Remzo

ELO - o co z tym chodzi?

1 post in this topic

Siemanko

Dnia 5 czerwca 2016 na serwer został wprowadzony plugin, który na podstawie ilości punktów w rankingu HlstatsX przydziela rangi zgodnie z poniższymi progami:

• No Rank - 0 punktów

• Silver I - 2000
  • Silver II - 2500
  • Silver III - 3000
  • Silver IV - 3500
  • Silver Elite - 4000
  • Silver Elite Master - 5000

• Gold Nova I - 6000
  • Gold Nova II - 7000
  • Gold Nova III - 8000
  • Gold Nova Master - 10000

• Master Guardian I - 14000
  • Master Guardian II - 18000
  • Master Guardian Elite - 22000
  • Distinguished Master Guardian - 26000

• Legendary Eagle - 30000
  • Legandary Eagle Master - 40000

• Supreme Master First Class - 60000

• The Global Elite - 100000

Na serwerze dostępna jest komenda !elo, dzięki której można sprawdzić swoją aktualną rangę i ilość punktów do następnej. Pragnę zaznaczyć, że liczba ta jak i ranga zaktualizuje się po zmianie mapy. Aby sprawdzić przyrost punktów na obecnej mapie można wpisać na czacie session. Polecenie to wyświetli menu z aktualnym rankingiem i statystykami sesji. Równie przydatna okazać się może komenda !eloinfo i !elohelp, która wyświetli w grze stronę z zawartością tego tematu

Ranking dostępny na stronie http://hlsatstx.strefagier.com.pl w przyszłości nie będzie restartowany, w związku z tym co jakiś czas progi punktowe na poszczególne rangi będą zmieniane na bardziej wymagające.

Zapraszam do dyskusji na temat wprowadzonej modyfikacji, gdyż jest ona w pełni mojego autorstwa i niewykluczone, że zawiera jakieś błędy, których nie udało mi się wyłapać. Jestem również otwarty na propozycje.

Pozdrawiam

Remzo.

Gryfeld i Worm lubią to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz