Cezary_PL

[Odwołanie] Cezary_PL

19 posts in this topic

ID na TS - Cezary_PL

Data kiedy została nałożona kara - 02.03.2016

Kara została nałożona za - "Crashowanie TS3"

Kara została nałożona przez - Zapewne Draksik

Wytłumaczenie - Miałem dostać bana na 7 dni tak jak cała reszta która tak robiła, ale z powodu kaprysu Draksika została przedłużona na zawsze.

Chciał bym się dowiedzieć dlaczego dostałem perma a nie tak jak inni 7 dni.

bawilo cie crashowanie ts3? to teraz masz za swoje...

Napisano (edytowane)

Myśle ze mozna mu odpuscic, dostał kare, i zapewne żałuje tego co zrobił. ( Pozatym ma dziś urodzinki, można mu dac unbana jako prezent ^^ )

Edytowane przez KenoN

niech sam sie wypowie... poza tym kazdy moze tak napisac...

Całą sytuację. Proszę bardzo:

Wchodzę na TS i wchodzę na kanał Kocmo gdzie siedzi pare osób (Nie chce podawać ich nicków jak sami będą chcieli to napiszą) i pokazali mi magiczną metodę wpisania 2 znaczków do crashowania. Chciałem to przetestować więc klikam na stalkera i wpisuje mu tą magiczną sekwencje na priv i zobaczyć co się stanie. Po chwili lost connect i zobaczyłem że to działa. Potem ostrzegłem Kere o tej magicznej sekwencji i udowodniłem mu że to działa. Ustawiłem tą magiczną sekwencje w opis kanału by zobaczyć czy działa (chyba tak) i poszedłem grać w lola z kajoxem i wormem. Podczas gdy na inny kanał gdzie my jesteśmy wchodzi draksik i się pyta kto to wstawił w opis kanału. Przyznałem się po czym dostałem bana na 1 dzień. Stwierdziłem ok zasłużyłem. 2 godziny przed końcem bana wchodzę zobaczyć ban na jeszcze 6 dni i powód crashowanie ts3 (dostały tego bana jeszcze 3 osoby na 7 dni). ostatniego dnia bana zostało 17 godzin. Chciałem zobaczyć ile mi jeszcze zostało i widzę "You are banned permanently. Reason: "Crashowanie TS3". Pytam się innych co też dostali bana na 7 dni czy mają perma. Okazało się że nie i Draksik tylko mi dał perma.

1 godzinę temu, Cezary_PL napisał:

ale z powodu kaprysu Draksika została przedłużona na zawsze.

Chyba mojego kaprysu nie poznałeś. 

Sprawdź sourcebansy...

Skoro ja działam na szkodę SG to czemu nie zbanujesz wszystkich wszędzie za to samo.

widzisz sam spróbowales raz i to ci nie wystarczyło... zasłuzyłes na taką karę a kaprysów Draksika to ty nie znasz...

Oznajmiam wszem i wobec, że wszyscy, którym udowodniłem winę dostali perma.

Chyba nie widziałeś listy banów...

No z tego co widzę nie każdemu tylko mi.

Cóż, wygląda na to, że próbujesz się tłumaczyć się "wypróbowywaniem crashowania, testowaniem", ale od tego jest administracja, a nie gracze. Wpisałeś cheata w opis i poszedłeś sobie grać gdzie indziej, co to miało być w ogóle?

Perm jest w mojej opinii zbyt surowy, ale wszyscy chyba czytaliście regulamin, to było typowe działanie uszkadzające serwer, a to grozi permem. Zwłaszcza, że ostatnio jak zauważyliście było sporo problemów z ts3 między innymi, więc to było jak wsadzenie kija w mrowisko.

Napisano (edytowane)

Z tego co widze, to tylko Cezary dostal permabana... nikt poza nim....

#EDIT

Zgadzam sie z Husarzem, kara jest ZBYT surowa... Pban na Servery strefy, gdzie reszta co tak zrobila, dostala tylko na TS'a....? Na TS'a moglby dostac perma, ale na servery można by przynajmniej z 2 miesiące...

Edytowane przez KenoN

Pierwsze: nie rozumiem pustego przytakiwania niektórych osób w tym temacie które nic nie wnoszą do tematu, utrzymujcie temat czystym i na temat.

Myślę że jest różnica pomiędzy ustawianiem krzaka wywalającego TS3 a masowym rozsyłaniem wiadomości do każdego na serwerze Teamspeak. Kara powinna być ale jest - jak wyżej powiedzieli - za surowa bo można to też porównać do chociażby TTT - za bugowanie mapy przez co ktoś/kilka osób w czasie rundy zginie nikt nie dostaje perma. Również fakt że Cezary jest operatorem na TTT i każdy go zna z tego że jest zaufanym graczem jestem przekonany iż jest to z pewnością pojedyńczy incydent który był pomyłką ze strony Cezarego a nie zamierzonym celem. Jeśli nawet ban miałby zostać to raczej TS3 nie ma żadnego związku ze serwerami Strefy bo do tej pory jeszcze z czymś takim się nie spotkałem. Również sam fakt że Cezary (byłem wtedy świadkiem tego) przyznał się od razu do winy - zamiast np. uciec albo siedzieć cicho - powinien mieć przynajmniej złagodzoną karę.

