komandor446

[odwołanie] <komandor>

7 postów w tym temacie

1.Kara została nałożona w dniu:(nie pamiętam ;-;)

2.Kara została nałożona przez: Worm

3.Powód:Podszywanie się pod administratora(pod nickiem Ceres)

4.Chciałbym dostać unbana ponieważ chce pogadać z moimi ziomkami podczas rozgrywki w unturned 

Airvenoms lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i popełniłeś błąd co każdemu może się zdarzyć, ale kolejną szanse można dać każdemu.

Jestem na Tak.

komandor446 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem polega na tym, że zazwyczaj odwołaniami od kar zajmuje się w pierwszej kolejności osoba, która karę nałożyła. W tym wypadku jest to trudniejsze, bo (na ile się orientuję) Ceres jest (w uproszczeniu) nieobecny i ten stan może się długo nie zmienić.

Podanie musi zostać rozpatrzone przez osobę wyżej, to jest administratora TeamSpeaka. Jest ich kilku i to od ich oceny zależy, czy możesz wrócić na nasz serwer. Twoja w tym głowa, żeby zainteresować jednego z nich tym tematem. Tworzenie nowego bynajmniej nie jest dobrym sposobem przyciągania uwagi, bo SPAM jest irytujący. Jeśli masz któregoś w znajomych na Steamie, możesz spróbować podbić do niego prywatnie z linkiem do tematu. Możesz też spróbować zaczaić się na któregoś na forum, używając Shoutboxa czy opcji wiadomości prywatnej.

Niestety jako tylko moderator TSa nie mam możliwości zdjęcia ci kary, więc (niestety) pozostaje mi udzielić ci powyższej rady i spróbować swoich przywoławczych sił.

Summoning:

@markooff, @Remzo@Wachu, @draksik

komandor446 i Worm lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Do ewentualnego zdjęcia bana potrzebny jest jeszcze unikalny ID. Znajdziesz go w zakładce ustawienia -> Tożsamości (rubryka unikalny ID) lub jeśli nasz język angielski: settings->identities (rubryka unique ID).

Jak już znajdziesz w/w ID, odezwij się do mnie na priv.

Pozdrawiam

EDIT:

Ban zdjęty. Następnym razem nie będzie litości

komandor446 i Airvenoms lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.