Skocz do zawartości
uwe1299

[FFA] uwe

Rekomendowane odpowiedzi

uwe1299   

1. Wiek: 17 lat
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198247849256/
4. Link do profilu hlstatx:http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=518125
5. Coś o sobie: Czesc mam na imie Alan. Doświadczenia jako admin nie mam,wiekszosc adminów mnie zna. W CS GO gram rok, moja ranga to MGE. Codziennie staram sie grac na bum bum, pomagac słabszym podpowiadac jak ktos pyta lub potrzebuje pomocy. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam uwe 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem Uwe jest bardzo porządnym graczem, wygląda na odpowiedzialnego i poukładanego. Na serwerze gra już od dłuższego czasu, potrafi ogarnąć osoby na serwerze, często się odzywa, nie kłoci się ani nie wyzywa, stara się unikać niepotrzebnych sprzeczek z mniej poukładanymi graczami. Oraz stara się pomagać innym graczom jak napisał w swoim podaniu.

Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrzyV   

Znam go bardzo długo, jeszcze sprzed "przerwy servera" kiedy skinów nie było. Spoko ziomek, nie przeszkadza, jak coś zgłasza dzieci bez mutacji. Co tu dużo pisać  jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BinDuS   

Znany gracz na serwerze, pomocny, uczciwy. Dość długo gra na serwerze. Co tu dużo mówić jestem na TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gambler   

No więc tak ;) Polecam go gorąco :D . Dobry gracz, jest bardzo często, pomaga słabszym w roznych sytuacjach , nie wyzywa nikogo .Długo gra na serwerze. Bardzo go polecam nie żałuje tej decyzji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam.

Zgłoś się do mnie na Steamie w celu odbycia krótkiej rozmowy.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Miło zakomunikować mi, że gracz @uwe1299 został przyjęty do grona administracji serwera BUM BUM. Zapoznaj się z treścią wiadomości wysłanej na prywatną skrzynkę.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.