Ale co ja mogę powiedzieć, i tak zostanę zdeptany bo mam mniejsze prawo głosu na strefie

KenoN i migacz100 lubią to

Co ma zwiazanego Server TS3 a Servery gier...

Cezary nie zrobił tego specjalnie, wiec nie wiem czemu taka ostra kara... Pban tu i tam, kara jest  ( za przeproszeniem ) w ch*j surowa...

Inni co zrobili to samo co Cezary, dostali perma tylko na Ts'ie, i sobie zapewne grają na serverach SG... a Czarek? Nie, bo jako jedyny dostał pbana na servery i ts'a naraz... gdzie tu jest (znow za przeproszeniem) kur*a sprawiedliwość... ? Albo kazdy z tamtych dostaje też na servery SG bana, albo dostaja tylko na Ts'a... ,

Pozatym Czarek przyznał sie że to on wstawił ten "znak" crashujacy... większosc pewnie by uciekła, lub nic nie mowiła..., a i tak dostali łagodniejsza kare niż Cezary...

Żałość...

Pozdrawiam

Cezary jako operator sprawuje się dobrze. Pełni tą funkcję od dłuższego czasu i rzadko się zdarza by ktoś miał do niego jakieś pretensje. Jest lubianą personą i raczej umyślnie nie próbował by zaszkodzić Strefie. Kara permametnego zbanowania powinna być przeznaczona dla osób, które rzeczywiście zaszkodziły naszej społeczności wywołując wszelakiego rodzaju kłótnie oraz prowadząc swoją działalnością do stałych uszczerbków technicznych na serwerze. Kara na TS3 powinna być skrócona zaś na serwerze nie powinna ona istnieć lub być tylko minimalna.

Pozdrawiam

Witam

Piszesz że kolega "jajarz/tester" nie wyszedł z dowcipem poza TS-a? Dobre... nam na A2ACE rozwalił dokumentnie rozgrywkę, bo jacyś jego naśladowcy (to on upublicznił metodę) skutecznie raz za razem rozwalali nam komunikację uniemożliwiając tym samym grę. A szkoda bo trochę ludzi się zebrało. Do tego dodam, że ostatnimi czasy z serwerem i jego stabilnością bywa kiepsko, więc takie akcje zniechęcają ludzi do gry.

Napisano też, że zrobił "tylko" to co inni... ani to "tylko", ani to co inni. To on przecież opublikował w opisie kanału metodę, dając tym samym możliwość innym do "zabawy". TS-a Army rozwalili jego naśladowcy, a nie on sam. Więc gdyby nie jego "genialny" pomysł z publikacją tego gówna, to na jego wybrykach by się skończyło. A tak to mieliśmy wysyp przypadków i paraliż TS-a.

Co do surowości kary się nie wypowiem, bo gościa nie znam, a sam odczułem jak za rozdmuchane pierdoły można dostać po uszach, jeśli ktoś ma kaprys, albo wejdą Ci w drogę czyjeś sympatie/antypatie. On przynajmniej może się wypowiedzieć, przeczyta kto, za co i co inni o tym sądzą, a niektórzy po prostu zostają zamieceni pod dywan. Poproszę tylko żeby kary permanentne - jeśli są już konieczne - były dawane z rozwagą i po przemyśleniu/przegadaniu sprawy, a nie na pałę jak to drzewiej bywało.

Pozdrawiam

dawre

Dla tych co myślą, że to jedyny perm(W załączniku zrzut jakieś 1/50 strony.)

Dodatkowo perma dostali ci, którym udowodniłem winę. Dla takich ludzi nie ma miejsca w SG.

Jeżeli administracja nie będzie konsekwentna to ludzie to wykorzystają...

"Fajnie się bawiłem, gdy ludziom kraszowało klienta TS, ale teraz mnie odbanujcie, bo tak"

"Cezary nie zrobił tego specjalnie" - Tak przypadkiem crashował TSa :)

123321.png

Napisano (edytowane)

Kara moim zdaniem za długa w ch( ͡° ͜ʖ ͡°)j. Cezary dobrze sprawował się jako operator, nigdy nie było żadnych skarg na niego. Slayował, kickował i banował pomioty szatana, ale pomagał także innym, wykazywał się kulturą i zachowaniem. Przez jeden przypadek z najzwyczajnej, zapewne, głupoty, nie należy go skreślać. Byłaby to wielka strata, bo typ ogarnięty i zwyczajnie fajny. Wysoki Sądzie, pod uwagę należy wziąć także to, iż oskarżony przyznał się do swych niegodziwych czynów, co było poruszane już powyżej. Mógł uciec jak tchórz bądź siedzieć cicho w konspiracji. Myślę, że powinno to skrócić karę.

Edytowane przez Zuris

Ban, zostaje czy się to komuś podoba czy nie.

Administracja musi być konsekwentna.

Od zawsze było tak, że jeśli ktoś rozrabia na jednym z serwerów to dostaje na wszystkie.

Takie osoby eliminuje się od razu z całej społeczności, a jeżeli ktoś tego nie akceptuje to mogę powiedzieć, że do takiej społeczności dołączyliście.

Temat zamykam.

Gość
This topic is now closed to further replies.