Skocz do zawartości
Havor

[skarga] SirFliper

Rekomendowane odpowiedzi

Havor   

Pierw patrzyłeś ile możesz skłamać, a kiedy twoje kłamstwa runęły to pomyślałeś, że jak przeprosisz to wszyscy zapomnimy to tym co się stało. Przyjmuję fałszywe przeprosiny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem piękny wywód o tym slayu, po czym okazało się, że post się w ogóle nie wysłał...

No to w bardzo dużym skrócie. 

Fliper wydał na kogoś kosa i doszło do strzelaniny. Krótko po tym Fliper wyszedł, a drugi gracz upominał się, że owy operator zdecydował się zwiać.  Osobiście też kosa nie rozumiałem przeglądając dodatkowo logi i tak poleciały te slay'e.

P.S. Pierwotny post był ponad dwa razy dłuższy, ale trudno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żywy moment wzięty własnie z niedawnej rozgrywki na rooftopsach.

Mapa rooftopsy (starsza wersja). Idę z siekierą. Zelektryzowaną. Obity przez inno murfkę nie ugięty idę dalej. Nagle fliper przedemną. Omijam go kulturalnie nie robiąc mu krzywdy. Ten natomiast bierze beczke próbując mnie zepchnąć. I do tego wtedy on obrywuje te 50 hp. Zaczął własnie wtedy mieć nagle problem. Że to moja wina. SERIO?!

P.S Wilku mi świadkiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WilkuV98   

Potwierdzam post Vargasa, byłem świadkiem tego jak SirFliper próbował zepchnąć beczką Vargasa z mapy wmawiając że zabrał mu 50hp kiedy to niewinnie przechodził obok nic nie robiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Esmerill   

Tak tylko dodam swoje finalne 3 grosze. Patrząc na wypowiedzi Flipera, oraz dodatkowe informacje pochodzące od Vargasa i Wilka z łatwością stwierdzam, że Fliper przedstawia bardzo lekceważący stosunek do wszelkiego rodzaju skarg, w dodatku najpierw działa, potem przeprasza. Moim zdaniem świadczy to o emocjonalnym podejściu Flipera do wszelkiego rodzaju raportów i burd na serwerze. Najpierw działa, potem zastanawia się czy zrobił dobrze. Niektórzy (tj. np Yor) znają sytuację, przez która straciłem uprawnienia. Wszyscy dobrze wiedzą w jaki sposób działa Fliper, a ten sposób jest skutecznie i nagminnie ignorowany przez administrację. Widać przyjęcie go na operatora bez jakiegokolwiek podania było błędem i czas najwyższy się do tego przyznać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytałem pierwszą połowę tej super kłótni or whatever it is. Fliper nie możesz kogoś zmusić do pobrania textur, jak nie chce to nie musi. Nad używasz władzy którą daje ci ranga operator. Kickowaleś go i groziłeś mu banem bo nie chciał zrobić tego co mu kazałeś. 

Ps. Groźby są karalne :p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   
Napisano (edytowane)

Ciągle Fliper nadużywa władzy lub popełnia błędy co widać po samym forum. Według mnie nikogo nie powinno się przyjmować bez podania bo : 1. to jest NIE FAIR wobec innych  2. to ryzykowne.

Edytowane przez raver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W świetle nadanych mi uprawnień zawieszam skargę w oczekiwaniu na kogoś wyżej postawionego, kto rozstrzygnie sprawę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arolek   

Sam nie wiem jak podejść i ugryźć ten temat gdyż zachowanie SirFlipera jest bardzo różnorodne i zmienia swoje poglądy jak chorągiewka. Przy okazji mam wrażenia, że Vargas wystosował kolejną skargę na tegoż operatora. Fliper nie pierwszy raz już podpada zarówno graczom jak i administracji. Były już rozmowy oraz prośby by dane sytuacje się nie powtarzały. Z przykrością muszę stwierdzić, że limit błędów został już wykorzystany oraz dana sytuacja przedyskutowana. Przykro mi, ale SirFliper traci uprawnienia operatora na serwerze TTT. Dziękuje mu za współpracę, która miała swoje wzloty i upadki. Jednakowoż każda osoba, która chciała pomagać z ogarnięciem serwera jest przeze mnie pozytywnie postrzegana nieważne jakich potknięć się podczas tego się dopuściła.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.