Skocz do zawartości
D.ツ

<TTT> D.ツ

Rekomendowane odpowiedzi

D.ツ   

Wiek (preferowany >= 16):19
Adres e-mail:[email protected]
Steam ID oraz namiary:STEAM_0:1:40893687, wszelki kontakt do mnie można znaleźć na http://damianu.pl/
Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Na SG administratorem nie byłem, w administrowaniu mam jednak duże doświadczenie, posiadałem pare własnych serwerów(w tym GMod'a), aktualnie posiadam własnego teamspeak'a oraz jestem Dev'em angielskiego serwera sandbox(Zanim ktoś powie, że skoro jestem adminem to nie mam czasu, otóż jestem tam tylko developerem, aka piszę lub naprawiam skrypty i nie tracę na to ogromnych ilości czasu).

Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównym powodem jest to, że często gram kiedy nie ma administratorów i wtedy na serwerze zazwyczaj panuje totalna anarchia, myślę, że przydała by się dodatkowa pomoc dla obecnej administracji, wydaje mi się też, że jestem osobą odpowiednią na takie stanowisko. Patrzę raczej na wszystko neutralnie i nie mam żadnych konfliktów z obecną ekipą, czy też graczami. Dodatkowo mam duże doświadczenie w LUA, które może się przydać.

Edytowane przez Damianu :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nw kiedy ty grasz, ale nigdy Ciebie nie widziałem na serwerze więc jestem na NIE 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minut temu, adam104100 napisał:

Nw kiedy ty grasz, ale nigdy Ciebie nie widziałem na serwerze więc jestem na NIE 

Jak wiecznie masz bana, to ciężko żebyś kogoś widział :Image00005:. Nie mam nic do tego gracza, zna zasady i ich przestrzega, ale obecnie nie wyróżnia się z tłumu. Gdyby próbował za parę miesięcy, kto wie. Na razie jestem neutralny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
51 minut temu, adam104100 napisał:

Nie dziwne, to samo co Gerard, może zajęty jesteś powodowaniem utraty karmy u innych i nie zauważasz, że gracz jest na serwerze?

Ode mnie: błędów gracz jako tako nie popełnia, zasady zna, ale nie wyróżniasz się, grasz na serwerze ale nikt nie odczuwa Twojej obecności, tak jakby Ciebie tam nie było. Aczkolwiek jestem na tak, bo nie mogę dać negatywnego głosu za taki powód. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuris   

Fajny typ, ale moim zdaniem już jest za dużo operatorów i adminów. ;l Nie trolluje, nie drzy ryja, nie jest mną- Neutralny/tak więc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neutralny. Widziałem kilka razy na serwerze, ale (tak jak wyżej) raczej wtapia się w tłum niż się wyróżnia.

+ Jest BARDZO dużo administracji i moim zdaniem taka ilość wystarczy (od momentu kiedy doszedł Vargas i Cuk!er praktycznie nie zdarzyło mi się żeby jakiegoś operatora/administratora nie było na serwerze do pomocy przez dłużej niż 5 minut)

Edytowane przez RedWhite14

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam go bardzo dobrze. Wyróżnia się od innych a do tego ogarnia bardzo dobrze. Do tego fajny z niego człowiek.

Jestem na CIEPŁE TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cuk!er   

Jestem na TAK. Gracz ogarnia, jest miły, sądze że się sprawdzi.

Edytowane przez cuk!er

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezwykle utalentowany gracz, uczynny przyjaciel, dobry człowiek, a także przykładny mąż i ojciec = TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.