Skocz do zawartości

Salker©

Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Salker©

 • Tytuł
  Świeżak totalny
 • Urodziny 10/11/02

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:102703916
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z siedmiogórogrodu
 • O mnie
  no life
  Obecnie gram na BR# 2
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Diablo III

  Szukam osoby chętnej do gry w raz ze mną w Diablo III. Posiadam wszystkie DLC i jestem w stanie grać na T13/U13 i robić na nich GR, oraz mogę wybustować komuś postać lub jak to kiedyś się mówiło zrobić taxi.
 2. Mój szmelc

  Chciałbym zakupić komputer za max 750£ ponieważ mam obecnie jakiegoś grata z odpustu. Wiem że nie wszyscy mieszkają w Wielkiej Brytanii ale gdyby ktoś mógł podesłać mi linka na jakiegoś Amazona lub Argosa był bym wdzięczny.
 3. BR#2 Salker

  1. Wiek (preferowany >= 16) 15 2. Adres e-mail- [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:102703916 oraz http://steamcommunity.com/profiles/76561198165673560/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nigdy nie byłem częścią administracji w Gmod ani w jakiejkolwiek innej grze jednak znam podstawowe komendy i trochę innych. Jestem pewien że nie poddam się presji i jestem także pewien siebie. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Czemu chciał bym należeć do administracji jako operator? otóż lubię pomagać innym i ''karać'' innych za ich niecne występki. Myślę że powinienem zostać przyjęty ponieważ czasami mogę zauważyć braki administracji w godzinach 22:30-24:00, ponieważ żyję w Wielkiej Brytanii moja godzina jest wcześniejsza o 60 min więc mogę wchodzić na serwer wcześniej i wychodzić później oczywiście postaram się być aktywnym po zakończeniu dnia szkolnego czyli od 15:30 ale czasami wracam do domu 1 godz później. Używam voice-chat'u i mój głos przez mikro jest donośny i zrozumiały. Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach. Uważam że jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze. Nauczyłem się już trochę jak rozwiązywać rozprawy bo sam większość w których uczestniczyłem wygrałem poza tym nikt nie jest przecież idealny nawet Azus każdy ma swoje wady i zalety. zazwyczaj gram mniej więcej 6 i pół godziny od poniedziałku do piątku natomiast w soboty i niedziele gram około 10 godz. Zapoznałem się z regulaminem, ale żeby upewnić się że na pewno go się z nim zapoznałem będę sprawdzał go wieczorkami na telefonie. Uważam że jestem bardzo aktywny może nie było mnie tylko jeden raz przez 1 dzień kiedy nie miałem bana. Poza tym mam znajomość Angielskiego która zawszę może się przydać nawet na polskim serwerze. Uważam że jestem dosyć lubiany na serwerze. 6. https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Salker Niedawno założony, ale ludzie/gracze z BR#2 mogą potwierdzić aktywność.
×