kazanek

[ban] kazanek

7 posts in this topic

1. Nick, na który została nałożona kara: -kazanek

2. Steam ID: 1:1:22524158  

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:22524158&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Grałem sobie, a w środku rundy zostałem zbanowany

5. Coś od siebie:  Powód jest dość ciekawy, zwłaszcza, że miałem teoretycznie najlepsze statystki, bo coś około 25 zabitych, gdzie drugi o połowę mniej. Tudzież powód jest interesujący...

Reason

griefing

Gracz o nicku -kazanek rundę przed zbanowaniem przestał rozbrajać bombę w około ostatniej sekundzie przez co nie było już szans na wygranie tejże rundy.

Osób było na serwerze nie mało (m.in. Uwe) więc na pewno jest w stanie ktoś to potwierdzić :)

Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni.

Pozdrawiam

KReSQu

To się łapie pod Griefing, ale według mnie to zbyt surowa kara, był to jednorazowy wybryk, więc mogło się skończyć na upomnieniu, ale admin dopiero się uczy, więc wybaczył bym mu

Kazanek specjalnie przerwal rozbrajanie bomby w ostatnich sekundach, ludzie na serwie zaczeli sie na niego denerwowac.

A na jakiej podstawie wnioskujecie, że specjalnie?

Bo w ostatniej sekundzie?

Podpiera to ktoś jakimś dowodem, czy tylko taką sobie uroiliście w głowach, że celowo? 

PS, nie rundę przed zbanowanie, tylko ze 3, tak gwoli ścisłości ;) 

Edytowane przez kazanek

Witam. 

Dopiero teraz wróciłem do domu i na podstawie tego co jest tutaj napisane w temacie stwierdzam, że ban nie był słuszny. Bum bum to serwer z założenia ffa, gdzie zasady są bardzo luźne. Przeszkadzanie w rozgrywce owszem jest karane, lecz w obecnej sytuacji powinno skończyć się na upomnieniu, maks slayu. 

Ban minął, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić. 

Pozdrawiam 

Remzo 

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz