Skocz do zawartości
KReSQu

[FFA] KReSQu

Rekomendowane odpowiedzi

KReSQu   

1. Wiek:   17 lat

2. Kontakt e-mail:   [email protected]

3. Steam ID oraz namiary:   STEAM_0:1:104822231  http://steamcommunity.com/id/KReSQu/

4. Link do profilu hlstatsx:

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=616438
5. Coś o sobie:   Jestem Bartek, w CS:GO gram od września 2k15. Zanim mój sprzęt był w stanie "udźwignąć" tą grę, grałem w CS 1.6 gdzie byłem administratorem na 2 serwerach. Na Bum Bum'ie gram regularnie (czasami mi się wydaję, że aż za dużo xD) i staram się być miły dla wszystkich graczy. Moja obecna ranga to Kałach w Kapuście (MG II). Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pograłem z nim trochę i wydaję się być poukładany i porządny. :D

Mało wulgarny.. przynajmniej przy mnie XD

Z tego co zaobserwowałem nie wyzywa ani nie kłóci się z innymi graczami, raczej stara się unikać niepotrzebnych komentarzy które prowokują resztę graczy.

Jakieś tam doświadczenie masz więc tym bardziej na plus. :>

Pomimo tego że masz mało godzin na serwerze to..

Jestem na TAK, ponieważ mamy aktualnie trzech bardziej aktywnych adminów i przydałby się jeszcze jeden bądź dwóch. 

Czekam aż reszta się wypowie.

Powodzenia! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrzyV   

Kiedy wbijam na bum bum, patrze a tu Kresqu. Prawie zawsze kiedy wbijam Kresqu jest.  Dobra kultura, mimo małego stażu na naszym serwerze, jest bardzo pomocny. Co jakiś czas pisze mi na pw, że ktoś czituje czy nadużywa mikro. Także kiedy jakiś gracz  bez mutacji odzywa się niepotrzebnie przez mikro to upomina go Kresqu, że mikro od 16. Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam.

Zgłoś się do mnie na Steamie w celu odbycia krótkiej rozmowy.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Miło zakomunikować mi, że gracz @KReSQu został przyjęty do grona administracji serwera BUM BUM. Zapoznaj się z treścią wiadomości wysłanej na prywatną skrzynkę.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.