Skocz do zawartości
360 NOSCOPE

Administracja

Rekomendowane odpowiedzi

Uni - Yor mam pytanie za co ja dostalem tego bana? Admin czy tam operatoszy że heeej. Poprawcie tą administracje.... Inni są spoko oprucz tej dwojki....                                                                         

(Bez urazy ;) )                                                                                                                                                                                                    

Od: 360 NOSCOPE #BOG    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   

Jako jedna z niewielu osób marudziłeś na aktualnego guarda, który starał się sam ogarnąć około 15 graczy. Nie dość, że właściwie każdy się buntował, to Ty jeszcze narzekałeś, że hurr durr nuda, bo Yor za każdym właściwie razem Ciebie zabijał, gdyż nieudolnie próbowałeś się buntować. Zacząłeś pisać o tym, że serwer jest nudny oraz równie dobrze możesz znaleźć sobie inny. Pozwoliłem zatem sobie dać Ci odpoczynek od tej nudy na serwerze wlepiając Tobie bana na 1 dzień, na którego w pełni zasługiwałeś. Mogłem równie dobrze podciągnąć to pod trolling oraz prowokacje administratora, który i tak miał zły humor, toteż mógł równie dobrze wstawić ci za to kilka tygodni. Nikt nie trzyma Ciebie na serwerze, a wypisanie na chacie przy dostępnej administracji, że serwer jest nudny i inne podobne tego rzeczy wcale nie pomagają.

PS: Zły dział na takie "skargi" czy co to tam jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
draksik   

W takim razie zamykam, a temat wyląduje w koszu z powodu:

1. Zły dział

2. Skarga nie napisana według wzoru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.