi szansy.Pomimo zainteresowania Cs,interesuję się też innymi rzeczami jakimi są piłka nożna, siatkówka, ale tak jak mówiłem dużo wolnego czasu spędzam na serwerze. Pozdrawiam.
 13. [PERMBAN] kamil\\\

  Myślę, że kamil przemyślał swój błąd, i jestem za ub.
 14. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Garzki może powiedziałeś inaczej jak tak to przepraszam Cię. Po przemyśleniu tej sprawy, chciał bym aby w/w gracz nie poniósł konsekwencji. Skarga jest tu nie potrzebna, a gracz przeprosił. Jeszcze raz przepraszam Garzki jeśli Cię źle zrozumiałem..
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: Garzki™ i Rzuf kochają Janka 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:98123278 3. Przybliżona data zajścia:03.10.17 4. Nazwa mapy: surf_forbidden_ways_pz 5. Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze, nie łamałem regulaminu, i gadałem z Crissem (bardziej się smialiśmy jak, że nie umiemy grać) i ja powiedziałem do Crissa po imieniu, on powiedział do mnie po imieniu a Garzki dodał do tego moje nazwisko. (Można zobaczyć to na demku.) 6. Coś od siebie: Garzki nie jest nowym graczem, i powinien wiedzieć jak można złamać regulamin, i myślę, że powinien zostać ukarany.
×