'szczurekT'

Co z serwerem?

6 posts in this topic

Nie wiem kiedy w końcu się zabierzecie za ten serwer naprawdę rozumiem że sporo osób nie ma czasu ale minęło już parę miesięcy...

pkowPL lubi to

Uhm... Nie mam zamiaru ukrywać, że serwer ten nie znajduje się na mojej liście priorytetów. Od kiedy Valve zmieniło swoją politykę wobec serwerów, w efekcie czego musiałem usunąć dwa popularne pluginy: Weapon Paints oraz Knives nastąpiła masowa emigracja użytkowników serwera. Jakby nie patrzeć oznaczało to, że ludzie przychodzili na ten serwer tylko i wyłącznie dla wspomnianych dodatków. Przez ten czas nie uformowała się żadna ekipa mogąca pociągnąć ten serwer dalej, więc serwer wymarł.

Jeżeli macie chęć i ochotę spróbować rozkręcić ten serwer, to potrzebuję propozycji i ochotników na administratora. Osobiście na grach spędzam bardzo mało czasu, więc moja pomoc byłaby jedynie techniczna.

Pozdrawiam

Remzo.

Napisano (edytowane)

Ja mógłbym pomóc w rozkręceniu serwera i parę starych graczy wziąć za sobą tylko że potrzebujemy owych pluginów.

Ogólnie rozumiem o co chodzi itd. ale dużo osób mnie pyta co z serwerem i w sumie to mnie skłoniło żeby w końcu napisać.

Jesli nie da się dodać tych dwóch pluginów to niestety rozkręcenie tego serwera na chwile obecną jest niemożliwe zbyt długo zwlekalismy tak szczerze.

Edytowane przez 'szczurekT'

gracze csgo in nutshell xD ehh konter strik skins edition komunity to sraka

No sory niestety tak to wszystko działa :)

Ludzie są kiedy są skiny, a ten serwer naprawdę zawsze był pełny i fajnie się na nim grało.

Problem polega na tym, że Valve banuje serwery, które posiadają pluginy do skinów. Tłumaczą to tym, że dochodzi do zaburzeń cen na rynku steam (Czyli po naszemu za mało hajsu z tego mieli i zwalili winę na serwery z takim pluginem). Więc jeśli rozkręcać serwery to bez tych pluginów.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz