Skocz do zawartości

MarioKarabinier

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MarioKarabinier

 • Tytuł
  Świeżak
 1. Cześć, ostatnio znów pogrywam i mam kilka szanownych UWAG co do samodzielnej interpretacji regulaminu przez CT: 1. Secrety. Regulamin mówi o zakazie kampienia. Natomiast często spotykam się, że CT nie kampi, a "powoli chodzi" pod wyjściem potencjalnego uciekiniera. Secret z założenia jest dla CT nieznany i trochę nieuczciwym jest do niego wchodzenie od drugiej strony. Tak samo mam uwagi do ostatniego zachowania IceTea, który był broniony przez innego admina w kwestii stania w zbrojowni - jak to ktoś powiedział z CT - on był ledwo jedną nogą w zbrojowni. A co to ma za znaczenie? Był w tej zbrojowni i mógł pilnować, żeby ktoś przez secret nie wyszedł. Sugeruję, żeby edytować punkt 12. regulaminu na taką treść: 12. Antyterroryści mają zakaz przebywania w zbrojowni oraz w ukrytych przejściach (secretach) i są zobligowani do jak najszybszego opuszczenia zbrojowni po pobraniu wybranej broni (do 30 sekund od startu rundy musi zostać opuszczona przez CT). I jeszcze jedno: Dodatkowy punkt: Antyterroryści mają zakaz wprowadzania w błąd terrorystów oraz ich oszukiwania. To by trzeba było ładniej rozpisać, ale mam do tego dwie sytuacje: 1. Wczoraj był komunikat "Wszyscy idą na pochylnię przed JAILem" - kilkanaście sekund później jeden CT zabija wszystkich terro, ponieważ: TO NIE POCHYLNIA TYLKO SCHODY. I pochylni nie było żadnej w okolicy, więc wg CT obowiązywał poprzedni punkt czyli "bezruch na łóżkach" - i za złamanie bezruchu wszyscy niby zginęli. Trochę nieuczciwe, nie? Sam ledwo znając mapę nie wiedziałem czy są schody czy nie, ale inni i tak naprzemiennie nazywają schody pochylnią i odwrotnie i nikt na to uwagi nie zwraca. 2. Chyba przedwczoraj "uciekłem" secretem, po czym któryś CT mówi mi, że mogę dołączyć i mnie nie zabije. Dołączam, a ten mnie jednak zabija. Jeżeli SŁOWO SIĘ RZEKŁO, to powinniśmy się tego słowa chyba trzymać, prawda? Taka niby formalność, ale trochę drażni. Pozdrawiam, Mario
 2. Propozycje map

  Hej. Legendarny BA_JAIL_CAMPUS: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=399003350 Ta mapka wraz z summerem zatrzymały mnie na tym serwerze i właśnie one są takimi ikonami tego serwa dla mnie Plus widzę, że przyjęły się dollsy, czyli mapa typu rat style. To też klasyka, polecam drugiego klasyka z tego zestawu: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=422197818&searchtext=rats Tak, wiem, że nie będzie więcej map FFA, ale przemyślałbym jakąś rotację z dollsami albo cuś Pozdro!
 3. [PlacZabaw] MarijoKarabinier

  1. Wiek: 19.................x...20 2. Kontakt: nie podaję takich rzeczy publicznie. Jeśli konieczne - napiszcie PW. 3. STEAM_0:1:10239673 4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=677932 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Student, a zachowuję się jak 10 latek. Wygrałem olimpiadę ortograficzną w 3 liceum. Zawodowo kradnę radia z samochodów i przyklejam pisanki do farbek. Lubię zapach spalonego procesora, oraz jarają mnie kartki złożone na pół. Adminem byłem już nieraz. A dlaczego to mnie właśnie szukacie? Nie wiem, ale mnie znaleźliście Może dlatego, że Bóg to mój daleki kuzyn. Pozdro 700! Dobra, wracam do gry. A - adminem tu byłem ok dwóch lat na serwerze CS:S - teraz robię comeback Obiecuję ogarnąć się z kulturą, po prostu czasem wybucham jak wyczuwam, że ktoś ma 10 lat nawet bez mikro.
×