Hamer74

Trolowanie na TS: Zombian, Mihau

14 postów w tym temacie

Trolowanie na TS: Zombian, Mihau

2016.03.29 koło 21:40

Kanały gier

Arma 2: CO

Wpadło 2 kolesi na kanał i rozwaliło rozgrywkę puszczając piski, wyskakując z kanału i co chwila wracając, paląc głupa i chichrając się na przemian, wyłączali i włączali mikrofony, zmieniali nicki - słowem mieli niezły ubaw.

Zombian i Mihau

zombian trol.png

LeadGhosT lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pisz zawsze compiliant tak sie to pisze? zeby mozna bylo ich dopasc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak już Chester ich dorwie...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Husarz masz channel admina nie? wiec albo kopiesz do znudzenia albo piszesz skarge (compilant) albo szukasz na szybko moda jak mnie nie ma :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam admina, ale wolę pomęczyć Ciebie, ja muszę walczyć z trollami na serwerze, to Ty musisz walczyć na TS3, chciałeś moderatora to masz (parafrazując Ciebie) :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobrze to mecz mnie jak bede tylko na ts3 :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli w danym momencie jest większy problem z jakimiś użyszkodnikami TSa, a nie ma nikogo, kto mógłby ich zbanować (bądź jest to nieefektywne), to osoba z uprawnieniami Channel Admina ma (moim zdaniem) prawo nałożyć na kanał gry hasło.

To tak ogólnie, jeśli chodzi o zasadę. Nie wiem, jak na Armie wygląda umawianie się na wspólną grę, ale jeśli wszystkie rozgrywki są wcześniej ustalone, to można spróbować zawsze wyznaczyć osobę, której na dany czas się tego CA nada (np. jeszcze przed rozpoczęciem zabawy, kiedy jeden z moderatorów jest obecny), by mogła pilnować dobrej zabawy?

Poza tym, warto właśnie pamiętam o "Make a Complaint".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wszyscy admini maja CA na kanałach army :) tez jest wyjscie ale czesto bywa tak ze wolaja wszystkich na ts-a z serwera i by musial byc ktos kto aktualnie nie gra i czuwa nad uzytkownikami :) jakos sie to opanuje :) w kazdym razie ja siedze codziennie na ts3 na Armie wiec nie ma problemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi mi o to, że skoro każdy, kto jest na TSie, jest również na serwerze, to można na czas rozgrywki ustawiać hasło, bo zawsze można je poznać od graczy in-game. Nie trzeba zrzucać obowiązku pilnowania porządku na dodatkową osobę. Dołącza do gry, pyta o hasło, dołącza na kanał - i jest spokój (przynajmniej do czasu, gdy ludzie nie zaczną uprawiać jakiejś dziecinady typu "nie podam ci hasła!").

Nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale w pewnych sytuacjach na pewno przydatne.

Worm lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale przecież trolle też mogą zapytać graczy o hasło i je otrzymać, więc nie ma to raczej szans powodzenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to sie bedzie pilnowalo najwyzej ktos nie bedzie gral :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że nikt mi prócz Akkadyjczyka z Wurma nie wysłał Poke, a siedziałem na ts 17-23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Draksik hmmm no wiesz jest temat do kogo sie zgłaszac w konkretnej sprawie na ts3 wiec takie sprawy jak trolling czy cus w pierwszej kolejnosci do Moderatorów... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat, Moderatorzy... Chyba wszystkim nam chodzi o to, żeby zapewnić na Strefie Gier dobrą atmosferę. Jeśli w danym momencie nie ma osoby "pierwszego (ani drugiego) kontaktu", to nie wahajcie się pytać kogoś wyżej :)

18 hours ago, Husarz said:

Ale przecież trolle też mogą zapytać graczy o hasło i je otrzymać, więc nie ma to raczej szans powodzenia...

Owszem, ale przynajmniej ograniczy to działania losowych trolli. Poza tym, jeśli ktoś jest i na serwerze gry (zakładałem, że tam pozna hasło), i na TSie, to zawsze łatwiej takiego osobnika namierzyć i całkowicie usunąć ze społeczności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.