Skocz do zawartości
SCREAM#KAPPA

[FFA] Scream

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16 zaczęte 
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Profil Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198265281431
4. Link do profilu hlstatx: nie wiem co to jest
5. Coś o sobie: Czesc mam na imię klaudiusz mam range g2 nie byłem jeszcze adminem na żadnym serwerze bardzo chcial bym dostac admina z góry dziękuje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

może i nie mój serwer, ale moim zdaniem nie nadajesz się na admina. Dlaczego? Nie wiesz co to hlstats, nie potrafisz prawidłowo założyć tematu (podpiąłeś się pod temat Uwe, musiałem ręcznie ten wydzielić), ani pisać poprawnie po polsku. IMHO na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BinDuS   

Podpisuje się pod tym co napisał kolega wyżej jeżeli ktoś nie wie co to hlstats i nie potrafi napisać jakiś sensownych trzech, czterech zdań o sobie to nie mamy o czym mówić

Jestem  na NIE 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem panowie wyżej mają rację na dodatek nie widuję Cie na serwerze, co prawda mniej gram ostatnio ale każdy musi zrobić sobie przerwę. 

Pograj trochę dłużej na serwerze, i na przyszłosć jesli już składasz podanie przyłóż się trochę do niego i dowiedz się czym jest hlstasx, poczytaj parę innych podań może Cię zainspirują. :D

Przydałoby się trochę więcej o sobie.

Jestem na nie ale masz czas, złóż podanie za miesiąc góra dwa i wtedy pomyslimy. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Freddy   

Podanie świadczy dużo o danej osobie. Swoje złożyłeś nie dość, że nieodpowiednio to jeszcze na odwal się. Skoro nie podołałeś nawet tak prostej czynności widząc jak inni składali swoje podania, to według mnie nie nadajesz się na administratora. Staż na serwerze nic tu nie zmieni. Podaniem w takiej formie pokazałeś jak Ci zależy. Jestem na nie.

Jesus podziwiam, że chciało Ci się marnować czas na to coś...

Edytowane przez Freddy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam.

Myślę, że koledzy wyżej wszystko napisali, dodatkowo te wiadomości wysyłane na skrzynkę prywatną świadczą o wielkiej niesamodzielności. Spróbuj za jakiś czas, a tymczasem podanie odrzucam.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.